Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Україні

Анонімний наркологічний центр «Трансформація»

Наркотична залежність – це стан, що характеризується наявністю патологічного потягу, фізичної і психічної залежності від речовин, що впливають на центральну нервову систему і викликають почуття радості, благополуччя, незалежно від об’єктивного стану людини. Регулярне вживання наркотиків призводить до серйозних порушень в діяльності організму і психічного стану людини, що є серйозною загрозою для її життя і причиною деградації особистості. На тлі останньої знижуються інтелектуальні здібності, погіршується емоційний стан, втрачається інтерес до всього, що відбувається навколо.

Лікування наркоманії – складний і тривалий процес, з яким людина, що звикла до наркотиків, не в силах впоратися самостійно. Допомога наркозалежним повинна включати цілий комплекс медикаментозних заходів, психологічну та реабілітаційну терапії.

Лікування наркотичної залежності в клініці, екстрена наркологічна допомога в   центрі «Трансформація», має унікальну комплексну програму, розроблену висококваліфікованими фахівцями в різних областях медицини і враховує індивідуальні особливості пацієнта. «Дванадцять кроків» – курс, який ефективно застосовується з 2000 року і за допомогою якого вдалося повністю позбавити від наркозалежності сотні людей.

Особливості лікування наркоманії

Програма «12 кроків» розроблена для допомоги людям, які потрапили в алко-, ігро- і наркозалежність. Створена вона в США в 1930 році. Згідно зі статистичними даними 30 відсоткам пацієнтів після проходження курсу вдається позбутися від хімічної залежності. Якщо вам доводилося стикатися з обіцянками про лікування всіх без винятку пацієнтів – будьте обережні, можливо вам довелося зіткнутися з неблагонадійними клініками. Ви повинні пам’ятати, що шлях до одужання – це зусилля не тільки наших фахівців, а й робота над собою, чітке дотримання рекомендацій після реабілітаційного курсу.

Комплексне лікування наркозалежності за термінами визначається на підставі цілого ряду факторів, до числа яких входить тип вживаних наркотичних речовин, вік, стаж вживання наркотиків, загальний стан здоров’я. Для того, щоб добитися максимальної ефективності ми використовуємо індивідуальний підхід до лікування наших пацієнтів. Ефективне лікування наркоманії може займати від 1 (мінімальний термін) до 6 місяців (повне психологічне відновлення). Можлива невідкладна наркологічна допомога в центрі «Трансформація», а також лікування наркоманії анонімно.

Тривалі терміни лікування пояснюються багатогранним руйнівним впливом наркотиків. Слід розуміти, що залежність формується протягом довгих років і позбутися від неї в одну мить – неможливо. Ми маємо справу з психологічним захворюванням, тому медикаментозна терапія повинна поєднуватися з психологічними методами впливу.

Вартість лікування наркозалежності

Наркологічний центр «Трансформація» за вартістю лікування наркозалежних наближається до середніх показників серед існуючих на ринку пропозицій. Ми працюємо заради максимального результату в кожному окремому випадку. Завданням колективу, який складається з висококваліфікованих фахівців в різних напрямках (наркологів, реабілітологів, психотерапевтів), є повернення наших пацієнтів до повноцінного життя. Тому відповісти на питання, скільки коштує лікування наркозалежних, ми зможемо тільки після консультації і визначення тривалості курсу, необхідності в детоксикації організму і т.д. Всі наші консультації, як очні, так і в телефонному режимі – абсолютно безкоштовні.

Унікальність нашого курсу полягає ще й в тому, що ми проводимо програму адаптації під наглядом фахівців у сфері наркозалежності. Після основного курсу психо-соціальної реабілітації, пацієнт може пройти інші програми, що проводяться Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією. Передбачено спеціальні програми і для близьких залежних – абсолютно безкоштовно ви навчитеся правильно поводитися з ними, виключаючи можливість зриву своєю поведінкою. Дуже велике значення ми надаємо періоду, що настає після одужання пацієнтів, і пропонуємо відвідування терапевтичних таборів, де всі бажаючі зможуть поспілкуватися з відомими людьми, священиками, спортсменами, лікарями, що дозволить їм утвердитися в своєму бажанні вести тверезий спосіб життя після реабілітаційного курсу або пройти лікування наркоманії в нашому наркологічному центрі в м. Дніпро (Дніпропетровськ).

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Звичайний розпорядок дня наших пацієнтів включає заняття з психологом, тренерами, реабілітологом, консультантами по хімічній залежності. Хлопці та дівчата беруть участь в сеансах індивідуальної та групової психотерапії, арт-терапії, займаються спортом.

Якщо ви ще не усвідомили необхідність невідкладного лікування, ми закликаємо вас зробити це зараз, навіть якщо воно буде примусовим (з боку родичів). Можемо вас запевнити, що за всю історію нашої роботи не було жодного пацієнта, якому б не пішла на користь наша програма реабілітації. Безумовно, бувають різні життєві ситуації і до нас звертаються повторно, щоб пройти реабілітаційний курс лікування. Варто відзначити, що найчастіше такі звернення надходять від самих залежних. І це важливий момент – в процесі лікування у людини виникає чітка мотивація на тверезий спосіб життя.

Ще одна особливість нашої програми – реабілітація проходить без участі близьких людей і друзів. Пацієнти перебувають в новому соціальному оточенні, що відрізняється від колишнього, в якому вони знайшли залежність. Спілкуватися з родичами дозволяється тільки в телефонному режимі.

Наркологічна допомога – це реальний шанс на повернення до повноцінного життя. Дайте цю можливість собі і вашим близьким. Зв’язатися з реабілітаційним центром для наркоманів можна за телефонами гарячої лінії, зазначеним на сайті. Наша програма приватна і анонімна, тому в інтересах клієнтів ми не вказуємо адреси наших центрів. Всю додаткову необхідну інформацію, в тому числі свідоцтво про реєстрацію та інші документи, ми надамо вам в процесі консультації. Ми чекаємо вашого рішення і готові надати анонімну допомогу наркоманам, в тому числі екстрену, як в медичному центрі, так і лікування на дому в багатьох містах України.

На інфографіці зображений процес лікування за програмою 12 кроків.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація