Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Ефективне лікування наркоманії

Анонімний наркологічний центр «Трансформація»

Наркотична залежність – це стан, що характеризується наявністю патологічного потягу, фізичної і психічної залежності від речовин, що впливають на центральну нервову систему і викликають почуття радості, благополуччя, незалежно від об’єктивного стану людини. Регулярне вживання наркотиків призводить до серйозних порушень в діяльності організму і психічного стану людини, що є серйозною загрозою для її життя і причиною деградації особистості. На тлі останньої знижуються інтелектуальні здібності, погіршується емоційний стан, втрачається інтерес до всього, що відбувається навколо.

( Читати більше про нашу програму психо-соціальної реабілітації )

Лікування наркоманії – складний і тривалий процес, з яким людина, що звикла до наркотиків, не в силах впоратися самостійно. Допомога наркозалежним повинна включати цілий комплекс медикаментозних заходів, психологічну та реабілітаційну терапії.

Лікування наркотичної залежності в клініці, екстрена наркологічна допомога в   центрі «Трансформація», має унікальну комплексну програму, розроблену висококваліфікованими фахівцями в різних областях медицини і враховує індивідуальні особливості пацієнта. «Дванадцять кроків» – курс, який ефективно застосовується з 2000 року і за допомогою якого вдалося повністю позбавити від наркозалежності сотні людей.

Особливості лікування наркоманії

Програма «12 кроків» розроблена для допомоги людям, які потрапили в алко-, ігро- і наркозалежність. Створена вона в США в 1930 році. Згідно зі статистичними даними 30 відсоткам пацієнтів після проходження курсу вдається позбутися від хімічної залежності. Якщо вам доводилося стикатися з обіцянками про лікування всіх без винятку пацієнтів – будьте обережні, можливо вам довелося зіткнутися з неблагонадійними клініками. Ви повинні пам’ятати, що шлях до одужання – це зусилля не тільки наших фахівців, а й робота над собою, чітке дотримання рекомендацій після реабілітаційного курсу.

Комплексне лікування наркозалежності за термінами визначається на підставі цілого ряду факторів, до числа яких входить тип вживаних наркотичних речовин, вік, стаж вживання наркотиків, загальний стан здоров’я. Для того, щоб добитися максимальної ефективності ми використовуємо індивідуальний підхід до лікування наших пацієнтів. Ефективне лікування наркоманії може займати від 1 (мінімальний термін) до 6 місяців (повне психологічне відновлення). Можлива невідкладна наркологічна допомога в центрі «Трансформація», а також лікування наркоманії анонімно.

Тривалі терміни лікування пояснюються багатогранним руйнівним впливом наркотиків. Слід розуміти, що залежність формується протягом довгих років і позбутися від неї в одну мить – неможливо. Ми маємо справу з психологічним захворюванням, тому медикаментозна терапія повинна поєднуватися з психологічними методами впливу.

Вартість лікування наркозалежності

Наркологічний центр «Трансформація» за вартістю лікування наркозалежних наближається до середніх показників серед існуючих на ринку пропозицій. Ми працюємо заради максимального результату в кожному окремому випадку. Завданням колективу, який складається з висококваліфікованих фахівців в різних напрямках (наркологів, реабілітологів, психотерапевтів), є повернення наших пацієнтів до повноцінного життя. Тому відповісти на питання, скільки коштує лікування наркозалежних, ми зможемо тільки після консультації і визначення тривалості курсу, необхідності в детоксикації організму і т.д. Всі наші консультації, як очні, так і в телефонному режимі – абсолютно безкоштовні.

Унікальність нашого курсу полягає ще й в тому, що ми проводимо програму адаптації під наглядом фахівців у сфері наркозалежності. Після основного курсу психо-соціальної реабілітації, пацієнт може пройти інші програми, що проводяться Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією. Передбачено спеціальні програми і для близьких залежних – абсолютно безкоштовно ви навчитеся правильно поводитися з ними, виключаючи можливість зриву своєю поведінкою. Дуже велике значення ми надаємо періоду, що настає після одужання пацієнтів, і пропонуємо відвідування терапевтичних таборів, де всі бажаючі зможуть поспілкуватися з відомими людьми, священиками, спортсменами, лікарями, що дозволить їм утвердитися в своєму бажанні вести тверезий спосіб життя після реабілітаційного курсу або пройти лікування наркоманії в нашому наркологічному центрі в м. Дніпро (Дніпропетровськ).

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Звичайний розпорядок дня наших пацієнтів включає заняття з психологом, тренерами, реабілітологом, консультантами по хімічній залежності. Хлопці та дівчата беруть участь в сеансах індивідуальної та групової психотерапії, арт-терапії, займаються спортом.

Якщо ви ще не усвідомили необхідність невідкладного лікування, ми закликаємо вас зробити це зараз, навіть якщо воно буде примусовим (з боку родичів). Можемо вас запевнити, що за всю історію нашої роботи не було жодного пацієнта, якому б не пішла на користь наша програма реабілітації. Безумовно, бувають різні життєві ситуації і до нас звертаються повторно, щоб пройти реабілітаційний курс лікування. Варто відзначити, що найчастіше такі звернення надходять від самих залежних. І це важливий момент – в процесі лікування у людини виникає чітка мотивація на тверезий спосіб життя.

Ще одна особливість нашої програми – реабілітація проходить без участі близьких людей і друзів. Пацієнти перебувають в новому соціальному оточенні, що відрізняється від колишнього, в якому вони знайшли залежність. Спілкуватися з родичами дозволяється тільки в телефонному режимі.

Наркологічна допомога – це реальний шанс на повернення до повноцінного життя. Дайте цю можливість собі і вашим близьким. Зв’язатися з реабілітаційним центром для наркоманів можна за телефонами гарячої лінії, зазначеним на сайті. Наша програма приватна і анонімна, тому в інтересах клієнтів ми не вказуємо адреси наших центрів. Всю додаткову необхідну інформацію, в тому числі свідоцтво про реєстрацію та інші документи, ми надамо вам в процесі консультації. Ми чекаємо вашого рішення і готові надати анонімну допомогу наркоманам, в тому числі екстрену, як в медичному центрі, так і лікування на дому в багатьох містах України.

На інфографіці зображений процес лікування за програмою 12 кроків.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація