Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Історії одужання і відгуки

Анна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім’ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін’єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров’ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкою ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яку маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я – залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкої ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почалося напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч нарколога, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене став розсудливим, але, все тільки погіршувалася, навколо мене страждало все більше людей, і я сам був в жахливому стані – зневірений, озлоблений, яка втратила всякий смак до життя «людина» (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного … і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героиновая система. Чи не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Оксана
Привіт друзі! Хочу поділитися своєю історією і розповісти про те, як реабілітаційний центр «Трансформація» разом з моїми батьками допомогли мені змінити життя !!!! 27 квітня 2011 року я приїхала до Києва на центр, після практично безперервного 13-річного вживання наркотиків, алкоголю і т.д. Я послабила, життя втратило будь-який сенс, не було бажання жити так … .Але ось якимось дивом від мами подруги дізналася про реабілітаційний центр «Трансформація» … Сама розповіла батькам, а інакше сказала що помру .Нет це були слова не в якому разі не умови або маніпуляції просто останні 7 місяців дезоморфін, або електрічка- просто нестерпно. Маленька дитина і чоловік-це зупиняло, але я вирішила заради дочки, нехай у неї буде хоча б одна хороша мама. Чоловік теж вживав і намагалася відправити його теж на центр, але він був переконаний що може кинути сам і ніхто йому не потрібен. Кинути разом у нас не виходило.
Перший крок зроблено. Але і не обійшлося без падінь … .на 4-х місцях реабілітації тато забрав мене додому, сказав що вистачить, потрібно виховувати дочку. Я приїхала, але не минуло й тижня як я опинилася знову в цьому болоті.
Чоловік, колишні друзі, як ніби в тумані і все закрутилося з ще більшою силою. Було дуже важко, я не могла зрозуміти чому ???? Адже є хлопці, яким хочуть допомогти а вони не розуміючи всіляко намагаються піти, втекти, всіма правдами і неправдами. А я хотіла і мені подобалося на центрі-відношення, спілкування, єдність, і то що ніхто не вживає, думала що так жити неможливо і що «Горбатого тільки могила виправить».
Другий раз поїхала до Воронежа в свій регіон, пройшла до кінця реабілітацію, поїхала на школу в Україні, а від туди в Санкт Петербург. За цей час стала вдовою, мало не позбавили батьківських прав, але сильне бажання бути тверезою воно мотивувало йти вперед. Я залишилася в Санкт Петербурзі. Відкривалася ресоціалізація профільна для дівчаток. Навчання в фітнес клубі, це просто мрія. Успішно пройшла ресоціалізацію, отримала нову цікаву професію, яка дуже гармонійно поєднується з моїм здоровим способом життя-інструктор кругових тренувань, і, одночасно, напрацювала досвід і вміння спілкуватися, як професіонал відмінно знає свою справу. Пізніше стала керівником, разом з командою фітнес клубу випустили 38 випускниць. Щасливих впевнених дівчат.
В одному з терапевтичних таборів познайомилася зі своїм чоловіком. Ми будували наші відносини на відстані 2000 кілометрів. 19 липня 2014 року відбулося одруження. Тепер я щаслива дружина і мама. Прекрасний чоловік і красуня дочка – ось це і є справжнє жіноче щастя !!!!! Величезне спасибі всім хто брав участь в моєму одужанні. Спасибі рідним за поддержку.Спасібо реабілітаційний центр «Трансформація» за тверезий погляд в нове життя !!!!!!!!
Сергій, 32
15 років я вживав наркотики. Не буду розповідати історію, тому що вже дуже далекий від того життя і не хочу в ній копатися. Потрапивши в реабілітаційний центр «Трансформація», я на стільки змінився що не знаходжу слів це описати. Тут життя зупинилося, я побачив її, побачив себе в ній свої помилки, тут виявилася той бруд яка в мені була, але я її не бачив. На реабілітації мені дали інформацію про хвороби наркоманії. Далі ключики, які допомогли мені себе змінити, змінити своє мислення. Я навчився мріяти, ставити цілі, досягати їх, розвивати себе. Я побачив своє життя зовсім під іншим кутом. Я повірив у себе, в свою тверезе життя, в щасті. Я знаю що у мене все вийде … у мене попереду довге і щасливе життя. Зараз я проходжу IT-рессоціалізацію … отримав необхідні знання з ремонту та обслуговування ПК, локальних мереж, сайтобудування. Через два тижні, закінчую навчання і виходжу на роботу. ВСЕ – НОВА ТВЕРЕЗЕ ЖИТТЯ. Всім удачі ….
P.S. …. І ще в цьому житті можливо ВСЕ. Спасибі реабілітаційний центр «Трансформація».
Терехова Анна
Я не люблю згадувати про це, але що було, то було!) Я вживала наркотики 12 років, були перерви, але довго тверезої я ніколи не залишалася, з наркотиків на алкоголь, з алкоголю на наркотики! В період вживання я втратила все! Почала вживати наркотики приблизно в 22 роки, все починалося красиво, легко і весело. На той момент я вчилася в інституті, працювала, мала друга, з яким жила «цивільним шлюбом», на той момент це вважала єдиною формою проживання з чоловіком, про заміжжя й мови бути не могло, навіщо потрібні зобов’язання, відповідальність? Пріоритет був переважно фінансовий, заробляти, гуляти, жити собі на втіху! Наркотик був на той момент простою розвагою! Отямилася я року через три, коли зрозуміла, що не можу навіть встати з ліжка без вживання героїну! Спробувала кинути, не вийшло!
Я росла без батька, з вітчимом і мамою, батько жив в іншому місті, був успішним бізнесменом і завжди пропонував їхати до нього, працювати і продовжувати навчання, в цей раз я скористалася запрошенням, це була ілюзія того, що я зможу втекти від наркотику. Буду працювати у тата в офісі, нормально вчитися і забуду про вживання) звичайно ж цього не сталося! Звичайно я знайшла кайф, довго обманювала батька, то працювала, то немає … Зустріла подібного собі наркомана і без докорів сумління пішла до нього жити, з батьком навіть бачитися перестала! Після року одужання в реабілітаційному центрі «Трансформація» я набралася сміливості, хотіла поїхати попросити у тата вибачення і дізналася що він помер ще тоді, в той час, коли я проміняла Його на наркотик!
З «цивільним» чоловіком ми довго кидали вживати , починали знову … Поки під час чергової так сказати ремісії він уколовся і потонув, ну а я убита горем знову почала вживати, вважаючи що на те є підстави !! Повернулася в своє місто і знову з наркотика на алкоголь, з алкоголю на наркотик, мама дізналася про те, що я наркоманка, але нічим не могла мені допомогти, просто не знала як!
Протягом останніх трьох років мого вживання були справжнім кошмаром !! Я кинула інститут. Мене знали вже всюди: звичайні оперуповноважені, які ловлять на точках наркоманів, я стала одним з постійних клієнтів, співробітники відділень міліції, тому що стала красти і потрапляти з краденим, ФСКН мріяли вже швидше мене посадити … З ранку до вечора я крала, продавала, купувала наркотики! У наркологію лягала багато разів … Мій черговий хлопець вийшов раніше мене з наркології і помер від передозування! Лікар мене в наркологію більше не взяла, сказала, що це марно! Мама поклала мене в іншу клініку, вона до останнього намагалася мені допомогти, завдяки і їй теж, я зараз жива! Лікар запропонувала реабілітаційний центр «Трансформація», сказала, що там є результати, вона бачила своїх пацієнтів тверезими і щасливими. Я поїхала на реабілітацію, пройшла її нелегко! Перші місяці постійно збиралася додому, було важко кидати курити і міняти цінності і пріоритети: фінанси, кайф, егоізм.На сьогодні я отримую другу вищу освіту, займаюся улюбленою справою, у мене є постійна робота, яка приносить радість не тільки мені, а й іншим людям, які втратили надію, що їхнє життя може змінитися на краще! Я вперше офіційно вийшла заміж, люблю чоловіка, взяла на себе відповідальність бути вірною і люблячою одного чоловіка дружиною до кінця життя! Завдяки духовно-моральним принципам, які закладаються на реабілітації, довгою роботою з фахівцями над зміною особистості, я гідно вийшла в громадянське суспільство і з великим задоволенням живу і працюю, дотримуюся Закон! Люблю свою Батьківщину і людей! Дякую Богу і людям, які допомогли мені зрозуміти, що значить жити гідно!

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація