Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Києві

Наркозалежність – патологічна тяга до вживання хімічних речовин, що надають психотропну дію на центральну нервову систему. Існують психологічні і фізіологічні причини розвитку цієї хвороби, вчені говорять про генетичну схильність людини до прийому наркотиків. Наркоманію слід розглядати не тільки як психічну, а й як фізичну залежність, яка проявляється на більш пізніх стадіях.

Лікування наркозалежності в Реабілітаційному центрі Трансформація в Києві

«Трансформація» – реабілітаційний центр в Києві, який пропонує універсальну програму лікування від усіх видів залежностей, в якій хвороба розглядається з огляду на біологічні, психічні, соціальні чинники придбання наркотичної залежності. Курс складається з чотирьох основних етапів, кожен з яких проводиться на підставі індивідуальних особливостей пацієнта:

  • Медикаментозна терапія (очищення організму).
  • Реабілітація.
  • Ресоціалізація.
  • Супровід випускників. Групи АА і АН.

Після проведення детоксикації та усунення основних абстинентів розладів починається основна частина курсу – реабілітація. Це велика програма, яка може тривати від 1 до 6 місяців. У цей період для пацієнтів обмежується доступ до тієї середовищі, в якій вони перебували останнім часом. Їм дається можливість абстрагуватися від травмуючих спогадів і почати будувати нове життя – без наркотиків.


Роботу з хворими проводять психотерапевти, реабілітологи, наркологи. Учасники програми займаються в групах по арт-терапії, заняттях з духовно-морального вдосконалення, займаються спортом. Не менш важливим етапом є ресоціалізація – пацієнтам доведеться знову вчитися жити в сучасному суспільстві, але вже без наркотиків за підтримки психологів і груп супроводу АН і АА на базі програми центру «Трансформація».

«Трансформація» – наркологічний центр в Києві, який об’єднав зусилля фахівців різних напрямків, мета яких – навчити Вас жити без наркотиків. Всі послуги надаються анонімно.Также ми надаємо екстрену наркологічну (психологічну) допомога на дому, з можливістю виїзду мотиваційної групи. Примусове лікування можливе при критичному стані хворого. Дізнатися більше про програму, скільки коштує курс допомогу наркозалежним, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за контактними телефонами.

За посиланням можна почитати більше про нашу програму лікування реабілітації наркозалежних 12 кроків.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація