Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

 Алкоголізм в Запоріжжі

 

Хронічний алкоголізм – це сформована патологічна залежність від спиртовмісних напоїв. У залежних людей втрачається здатність контролювати споживання алкоголю, а подальше прогресування захворювання призводить до різних психічних і фізичних порушень. Рівень смертності серед алкоголіків підвищений в кілька разів, що пов’язано з токсичним впливом продуктів метаболізму етанолу. Як проходить лікування алкогольної залежності, де пройти лікування від алкоголізму в Запоріжжі – про це в нашій статті.

Алкоголізм є однією з різновидів токсикоманії. На відміну від горезвісного кодування від алкоголізму, сучасне лікування алкогольної залежності – тривалий процес, яким повинні займатися фахівці різних профілів – психологи, наркологи, реабілітологи. Тривало формувалася залежність надавала згубний вплив на фізичне і психічне здоров’я людини, етанол став учасником багатьох обмінних процесів в організмі – завдання лікарів навчити організм жити без алкоголю і усунути першопричину зловживання спиртними напоями.

Лікування алкогольної залежності в Запоріжжі

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

У 1930 році була створена унікальна програма – «12 кроків», згідно з якою, щоб вилікувати хворобу потрібно приділити увагу фізичному і психічному здоров’ю, духовному і соціальній сфері. «Трансформація» – це реабілітаційний центр для алкоголіків в Запоріжжі, лікувальний курс якого заснований на вищезгаданій програмі і включає наступні етапи:

  • Медикаментозну терапію.
  • Реабілітацію.
  • ресоціалізації.
  • постреабілітаціонной супровід

Мета першого етапу – очистити організм від продуктів розпаду етанолу і зменшити симптоми абстинентів розладів. Його тривалість визначається стажем залежності, віком, станом здоров’я клієнта.

Реабілітація – основна частина програми, пройти яку пропонується в ізоляції від того середовища, в якій пацієнтові доводилося жити в останні роки. Сеанси психотерапії, арт-терапія, духовно-моральний розвиток, спортивні заняття – така програма-мінімум відновлення фізичного та психічного здоров’я.

Не менш важливим етапом є ресоціалізація – в цей період пацієнти знову вчаться жити в суспільстві, зберігаючи тверезість і все ще перебуваючи під контролем фахівців.

Приватний реабілітаційний центр «Трансформація» пропонує комплексне лікування алкоголізму в Запоріжжі, ціна якого значно нижче, ніж в центрах подібного рівня. Ми надаємо анонімні послуги і наполягаємо на згоді залежних. Примусове лікування за допомогою добровільно-примусової мотивації здійснюється за згодою близьких родичів. Також ми надаємо невідкладну наркологічну (психологічну) допомога на дому, психологічну допомогу, мета якої мотивувати алкоголіка на необхідність лікування. Дізнатися про програму, скільки коштує курс анонімне лікування, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами безкоштовної гарячої лінії в Запоріжжі.

Почитайте більше про нашій програмі лікування алкогольної залежності або перегляньте інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація