Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Житомирі

Наркотична залежність – важке захворювання, яке паралізує волю і думки людини, пригнічує його тягу до опору. На жаль, від неї не застрахований ніхто – ні дорослі, ні підлітки. Звичка приймати психотропні речовини сприяє погіршенню психічного і фізичного здоров’я, робить наркомана асоціальною, часто штовхає на злочини.

Навіть якщо у нього виникає бажання позбутися від залежності, без звернення до фахівців зробити це практично неможливо. Завдання близьких людини з наркотичною залежністю – переконати його звернутися в центр реабілітації наркозалежних в Житомирі.

У співробітників реабілітаційного центру «Трансформація» великий позитивний досвід позбавлення людей від наркозалежності. Ми впевнені: допомогти можна на будь-якій стадії захворювання, головне бажання самого хворого, а також:

 • поєднання комплексного та індивідуального підходу до лікування ;
 • психотерапевтична підтримка;
 • підтримка з боку родичів і друзів.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Анонімне лікування наркоманії в Житомирі: основні завдання та методи

Реабілітаційний центр «Трансформація» для лікування наркоманів використовує курс, який побудований на базі вищевказаної методики «12 кроків». Анонімне лікування наркоманії в Житомирі проводиться за згодою залежного і в ізоляції від звичного кола спілкування, що дозволяє виключити різні психотравмуючі чинники і сконцентрувати свою увагу на власне здоров’я.

Лікування від наркозалежності направлено на повернення людини в соціум, позбавлення від тяги до хімічних речовин. Важливо, щоб пацієнт усвідомлював ненормальність свого стану і усвідомлено був готовий міняти життя. В ході терапії ми досягаємо таких цілей:

 • Утримання від вживання наркотиків.
 • Формування здорових цілей і мотивації подолати залежність .
 • Повернення до роботи або навчання.
 • Поліпшення фізичного і психічного здоров’я пацієнта.
 • Нормалізація відносин хворого і його родини.
 • Переконання в неприпустимість вчинення протизаконних дій.

Гарного результату допомагає домогтися психотерапія, спілкування з людьми, які подолали наркотичну залежність, арт-терапія. Наш практичний досвід доводить, що часто наркозалежність пов’язана з проблемами в сім’ї. Тому ми працюємо і з членами сім’ї пацієнта, допомагаючи налагодити нормальні відносини і з’ясувати глибинні причини, які підштовхнули людину до прийому наркотиків.

Результати проміжного етапу, які забезпечує лікування наркоманії в Житомирі :

 • Розуміння причин залежності і мотивів залежної поведінки.
 • Навчання контролю над своїми вчинками і бажаннями .
 • Визнання відповідальності за бажання прийняти дозу.
 • Уміння отримувати підтримку з боку.

У ході лікування кожного хворого надаються консультації психолога. За допомогою фахівця людина розбирається в причинах, що призвели до залежності, опрацьовує свої психологічні проблеми, коригує поведінку. Важлива складова реабілітації – духовну освіту.

Позбавлення від фізичних симптомів хвороби (ломки) залишає в душі колишнього наркозалежного порожнечу. Йому треба знайти сили і мотивацію рухатися далі, щоб відчувати радість життя. Духовна освіта допомагає знайти нові інтереси, створити позитивну мотивацію і рухатися до одужання.

Інші важливі аспекти реабілітації наркоманів:

 • Сексуальна освіта. Надання інформації про статеву гігієну, встановленні близьких і довірчих відносин з постійним сексуальним партнером, планування сім’ї.
 • Профілактика СНІДу та ВІЛ.
 •   Надання теоретичної і практичної інформації по концепціям залежності.

«12 кроків» – штаті Міннесота модель позбавлення від наркозалежності

Лікування наркоманії (м.Житомир) в реабілітаційному центрі «Трансформація» засноване на Міннесотського моделі . Це немедикаментозний спосіб позбавлення від наркотичної залежності, спрямований на психосоціальну реабілітацію пацієнта. Результат проходження програми – повне позбавлення від наркотичної залежності і повернення до нормального життя.

«12 кроків» – ефективний спосіб відмовитися від наркотиків назавжди. Завдяки йому, мільйони людей в США і Європі одужали і стали шанованими членами суспільства. Програма передбачає проходження таких етапів:

 • Усвідомлення своєї залежності як проблеми, що представляє загрозу для подальшого життя і здоров’я.
 • Розуміння того, що позбутися від тяги до наркотиків можна тільки за допомогою інших людей, в тому числі – фахівців. Готовність прийняти допомогу їхнього боку.
 • Прийняття рішення стати повноцінним членом соціуму і одужати.
 • Оцінка своїх моральних якостей, сильних і слабких сторін характеру. Вироблення позитивної мотивації для проходження реабілітаційного курсу.
 •   Визнання своїх недоліків і помилок перед іншими людьми, отримання їх прощення. На цьому етапі людина повинна пробачити себе сам, перестати картати за помилки минулого.
 • Навчання ставити перед собою цілі і досягати їх, пошук ефективних методів позбавлення від залежності.
 • Смиренне прийняття будь-якого свого життєвого досвіду, в тому числі – невдалого. Формування позитивної мотивації.
 •   Налагодження відносин з іншими людьми , включаючи постраждалих від дій наркомана, визнання своєї провини перед ними.
 •   Привчання до самоаналізу з метою краще розуміти свої цілі і мотиви вчинків.
 •   Лікування від наркотичної залежності.

Багатьох людей цікавить відповідь на питання: який час займає лікування наркозалежності в Житомирі ? Бажано, щоб хворий пройшов всю програму повністю. Чим більше він працює над собою під керівництвом фахівців, тим вище шанс залишити наркотики в минулому. Позитивний результат гарантований в тих випадках, коли наркоман дійсно хоче одужати.

Людина із залежністю повинен усвідомлювати, що якщо він успішно пройшов програму, його здоров’я виключно в його руках. Важливо, щоб і в ході лікування і в подальшому його підтримували родичі і друзі. Це допомагає увійти в стійку ремісію і ніколи не повертатися до прийому хімічних речовин.

Щоб записатися на консультацію, скористайтеся спеціальною формою на сайті. Пам’ятайте: наркозалежність – не вирок, а хвороба, яку можна і потрібно лікувати.

Комплексне лікування, яке пропонують у реабілітаційному центрі «Трансформація», складається з трьох основних етапів:

 • Очищення організму. На цьому етапі проводиться детоксикація: організм очищається від токсичних речовин, для чого вдаються до таких методів як плазмаферез, гемодіаліз. Для зменшення вираженості абстинентних розладів застосовують антидепресанти, седативні препарати, засоби для поліпшення обміну речовин.
 • Реабілітація. Основна частина курсу, в якій приділяється увага психічному здоров’ю клієнта. Сюди включені індивідуальні та групові заняття з психологами, арт-терапія, заходи, які спрямовані на духовне відродження людини.
 • Ресоціалізація. Дуже важливий етап, які передбачає участь психологів і дозволяє легше перенести адаптацію до нових умов життя залежних в суспільстві – без використання наркотичних речовин.

Детальніше про програму лікування, про те, скільки коштує курс, вартість окремих послуг, ви дізнаєтеся на офіційному сайті псіхосоціологічесого центру «Трансформація» – www.netnarkotik.com.ua. За телефонами гарячої лінії ви зможете отримати психологічну допомогу, залишити заявку на лікування або відвідування курсів для співзалежних.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Умови проживання при реабілітації в Житомирській області

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація