Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Житомирі

Наркотична залежність – важке захворювання, яке паралізує волю і думки людини, пригнічує його тягу до опору. На жаль, від неї не застрахований ніхто – ні дорослі, ні підлітки. Звичка приймати психотропні речовини сприяє погіршенню психічного і фізичного здоров’я, робить наркомана асоціальною, часто штовхає на злочини.

Навіть якщо у нього виникає бажання позбутися від залежності, без звернення до фахівців зробити це практично неможливо. Завдання близьких людини з наркотичною залежністю – переконати його звернутися в центр реабілітації наркозалежних в Житомирі.

У співробітників реабілітаційного центру «Трансформація» великий позитивний досвід позбавлення людей від наркозалежності. Ми впевнені: допомогти можна на будь-якій стадії захворювання, головне бажання самого хворого, а також:

 • поєднання комплексного та індивідуального підходу до лікування ;
 • психотерапевтична підтримка;
 • підтримка з боку родичів і друзів.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Анонімне лікування наркоманії в Житомирі: основні завдання та методи

Реабілітаційний центр «Трансформація» для лікування наркоманів використовує курс, який побудований на базі вищевказаної методики «12 кроків». Анонімне лікування наркоманії в Житомирі проводиться за згодою залежного і в ізоляції від звичного кола спілкування, що дозволяє виключити різні психотравмуючі чинники і сконцентрувати свою увагу на власне здоров’я.

Лікування від наркозалежності направлено на повернення людини в соціум, позбавлення від тяги до хімічних речовин. Важливо, щоб пацієнт усвідомлював ненормальність свого стану і усвідомлено був готовий міняти життя. В ході терапії ми досягаємо таких цілей:

 • Утримання від вживання наркотиків.
 • Формування здорових цілей і мотивації подолати залежність .
 • Повернення до роботи або навчання.
 • Поліпшення фізичного і психічного здоров’я пацієнта.
 • Нормалізація відносин хворого і його родини.
 • Переконання в неприпустимість вчинення протизаконних дій.

Гарного результату допомагає домогтися психотерапія, спілкування з людьми, які подолали наркотичну залежність, арт-терапія. Наш практичний досвід доводить, що часто наркозалежність пов’язана з проблемами в сім’ї. Тому ми працюємо і з членами сім’ї пацієнта, допомагаючи налагодити нормальні відносини і з’ясувати глибинні причини, які підштовхнули людину до прийому наркотиків.

Результати проміжного етапу, які забезпечує лікування наркоманії в Житомирі :

 • Розуміння причин залежності і мотивів залежної поведінки.
 • Навчання контролю над своїми вчинками і бажаннями .
 • Визнання відповідальності за бажання прийняти дозу.
 • Уміння отримувати підтримку з боку.

У ході лікування кожного хворого надаються консультації психолога. За допомогою фахівця людина розбирається в причинах, що призвели до залежності, опрацьовує свої психологічні проблеми, коригує поведінку. Важлива складова реабілітації – духовну освіту.

Позбавлення від фізичних симптомів хвороби (ломки) залишає в душі колишнього наркозалежного порожнечу. Йому треба знайти сили і мотивацію рухатися далі, щоб відчувати радість життя. Духовна освіта допомагає знайти нові інтереси, створити позитивну мотивацію і рухатися до одужання.

Інші важливі аспекти реабілітації наркоманів:

 • Сексуальна освіта. Надання інформації про статеву гігієну, встановленні близьких і довірчих відносин з постійним сексуальним партнером, планування сім’ї.
 • Профілактика СНІДу та ВІЛ.
 •   Надання теоретичної і практичної інформації по концепціям залежності.

«12 кроків» – штаті Міннесота модель позбавлення від наркозалежності

Лікування наркоманії (м.Житомир) в реабілітаційному центрі «Трансформація» засноване на Міннесотського моделі . Це немедикаментозний спосіб позбавлення від наркотичної залежності, спрямований на психосоціальну реабілітацію пацієнта. Результат проходження програми – повне позбавлення від наркотичної залежності і повернення до нормального життя.

«12 кроків» – ефективний спосіб відмовитися від наркотиків назавжди. Завдяки йому, мільйони людей в США і Європі одужали і стали шанованими членами суспільства. Програма передбачає проходження таких етапів:

 • Усвідомлення своєї залежності як проблеми, що представляє загрозу для подальшого життя і здоров’я.
 • Розуміння того, що позбутися від тяги до наркотиків можна тільки за допомогою інших людей, в тому числі – фахівців. Готовність прийняти допомогу їхнього боку.
 • Прийняття рішення стати повноцінним членом соціуму і одужати.
 • Оцінка своїх моральних якостей, сильних і слабких сторін характеру. Вироблення позитивної мотивації для проходження реабілітаційного курсу.
 •   Визнання своїх недоліків і помилок перед іншими людьми, отримання їх прощення. На цьому етапі людина повинна пробачити себе сам, перестати картати за помилки минулого.
 • Навчання ставити перед собою цілі і досягати їх, пошук ефективних методів позбавлення від залежності.
 • Смиренне прийняття будь-якого свого життєвого досвіду, в тому числі – невдалого. Формування позитивної мотивації.
 •   Налагодження відносин з іншими людьми , включаючи постраждалих від дій наркомана, визнання своєї провини перед ними.
 •   Привчання до самоаналізу з метою краще розуміти свої цілі і мотиви вчинків.
 •   Лікування від наркотичної залежності.

Багатьох людей цікавить відповідь на питання: який час займає лікування наркозалежності в Житомирі ? Бажано, щоб хворий пройшов всю програму повністю. Чим більше він працює над собою під керівництвом фахівців, тим вище шанс залишити наркотики в минулому. Позитивний результат гарантований в тих випадках, коли наркоман дійсно хоче одужати.

Людина із залежністю повинен усвідомлювати, що якщо він успішно пройшов програму, його здоров’я виключно в його руках. Важливо, щоб і в ході лікування і в подальшому його підтримували родичі і друзі. Це допомагає увійти в стійку ремісію і ніколи не повертатися до прийому хімічних речовин.

Щоб записатися на консультацію, скористайтеся спеціальною формою на сайті. Пам’ятайте: наркозалежність – не вирок, а хвороба, яку можна і потрібно лікувати.

Комплексне лікування, яке пропонують у реабілітаційному центрі «Трансформація», складається з трьох основних етапів:

 • Очищення організму. На цьому етапі проводиться детоксикація: організм очищається від токсичних речовин, для чого вдаються до таких методів як плазмаферез, гемодіаліз. Для зменшення вираженості абстинентних розладів застосовують антидепресанти, седативні препарати, засоби для поліпшення обміну речовин.
 • Реабілітація. Основна частина курсу, в якій приділяється увага психічному здоров’ю клієнта. Сюди включені індивідуальні та групові заняття з психологами, арт-терапія, заходи, які спрямовані на духовне відродження людини.
 • Ресоціалізація. Дуже важливий етап, які передбачає участь психологів і дозволяє легше перенести адаптацію до нових умов життя залежних в суспільстві – без використання наркотичних речовин.

Детальніше про програму лікування, про те, скільки коштує курс, вартість окремих послуг, ви дізнаєтеся на офіційному сайті псіхосоціологічесого центру «Трансформація» – www.netnarkotik.com.ua. За телефонами гарячої лінії ви зможете отримати психологічну допомогу, залишити заявку на лікування або відвідування курсів для співзалежних.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Умови проживання при реабілітації в Житомирській області

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація