Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Житомирі

 

Алкогольна залежність - важкий стан, яке руйнує життя, психічне і фізичне здоров'я людини, травмує його близьких. І хоч у більшості людей тяга до спиртного асоціюється з розбещеністю, алкоголізм - важке захворювання, в ході якого знищується людська особистість. Знайти в собі сили боротися з алкозалежністю поодинці можуть знайти тільки одиниці. Тому, якщо алкоголік усвідомив тяжкість свого стану, треба підтримати його і постаратися переконати пройти лікування від алкоголізму в Житомирі.

Чому алкоголізм захворювання і його треба лікувати?

Хімічна залежність паралізує волю хворого, робить опір спокусі випити фактично неможливим. Особливо важкі форми приймає жіночий алкоголізм, так як:

 •   Алкогольна залежність у жінок розвивається набагато швидше, ніж у чоловіків.
 •   Жіночий організм гірше справляється з виведенням алкоголю через особливості ферментів.
 •   алкозалежних жінка стає справжніми ізгоєм суспільства, тому більш важко піддається лікуванню.

В іншому, непомірна тяга до вживання спиртного шкідлива для обох статей. Алкозалежність погіршує пам'ять, когнітивні здібності, викликає різкі перепади настрою. Також спиртне негативно впливає на стан серцево-судинної системи, печінки, нирок. Значно погіршується зовнішній вигляд хворого, починається процес передчасного старіння, особливо явно він проступає на шкірі. Потрібна допомога? Зверніться по гарячій лінії нашого реабілітаційного центру «Трансформація» за безкоштовної консультації про лікування алкоголізму в Житомирі.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Чим страшний алкоголізм: 3 стадії

Коли треба починати лікування алкоголізму в Житомирі? Ідеально, чим швидше - тим краще. Основна проблема полягає в тому, що на ранній стадії сам хворий і його близькі рідко розпізнають залежність і звертаються за допомогою до фахівця. Спочатку алкоголізм здається бажанням як слід повеселитися, розвіятися, а алкоголік - душею компанії і веселою людиною.

На першій стадії залежності алкоголь стійко асоціюється із задоволенням. Випиваючи, людина розслабляється, відволікається від сумних і тривожних думок, насолоджується життям. Він починає вживати досить великі дози спиртного практично кожен день. Головна ознака захворювання - психічна залежність від алкоголю. Але більшість людей упевнені, що можуть зупинитися в будь-який момент, і не вважають любов до випивки серйозною проблемою. Також тривожний симптом - втрата захисного блювотного рефлексу.

Друга стадія характеризується появою плато толерантності і похмільного синдрому:

 •   Плато толерантності - збільшення дози алкоголю, після якої настає сп'яніння.
 •   Похмілля - нестримне бажання похмелитися, супроводжується слабкістю, нудотою, неспокійним сном, поганим самопочуттям.

Третя стадія пов'язана з посиленням деградації особистості, втратою життєвих орієнтирів. Людина починає пити запоями або постійно. Його проблеми стають все більш очевидними оточуючим. Через неможливість організму сприймати великі дози алкоголю, алкоголік п'є малими дозами, але постійно.

Лікування алкоголізму в Житомирі: цілі і основні принципи

Щоб позбутися від алкоголізму хворий повинен сам захотіти вилікуватися. Як правило, усвідомлення залежності настає далеко не відразу, найчастіше - на другому або третьому етапі хвороби. У реабілітаційному центрі трансформація працюють досвідчені психологи і наркологи, які складуть індивідуальну програму лікування і допоможуть алкоголіку повернутися до нормального життя.

Три базових аспекти успішного лікування:

 •   Добровільне рішення самого хворого покінчити з алкогольною залежністю.
 •   Правильно підібрана схема лікування, з урахуванням психосоматичних захворювань пацієнта, провокуючих чинників, форми алкоголізації і тривалості стажу вживання спиртного.
 •   Підтримка рідних і близьких.

Лікування алкогольної залежності в Житомирі направлено на досягнення таких цілей:

 •   Формування моральних цінностей, установок, життєвих цілей, що перешкоджають поверненню до залежності.
 •   Повернення до роботи і навчання.
 •   Нормалізація відносин з членами сім'ї.
 •   Розуміння глибинних причин залежності, усвідомлення згубності такого способу життя.

Добре допомагає нашим пацієнтам індивідуальна і групова робота з психологом, арт-терапія, зустрічі з людьми, які пройшли реабілітацію і перемогли алкоголізм. Не намагайтеся вилікувати близького від алкозалежності самостійно - так можна тільки підштовхнути його до подальшої деградації. Оптимальний спосіб допомогти - звернення до фахівців, які мають великий досвід в реабілітації алкоголіків.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

«12 кроків» - ефективна програма лікування від алкогольної залежності

Для позбавлення від алкоголізму в «Трансформації» застосовується програма «12 кроків» або штаті Міннесота модель. Вона немедикаментозних і спрямована на психо-соціальну реабілітацію пацієнта. Якщо людина успішно пройде програму, то він перестане вживати алкогольні напої і знову стане повноцінним членом соціуму.

В ході реабілітації з кожним пацієнтом проводяться такі дії:

 •   Інформування про негативні наслідки, пов'язаних з вживанням алкоголю.
 •   Групові та індивідуальні зустрічі з психологом.
 •   Арт-терапевтичні сесії.
 •   Самостійна робота по Міннесотського моделі.

Основні тези «12 кроків»:

 •   Залежність - не провина хворого, а наслідок духовної незадоволеності.
 •   Щоб позбутися від алкоголізму, треба усвідомити проблему і звернутися за допомогою до інших людей.
 •   Лікування можливо тоді, коли людина сама хоче жити нормальним життям, ставить правильні цілі і досягає їх.
 •   Постійний самоаналіз, компенсація моральної шкоди близьким, гармонія з самим собою - кращі способи позбутися від алкоголізму.

Тяга до міцних напоїв - не вирок на будь-якій стадії захворювання. Головне, протягнути близькій руку допомоги і переконати його пройти реабілітаційний курс.

Курс розбитий на три етапи:

 •   Медикаментозне лікування. На даному етапі лікарем розробляється індивідуальна програма очищення організму. Подальше лікування передбачає купірування різних абстинентів розладів, полегшення психічного стану пацієнта.
 •   Реабілітація. Це основна і найбільш складна частина програми реабілітації. Саме в реабілітаційний період відбувається справжня трансформація - учасник програми працює над собою, змінює вкорінене неправильний світогляд і вчиться заново жити і справлятися з труднощами без додаткової стимуляції. Займається з психологами і психотерапевтами, відвідує заняття з духовно-моральному розвитку, займається спортом, долучається до мистецтва і знаходить нові цілі в житті.
 •   Ресоціалізація. Після основного етапу програми, який триває до 6 місяців, залежні отримують можливість знову повернутися в звичну соціальне середовище, знайти справу до душі. На даному етапі залежні все ще знаходяться під постійним контролем психологів та реабілітологів. Колишні алкоголіки відвідують спортивно-терапевтичні мотиваційні табори, які проходять двічі на рік влітку і взимку на базі Міжнародної антинаркотичної Асоціації, де підтримують дружні стосунки з такими ж колишніми і нинішніми учасниками програми, отримують підбадьорення і підтримку від діячів культури, шоу-бізнесу, спортсменів України і затверджуються в намірі вести здоровий спосіб життя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

«Трансформація» - це анонімне лікування алкоголізму в Житомирі, засноване на комплексній програмі «12 кроків». Примусове лікування від алкоголізму (добровільно-примусова мотивація клієнта) можливо лише в критичних випадках. Також ми надаємо невідкладну наркологічну (психологічну) допомога на дому, з можливістю виїзду мотиваційної бригади центру реабілітації. Дізнатися про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг - можна на офіційному сайті або за телефонами безкоштовної гарячої лінії в Житомирі.

Перегляньте інфографіку або почитайте про нашу програму лікування алкоголізму.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Умови проживання при реабілітації в Житомирській області

Реабілітаційний центр для залежних «Трансформація» пропонує професійні послуги - анонімно і гарантовано по всій Україні - 

Реабілітаційний центр "трансформація", що діє при Міжнародній Антинаркотичній Асоціації в Україні, Грузії, Казахстані та Молдові, Азербайджані — це місце, де вам завжди допоможуть.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація