Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Києві

Організм людини – унікальна система, яка здатна протистояти дії багатьох шкідливих факторів. Однак будь-який тривалий вплив здатне викликати незворотні зміни, які продовжать руйнувати наше психічне і фізичне здоров’я. Одним з найпідступніших ворогів нашого здоров’я є алкоголь. Спиртні напої характеризуються швидким дією – вже через 5 хвилин етанол потрапляє в кров’яне русло і розноситься по всьому організму, а продукт його розпаду – ацетальдегід, надає згубну дію на нервові клітини. Як формується залежність, де пройти лікування від алкоголізму в Києві – про це в нашій статті.

Формування залежності – основні етапи

Звичка випивати «з приводу» дуже швидко стає звичкою пити без нього. Лікарі виділяють три етапи формування залежності:

  1. На першому етапі людина випиває від випадку до випадку, а тривалість цього періоду може варіюватися від 1 року до 10 років, в залежності від схильності до алкоголізму. У цей період п’є втрачає контроль над кількістю випитого, починає приймати алкоголь без особливої ​​причини.
  2. Для цього періоду характерні запої, відсутність захисної реакції організму, загострення відносин із соціальним середовищем.
  3. Третій етап – це великі дози спиртного, вживання яких призводить до незворотних змін в головному мозку, руйнування печінки і іншим невиліковних хвороб.

Лікування алкоголізму в Києві

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування залежності – тривалий процес, метою якого є відновлення психічного і фізичного здоров’я людини, відновлення втрачених духовних цінностей. На відміну від кодування від алкоголізму, це багатоетапний курс, який складається з таких основних заходів:

  • Медикаментозне лікування (детоксикація, купірування абстинентного синдрому).
  • Реабілітація.
  • Ресоціалізація.


Одна з найефективніших програм лікування носить назву « 12 кроків », яка є основою курсу в центрі« Трансформація », що спеціалізується на лікуванні алкоголізму і наркоманії. Колектив реабілітаційного центру складається з кращих фахівців різних напрямків – реабілітологів, наркологів, психологів. Програма лікування алкоголізму в Києві будується на підставі індивідуальних особливостей кожного пацієнта і триває від 1 до 6 місяців. Послуги, що надаються центром – анонімні.
Примусове лікування можливе лише при отриманні письмової згоди близького родича і розглядається індивідуально. При необхідності психологи і наркологи надають екстрену наркологічну (психологічну) допомога на дому. Дізнатися про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії в Києві.

Дізнайтеся більше про програмі лікування алкоголізму або перегляньте інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація