Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Дніпропетровську

 

Алкоголізм - психічне захворювання, при якому формується невизначена тяга до прийому спиртних напоїв. Є однією з різновидів токсикоманії. У процесі розвитку хвороби людина втрачає контроль над кількістю вживаного алкоголю, а потреба в останньому постійно зростає. Повернутися до нормального життя, зупинити хворобу можна тільки за допомогою фахівців в даній сфері - психологів, наркологів, реабілітологів. До яких наслідків призводить алкоголізм, де пройти лікування від алкоголізму в Дніпрі - про це в нашій статті.

 

 

Формування алкоголізму - основні аспекти хвороби

Алкогольна залежність - це прогресуюча хвороба, в процесі якої уражаються всі життєво важливі системи організму, відбувається деградація особистості, руйнуються соціальні зв'язки. Найчастіше летальний результат наступає в результаті ускладнень через токсичної дії метаболітів етанолу.

Існує цілий ряд аспектів, які можуть викликати потребу в регулярному вживанні алкоголю і як наслідок, призводити до розвитку залежності:

  • Біологічний (схильність до алкоголізму у людей, в родині яких є п'є родич, біохімічні особливості організму - з'єднання алкоголю залишаються на молекулярному рівні в ЦНС на все життя, навіть при повній відмові від алкоголю і після тривалого періоду утримання виводяться з організму лише частково ).
  • Соціальний. Доступність алкоголю, його ціна. Соціальне спадок - повторення звичаїв і норм рідної домівки. Причому доведено, що найчастіше алкоголіки виростають в сім'ях де один або обоє батьків алкоголіки, або де було повне утримання від алкоголю. Неповна сім'я, нездорова атмосфера в повній сім'ї. Втрата роботи / навчання. Відсутність чітких життєвих орієнтирів. Втрата друзів, довіри.
  • Психологічний. Емоційна незрілість. Агресія і антисоціальна поведінка в дитинстві може привести до алкоголізму у дорослому житті. Для емоційно незрілих особистостей набагато складніше долати життєві труднощі, вони схильні шукати «підпірки», які і знаходять в алкоголі і наркотиках. Внутрішня напруга, тривалий стрес. Психологічні комплекси. Складнощі в спілкуванні. Невміння справлятися з власними почуттями. Завищена або низька самооцінка.
  • Духовний. Духовність є ставлення людини до навколишнього світу і самому собі і пов'язана з якістю участі в житті. Алкоголізм вважається хворобою душі, оскільки в міру розвитку хвороби, спиртне стає найважливішим фактором життя, на якому залежний зосереджує всю свою увагу. За допомогою алкоголю залежний намагається преодалеть тривогу і страхи, задовольнити потребу в близькості і довірі, знайти почуття значущості, мета, зміст і цінність життя. Деяким алкоголь на час допомагає заповнити порожнечу в душі, однак залежні не помічають як речовина поступово витісняє з їхньої свідомості значущі речі, не дозволяє проявитися природним талантам і тим самим збільшує духовну порожнечу. Тимчасове почуття дружби, єдності, всемогутності зникає із закінченням дії алкоголю. Зростає почуття самотності, з яким допомагає впоратися чергова порція алкоголю. Відчуття відсутності сенсу життя. Відсутність контакту з Вищою Силою. Розгубленість, духовна порожнеча, нудьга.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Анонімне лікування алкоголізму в Дніпрі

У першій половині 20 століття світ дізнався про унікальну методику лікування різних видів хімічних залежностей, в основі якої лежала спроба розглядати хвороба як сукупність фізичних, психічних, соціальних, духовних проблем. Дана програма, істотно відрізняючись від горезвісної кодування від алкоголю в Дніпрі, отримала назву «12 кроків» і за короткий проміжок часу стала популярна в усьому світі. Реабілітаційний наркологічний центр «Трансформація» пропонує лікування від алкоголізму в Дніпрі, засноване на даній програмі. Курс включає обов'язкові групові заняття, в ході яких пацієнти набувають безцінний досвід, можуть поділитися своїми відчуттями, розповісти про свої проблеми.

Максимальних результатів лікування вдається досягти завдяки контролю фахівців усіх напрямків (психологів, реабілітологів, наркологів) за кожним етапом курсу:

  • Медикаментозна терапія.
  • Реабілітація.
  • Ресоціалізація.
  • Послепрограммное супровід.

На першому етапі має бути очистити організм від токсинів, купірувати симптоми абстинентів розладів, знизити психічне навантаження. Найбільш важливим етапом є реабілітація. На всьому протязі лікування, яке займає від 1 до 6 місяців, клієнт знаходиться в закритому стаціонарі приватного реабілітаційного центру, що дозволяє створити оптимальні умови для відновлення психічного здоров'я хворого. Проводяться заняття з духовно - моральному розвитку особистості, арт-терапія, сеанси групової та індивідуальної психотерапії та психокорекції особистості, игротерапия і т.д. На базі центру існує багато можливостей для розвитку творчих нахилів, занять спортом, самовдосконалення.

Ресоціалізація передбачає поступову адаптацію колишніх залежних до життя в суспільстві без вживання алкоголю. Це надзвичайно важливий етап, який також знаходиться під постійним контролем психологів та реабілітологів, а також особистих кураторів залежних. На етапі послепрограммного супроводу, колишні учасники програми регулярно відвідують групи взаємодопомоги АА на базі Міжнародної антинаркотичної Асоціації (мета груп допомогти колишнім учасникам програми залишатися в тверезості і справлятися з тригерними ситуаціями, позбутися від періодично виникають негативних почуттів і тяги вжити, поділитися своїми почуттями і переживаннями з людьми, які самі пройшли через ті ж труднощі), беруть участь в мотиваційних Музичні Спортивні-терапевтичних таборах, деякі беруть участь у волонтерських проектах, тим самим набуваючи мета в житті і підвищуючи почуття власної значущості. Одночасно з цим родичі залежних людей продовжують відвідувати заняття для співзалежних близьких, які допомагають придбати і закріпити навички правильної поведінки з колишніми алкоголіками, знайти відповіді на питання про виникаючі труднощі в спілкуванні у психолога і т.д.

«Трансформація» - це приватний реабілітаційний центр по комплексному лікуванню алкоголізму, яка передбачає повну анонімність. Залежно від ситуації клієнта можливо вдатися до так званого примусового лікування алкоголізму в Дніпропетровську (за допомогою добровільно-примусової мотивації). Ми надаємо екстрену допомогу на дому, з можливістю виїзду мотиваційної бригади центру реабілітації. Дізнатися про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг - можна на офіційному сайті або за телефонами безкоштовної гарячої лінії в Дніпропетровську.

Почитайте детальніше про програму лікування або перегляньте інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Групи працюють в Дніпропетровську і інших містах України, отримати детальну інформацію ви можете зв'язавшись з нами по телефону

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Звертайтеся, ми допоможемо!

Лікування алкоголізму в Дніпропетровській області

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація