Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7

Лікування алкоголізму в Дніпропетровську

 

Алкоголізм - психічне захворювання, при якому формується невизначена тяга до прийому спиртних напоїв. Є однією з різновидів токсикоманії. У процесі розвитку хвороби людина втрачає контроль над кількістю вживаного алкоголю, а потреба в останньому постійно зростає. Повернутися до нормального життя, зупинити хворобу можна тільки за допомогою фахівців в даній сфері - психологів, наркологів, реабілітологів. До яких наслідків призводить алкоголізм, де пройти лікування від алкоголізму в Дніпрі - про це в нашій статті.

 

 

Формування алкоголізму - основні аспекти хвороби

Алкогольна залежність - це прогресуюча хвороба, в процесі якої уражаються всі життєво важливі системи організму, відбувається деградація особистості, руйнуються соціальні зв'язки. Найчастіше летальний результат наступає в результаті ускладнень через токсичної дії метаболітів етанолу.

Існує цілий ряд аспектів, які можуть викликати потребу в регулярному вживанні алкоголю і як наслідок, призводити до розвитку залежності:

 • Біологічний (схильність до алкоголізму у людей, в родині яких є п'є родич, біохімічні особливості організму - з'єднання алкоголю залишаються на молекулярному рівні в ЦНС на все життя, навіть при повній відмові від алкоголю і після тривалого періоду утримання виводяться з організму лише частково ).
 • Соціальний. Доступність алкоголю, його ціна. Соціальне спадок - повторення звичаїв і норм рідної домівки. Причому доведено, що найчастіше алкоголіки виростають в сім'ях де один або обоє батьків алкоголіки, або де було повне утримання від алкоголю. Неповна сім'я, нездорова атмосфера в повній сім'ї. Втрата роботи / навчання. Відсутність чітких життєвих орієнтирів. Втрата друзів, довіри.
 • Психологічний. Емоційна незрілість. Агресія і антисоціальна поведінка в дитинстві може привести до алкоголізму у дорослому житті. Для емоційно незрілих особистостей набагато складніше долати життєві труднощі, вони схильні шукати «підпірки», які і знаходять в алкоголі і наркотиках. Внутрішня напруга, тривалий стрес. Психологічні комплекси. Складнощі в спілкуванні. Невміння справлятися з власними почуттями. Завищена або низька самооцінка.
 • Духовний. Духовність є ставлення людини до навколишнього світу і самому собі і пов'язана з якістю участі в житті. Алкоголізм вважається хворобою душі, оскільки в міру розвитку хвороби, спиртне стає найважливішим фактором життя, на якому залежний зосереджує всю свою увагу. За допомогою алкоголю залежний намагається преодалеть тривогу і страхи, задовольнити потребу в близькості і довірі, знайти почуття значущості, мета, зміст і цінність життя. Деяким алкоголь на час допомагає заповнити порожнечу в душі, однак залежні не помічають як речовина поступово витісняє з їхньої свідомості значущі речі, не дозволяє проявитися природним талантам і тим самим збільшує духовну порожнечу. Тимчасове почуття дружби, єдності, всемогутності зникає із закінченням дії алкоголю. Зростає почуття самотності, з яким допомагає впоратися чергова порція алкоголю. Відчуття відсутності сенсу життя. Відсутність контакту з Вищою Силою. Розгубленість, духовна порожнеча, нудьга.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Анонімне лікування алкоголізму в Дніпрі

У першій половині 20 століття світ дізнався про унікальну методику лікування різних видів хімічних залежностей, в основі якої лежала спроба розглядати хвороба як сукупність фізичних, психічних, соціальних, духовних проблем. Дана програма, істотно відрізняючись від горезвісної кодування від алкоголю в Дніпрі, отримала назву «12 кроків» і за короткий проміжок часу стала популярна в усьому світі. Реабілітаційний наркологічний центр «Трансформація» пропонує лікування від алкоголізму в Дніпрі, засноване на даній програмі. Курс включає обов'язкові групові заняття, в ході яких пацієнти набувають безцінний досвід, можуть поділитися своїми відчуттями, розповісти про свої проблеми.

Максимальних результатів лікування вдається досягти завдяки контролю фахівців усіх напрямків (психологів, реабілітологів, наркологів) за кожним етапом курсу:

 • Медикаментозна терапія.
 • Реабілітація.
 • Ресоціалізація.
 • Послепрограммное супровід.

На першому етапі має бути очистити організм від токсинів, купірувати симптоми абстинентів розладів, знизити психічне навантаження. Найбільш важливим етапом є реабілітація. На всьому протязі лікування, яке займає від 1 до 6 місяців, клієнт знаходиться в закритому стаціонарі приватного реабілітаційного центру, що дозволяє створити оптимальні умови для відновлення психічного здоров'я хворого. Проводяться заняття з духовно - моральному розвитку особистості, арт-терапія, сеанси групової та індивідуальної психотерапії та психокорекції особистості, игротерапия і т.д. На базі центру існує багато можливостей для розвитку творчих нахилів, занять спортом, самовдосконалення.

Ресоціалізація передбачає поступову адаптацію колишніх залежних до життя в суспільстві без вживання алкоголю. Це надзвичайно важливий етап, який також знаходиться під постійним контролем психологів та реабілітологів, а також особистих кураторів залежних. На етапі послепрограммного супроводу, колишні учасники програми регулярно відвідують групи взаємодопомоги АА на базі Міжнародної антинаркотичної Асоціації (мета груп допомогти колишнім учасникам програми залишатися в тверезості і справлятися з тригерними ситуаціями, позбутися від періодично виникають негативних почуттів і тяги вжити, поділитися своїми почуттями і переживаннями з людьми, які самі пройшли через ті ж труднощі), беруть участь в мотиваційних Музичні Спортивні-терапевтичних таборах, деякі беруть участь у волонтерських проектах, тим самим набуваючи мета в житті і підвищуючи почуття власної значущості. Одночасно з цим родичі залежних людей продовжують відвідувати заняття для співзалежних близьких, які допомагають придбати і закріпити навички правильної поведінки з колишніми алкоголіками, знайти відповіді на питання про виникаючі труднощі в спілкуванні у психолога і т.д.

«Трансформація» - це приватний реабілітаційний центр по комплексному лікуванню алкоголізму, яка передбачає повну анонімність. Залежно від ситуації клієнта можливо вдатися до так званого примусового лікування алкоголізму в Дніпропетровську (за допомогою добровільно-примусової мотивації). Ми надаємо екстрену допомогу на дому, з можливістю виїзду мотиваційної бригади центру реабілітації. Дізнатися про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг - можна на офіційному сайті або за телефонами безкоштовної гарячої лінії в Дніпропетровську.

Почитайте детальніше про програму лікування або перегляньте інфографіку.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Групи працюють в Дніпропетровську і інших містах України, отримати детальну інформацію ви можете зв'язавшись з нами по телефону

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Звертайтеся, ми допоможемо!

Лікування алкоголізму в Дніпропетровській області

Наша статистика за останні 10 років
12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном
Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       
Сергій Макаров
Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти відповідну реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною, з якою вони зв'язуються.

       
Сергій Тиква
Лікар-психіатр

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків буває недостатньо для покращення стану пацієнта, він побачив, що часом розмова з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія.

       
Олександр Шуляк
Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог з освіти, пройшов ряд тренінгів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом

       
Плохих Віталій
Лікар-психіатр, психотерапевт, психотравматолог

       
Шмагайло Олексій Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії.

Практикуючий лікар із 2002 року.

       
Ольга Гриценко
Психолог, арт-терапевт

Спеціаліст проективних методик у реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти)

       
Гуртовий Іван
Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер.

Засновник та керівник Центру розвитку та здоров'я «Feel-in»

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація
Історії одужання
Ганна, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити та дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики у 15, алкоголь та трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям та втрата всіх взаємин із близькими мені людьми стала нормою. В останні 2-3 роки сенс життя було втрачено, я перебував у глибокій депресії із суїцидними думками. 4,5 роки тому я звернувся до реабілітаційного центру «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і зараз перебуваю у стійкій ремісії. Вдячний усім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу!!
Сергій, 33
star icon star icon star icon star icon star icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки перебуваю у тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, чудові стосунки з рідними тощо. Протягом 11 років я вживав алкоголь та наркотики, втратив сенс життя та перепробував усі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що у реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу та допомогли повірити у себе.
Олексій, 30
star icon star icon star icon star icon star icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я – залежний. Зараз я перебуваю у стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики та алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що у мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологій, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене розсудливим, але, все тільки посилювалося, навколо мене страждало все більше людей, і я сам був у жахливому стані - зневірений, озлоблений, що втратила всякий смак до життя "людина" (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив, що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг набути тверезості. А ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок)))!
Денис
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт всім. Я у проблемі з 93 року вживав усе. Останні сім років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації, ні бабусі, ні чаклуни. На черговій детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм та вирішив пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому та всій організації міста Дніпропетровська, завдяки Богу і вам залишаюся у тверезості вже 3 роки.
Оксана
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт друзі! Хочу поділитися своєю історією та розповісти про те, як реабілітаційний центр «Трансформація» разом із моїми батьками допомогли мені змінити життя!! 27 квітня 2011 року я приїхала до Києва на центр після практично безперервного 13-річного вживання наркотиків, алкоголю тощо. Я знесилила, життя втратила всякий сенс, не було бажання жити так… Але ось якимось дивом від мами подруги дізналася про реабілітаційний центр «Трансформація»…. Не умови або маніпуляції просто останні 7 місяців дезоморфін, або електричка-просто нестерпно. Маленька дитина і чоловік це зупиняло, але я вирішила заради дочки, нехай у неї буде хоча б одна хороша мама. Чоловік теж вживав і намагалася відправити його теж на центр, але він був переконаний, що може покинути сам і ніхто йому не потрібен. Кинути разом нам не виходило. Перший крок зроблено. Але й не обійшлося без падінь .... на 4-х місяцях реабілітації тато забрав мене додому, сказав що вистачить, потрібно виховувати доньку. Я приїхала, але не минуло і тижня тому, як я опинилася знову в цьому болоті. Чоловік, колишні друзі, ніби в тумані і все закрутилося ще більшою силою. Було дуже важко, я не могла зрозуміти чому???? Адже є хлопці, яким хочуть допомогти, а вони не розуміючи всіляко намагаються піти, втекти, всіма правдами і неправдами. А я хотіла і мені подобалося на центрі-відношення, спілкування, єдність, і те, що ніхто не вживає, думала, що так жити неможливо і що «Горбатого тільки могила виправить». Вдруге поїхала до Вороніжа до свого регіону, пройшла до кінця реабілітацію, поїхала на школу в Україну, а від туди до Санкт-Петербурга. За цей час стала вдовою, мало не позбавили батьківських прав, але сильне бажання бути тверезим воно мотивувало йти вперед. Я залишилася у Санкт-Петербурзі. Відкривалася профільна ресоціалізація для дівчаток. Навчання у фітнес клубі, це просто мрія. Успішно пройшла ресоціалізацію, здобула нову цікаву професію, яка дуже гармонійно поєднується з моїм здоровим способом життя-інструктором кругових тренувань, і, одночасно, напрацювала досвід та вміння спілкуватися, як професіонал, який чудово знає свою справу. Пізніше стала керівником, разом із командою фітнес клубу випустили 38 випускниць. Щасливі впевнені дівчата. В одному із терапевтичних таборів познайомилася зі своїм чоловіком. Ми будували наші стосунки на відстані 2000 км. 19 липня 2014 року відбулося одруження. Тепер я щаслива дружина та мама. Прекрасний чоловік і красуня донька - ось це і є справжнє жіноче щастя!!!!! Дякую рідним за підтримку.Дякую реабілітаційний центр «Трансформація» за тверезий погляд у нове життя!!!!!!!!
Сергій, 32
star icon star icon star icon star icon star icon
15 років я вживав наркотики. Не розповідатиму історію, бо вже дуже далекий від того життя і не хочу в ньому копатися. Потрапивши до реабілітаційного центру «Трансформація», я настільки змінився що не знаходжу слів це описати. Тут життя зупинилося, я побачив її, побачив себе в ній свої помилки, тут виявився той бруд який у мені був, але я його не бачив. На реабілітації мені надали інформацію про хворобу наркоманії. Дали ключики, які допомогли мені змінити себе, змінити своє мислення. Я навчився мріяти, ставити цілі, досягати їх, розвивати себе. Я побачив своє життя зовсім під іншим кутом. Я повірив у себе, у своє тверезе життя, у щастя. Я знаю, що у мене все вийде... у мене попереду довге і щасливе життя. Зараз я проходжу IT-рессоціалізацію… отримав необхідні знання щодо ремонту та обслуговування ПК, локальних мереж, сайтобудування. За два тижні, закінчую навчання та виходжу на роботу. ВСЕ – НОВЕ Твереза ​​життя. Всім удачі …. P.S. …. І ще в цьому житті можливо ВСЕ. Дякуємо реабілітаційному центру «Трансформація».
Терехова Ганна
star icon star icon star icon star icon star icon
Я не люблю згадувати про це, але що було, то було!) я вживала наркотики 12 років, були перерви, але довго твереза ​​я ніколи не залишалася, з наркотиків на алкоголь, з алкоголю на наркотики! У період вживання я втратила все! Почала вживати наркотики приблизно 22 роки, все починалося красиво, легко і весело. На той момент я навчалася в інституті, працювала, мала друга, з яким жила «цивільним шлюбом», на той момент це вважала єдиною формою проживання з чоловіком, про заміжжя і не могло бути мови, навіщо потрібні зобов'язання, відповідальність? Пріоритет був переважно фінансовий, заробляти, гуляти, жити на втіху! Наркотик був на той момент простою розвагою! Схаменулась я років через три, коли зрозуміла, що не можу навіть підвестися з ліжка без вживання героїну! Спробувала покинути, не вийшло! Я росла без батька, з вітчимом і мамою, батько жив у іншому місті, був успішним бізнесменом і завжди пропонував їхати до нього, працювати та продовжувати навчання, цього разу я скористалася запрошенням, це була ілюзія того, що я зможу втекти від наркотику. Працюватиму у тата в офісі, нормально вчитися і забуду про вживання) звичайно ж цього не сталося! Звичайно я знайшла кайф, довго обманювала батька, то працювала, то ні… Зустріла подібного до себе наркомана і без сором'язливості пішла до нього жити, з батьком навіть бачитися перестала! Після року одужання в реабілітаційному центрі «Трансформація» я набралася сміливості, хотіла поїхати попросити у тата вибачення і дізналася, що він помер ще тоді, коли я проміняла Його на наркотик! З «громадянським» чоловіком ми довго кидали вживати, починали знову ... Поки під час чергової ремісії він вколовся і потонув, ну а я вбита горем знову почала вживати, вважаючи що на те є підстава! Повернулась у своє місто і знову з наркотику на алкоголь, з алкоголю на наркотик, мама дізналася про те, що я наркоманка, але нічим не могла допомогти, просто не знала як! Останні три роки мого вживання були справжнім кошмаром! Я покинула інститут. Мене знали вже скрізь: звичайні оперуповноважені, які ловлять на точках наркоманів, я стала одним із постійних клієнтів, співробітники відділень міліції, тому що почала красти і траплятися з краденим, ФСКН мріяли вже швидше мене посадити… З ранку до вечора я крала, продавала, купувала наркотики! У наркологію лягала багато разів… Мій черговий хлопець вийшов раніше за мене з наркології і помер від передозування! Лікар мене в наркологію більше не взяла, сказала, що це марно! Мама поклала мене в іншу клініку, вона до останнього намагалася мені допомогти, завдяки їй теж, я зараз жива! Лікар запропонувала реабілітаційний центр «Трансформація», сказала, що там є результати, вона бачила своїх пацієнтів тверезими та щасливими. Я виїхала на реабілітацію, пройшла її нелегко! Перші місяці постійно збиралася додому, було важко кидати курити і міняти цінності та пріоритети: фінанси, кайф, егоїзм. людям, які втратили надію, що їхнє життя може змінитися на краще! Я вперше офіційно вийшла заміж, люблю чоловіка, взяла на себе відповідальність бути вірною і коханою одного чоловіка дружиною до кінця життя! Завдяки духовно-моральним принципам, які закладаються на реабілітації, довгою роботою зі спеціалістами над зміною особистості, я гідно вийшла в громадянське суспільство і з великим задоволенням живу і працюю, дотримуюся Закону! Люблю свою Батьківщину та людей! Дякую Богу і людям, які допомогли мені зрозуміти, що означає жити гідно!

  Надіслати свою історію

  Ваше им'я  Ваш вік

  Розкажіть свою історію

  Твоя оцінка
  Сертифікати
  certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
  Безкоштовна консультація

  Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

  Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  Безкоштовна консультація