Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Жіночий алкоголізм

На відміну від чоловіків жінки більш стабільні психологічно, у них сильніше розвинений інстинкт самозбереження, тому кількість представниць слабкої статі в загальній кількості стабільно питущих не перевищує 30%.

Проте шлях від зловживання спиртними напоями до хронічного алкоголізму чоловік проходить за 7-10 років, а жінці на це потрібно всього лише 5 років. Таке швидке перебіг хвороби пояснюється особливістю обміну речовин – в організмі жінки набагато менше ферментів, які відповідають за розщеплення етанолу. Через це останній довше залишається в шлунку, а концентрація алкоголю в крові зростає. Як наслідок збільшується і його руйнівну дію на організм в цілому, що при тривалому зловживанні призводить до серйозних порушень в центральній нервовій системі, роботі печінки і шлунково-кишкового тракту.

Руйнівно дію алкоголю на жіночий організм

Алкоголь робить украй негативний вплив на репродуктивну функцію і ендокринну систему жінки:

  • знижується синтез гормонів щитовидної залози;
  • провокує переривання вагітності;
  • призводить до мутацій в ембріоні:
  • знижується статевий потяг;
  • підвищується ризик розвитку раку грудних залоз.

Крім цього від алкоголю і його метаболітів страждає серцево-судинна система, а при «пивний алкоголізм» розвивається кардіоміопатія.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування жіночого алкоголізму центрі «Трансформація»

Боротьба з жіночим алкоголізмом здійснюється на підставі тих же принципів, що і з чоловічим, проте на це потрібно більше зусиль, часу, а також виключне розуміння жіночої психології. Приватний реабілітаційний центр «Трансформація» при Міжнародній антинаркотичної Асоціації & nbsp; здійснює комплексне анонімне лікування від алкогольної залежності, засноване на ефективній програмі «12 кроків». Вона була розроблена в 1930-роках, а модель хвороби в її рамках розглядається як комплекс біологічних, психічних, соціальних і духовних причин. Програма універсальна і застосовується для всіх типів залежності, але при цьому використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Реабілітаційний курс розробляється для кожного клієнта індивідуально і включає регулярну групову та індивідуальну роботу з психологом і реабілітологом, заняття спрямовані на духовно-моральне зміна особистості, арт-терапія залежності, а також спортивні заходи. У центрі доступні різні програми профільної ресоціалізації. Після проходження лікування жіночої алкогольної залежності здійснюється профілактика і підтримка клент і їх сімей в анонімних групах взаємодопомоги.

Ефективність лікування жіночого алкоголізму залежить від участі в процесі трансформації не тільки залежного, але і його близьких, оскільки алкоголізм як відомо хвороба сімейна. В окремих випадках можливе вдатися до примусового лікування без узгодження з хворим (добровільно-примусова мотивація). Якщо вам необхідна швидка наркологічна допомога – звертайтеся, ми завжди готові прийти на допомогу.

Дізнатися подробиці, про те, як проходить лікування жіночої алкозалежності, вартість окремих послуг – можна за телефонами у наших фахівців або залишити заявку на безкоштовну онлайн консультацію. Ми надаємо послуги в Дніпропетровську, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація