Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Жіночий алкоголізм

На відміну від чоловіків жінки більш стабільні психологічно, у них сильніше розвинений інстинкт самозбереження, тому кількість представниць слабкої статі в загальній кількості стабільно питущих не перевищує 30%.

Проте шлях від зловживання спиртними напоями до хронічного алкоголізму чоловік проходить за 7-10 років, а жінці на це потрібно всього лише 5 років. Такий швидкий перебіг хвороби пояснюється особливістю обміну речовин - в організмі жінки набагато менше ферментів, які відповідають за розщеплення етанолу. Через це останній довше залишається в шлунку, а концентрація алкоголю в крові зростає. Як наслідок збільшується і його руйнівна дія на організм в цілому, що при тривалому зловживанні призводить до серйозних порушень в центральній нервовій системі, роботі печінки і шлунково-кишкового тракту.

Руйнівна дія алкоголю на жіночий організм

Алкоголь робить вкрай негативний вплив на репродуктивну функцію і ендокринну систему жінки:

  • знижується синтез гормонів щитовидної залози;
  • провокує переривання вагітності;
  • призводить до мутацій в ембріоні:
  • знижується статевий потяг;
  • підвищується ризик розвитку раку грудних залоз.

Крім цього від алкоголю і його метаболітів страждає серцево-судинна система, а при «пивному алкоголізмі» розвивається кардіоміопатія.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування жіночого алкоголізму в центрі «Трансформація»

Боротьба з жіночим алкоголізмом здійснюється на підставі тих же принципів, що і з чоловічим, проте на це потрібно більше зусиль, часу, а також виключно розуміння жіночої психології. Приватний реабілітаційний центр «Трансформація» при Міжнародній Антинаркотичній Асоціації здійснює комплексне анонімне лікування від алкогольної залежності, засноване на ефективній програмі «12 кроків». Вона була розроблена в 1930-роках, а модель хвороби в її рамках розглядається як комплекс біологічних, психічних, соціальних і духовних причин. Програма універсальна і застосовується для всіх типів залежності, але при цьому використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

(Читати більше про нашу програму психо-соціальної реабілітації)

Реабілітаційний курс розробляється для кожного клієнта індивідуально і включає регулярну групову та індивідуальну роботу з психологом і реабілітологом, заняття спрямовані на духовно-моральну зміну особистості, арт-терапія залежності, а також спортивні заходи. У центрі доступні різні програми профільної ресоціалізації. Після проходження лікування жіночої алкогольної залежності здійснюється профілактика і підтримка клієнтів і їх сімей в анонімних групах взаємодопомоги.

Ефективність лікування жіночого алкоголізму залежить від участі в процесі трансформації не тільки залежного, але і його близьких, оскільки алкоголізм як відомо хвороба сімейна. В окремих випадках можливо вдатися до примусового лікування без узгодження з хворим (добровільно-примусова мотивація). Якщо вам необхідна швидка наркологічна допомога - звертайтеся, ми завжди готові прийти на допомогу.

Дізнатися подробиці, про те, як проходить лікування жіночої алкозалежності, вартість окремих послуг - можна за телефонами у наших фахівців або залишити заявку на безкоштовну онлайн консультацію. Ми надаємо послуги в Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація