Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Засідання Вінницького молодіжної ради

10.04.2019 ми відвідали Засідання Вінницького молодіжної ради на запрошення Дмитра Миру. Хочу висловити Вам свою вдячність, адже саме завдяки вашому сприянню Вінницькому філії Міжнародної антинаркотичної Асоціації випав шанс потрапити на чудовий захід і завести багато нових знайомств. Окремо хочу подякувати Наталію Малецький за хорошу ідею, яка допоможе нам вийти на новий рівень розвитку організації. Мені дуже приємно усвідомлювати, що є люди не байдужі до проблеми наркоманії, з якої ми щодня боремося. Нам дуже важливо проводити профілактичні бесіди в навчальних закладах, де на сьогоднішній день є величезний ризик для підлітків зіткнутися зі зловживанням наркотичних речовин та алкоголю. Ми відкриті для допомоги місту в боротьбі з проблемою наркотиків, а також охоче будемо брати участь в благодійних заходах і просто робити добрі справи.
Також, в цей день 10.04.2019 був підписаний договір про співпрацю між Вінницькою обласною відділенням БО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" та громадської союзом "Міжнародна Антинаркотична Асоціація". За цей крок у співпраці хочу подякувати моїм друзям Інгу Павленко і Євгенія. Безмежно радий мати в колі своїх товаришів таких людей як ви - щирих, відкритих і небайдужих. З вами завжди приємно спілкуватися і просто випити кави. Попереду у нас багато добрих справ і врятованих життів.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація