Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Зустріч з представниками організації «Дніпропетровський центр здорової молоді»

Робоча зустріч з з представниками громадської організації «Дніпропетровський центр здорової молоді»
7. березня 2019 в приміщенні і за ініціативою Солонянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області, була проведена зустріч з представниками громадської організації «Дніпропетровський центр здорової молоді» Міжнародної антинаркотичної асоціації Антоном Горвасом і Олександром Шуляком.
Під час зустрічі обговорювалися питання взаємодії з районним відділом пробації в частині спільної роботи в якості волонтерів пробації.
Волонтерська діяльність в пробації - це велика соціальна відповідальність і певний ризик, так до здійснення волонтерства можуть бути допущені тільки громадяни, це усвідомлюють і мають навички вирішення конфліктних і складних ситуацій. Волонтер пробації допомагати суб'єктам пробації, які в силу обставин, важких умов життя, які вчинили правопорушення невеликої тяжкості, за які вони засуджені до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудового доповіді вирішується питання про ступінь їх відповідальності. Тобто, між від'їздом певного виду покарання, - це особа з метою попередження вчинення ним нового злочину отримувати комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.
Кожен небайдужий і ініціативний громадянин, разом з нашим відділом зможе прийняти в цьому участь шляхом: посприяти збору, узагальнення та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики і корекції, проведення виховних бесід, підвищення освітнього рівня, притягнення до просоціальних видів діяльності і культурного життя суспільства, допомоги в працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги», щоб потім своїми діями і прикладом допомогти іншим, т а багато іншого.
За результатами зустрічі підписано два відповідних договору про здійснення волонтерської діяльності в сфері пробації.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація