Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Володимир Зеленський разом з супрогой відкрив літній табір МАА

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяв участь у відкритті 11-го спортивно-терапевтичного табору Міжнародної антинаркотичної асоціації. Його влаштували в пансіонаті «Пролісок» на Київщині. Володимир Зеленський надає підтримку Асоціації та її підопічним вже кілька років.
Президент України підкреслив, що політики і держава повинні реальними справами підтримувати організації, які допомагають залежним людям повернутися до здорового життя.
«Я своїм приїздом хочу засвідчити, що держава повинна звертати увагу на це питання. Все, а перш за все - політики, повинні підтримувати, приїжджати, цікавитися, які є проблеми, повинні показувати, що вони не байдужі до таких асоціацій, до цього питання в цілому », - сказав Глава держави.
Для вирішення проблеми наркотичної та алкогольної залежностей, переконаний Володимир Зеленський, держава на законодавчому рівні має надавати більшу підтримку асоціаціям, які займаються залежними людьми, захищати молодь і інших українців від алкоголізму і наркоманії, сформувати чіткий план заходів для вирішення цих проблем. < / p>
В патріотичної лінійці з нагоди відкриття табору взяли участь представники Міжнародної антинаркотичної асоціації, молодь, яка оздоровлюється, наркологи, представники медичних установ, фахівці з профілактики залежності і популяризації здорового способу життя. Президент подякував Асоціацію за роботу.
Довідка. Міжнародна антинаркотична асоціація більше 10 років займається профілактикою і реабілітацією нарко- та алкозалежних в Україні, Грузії та Молдові.

Джерело: https: // www .president.gov.ua / ru / news / volodimir-zelenskij-razom-iz-druzhinoyu-olenoyu-vzyav-uchast-55609

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація