Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Спільна боротьба з пропагандою наркотиків

За оцінками незалежних експертів кількість наркозалежних в Україні - 1,5-2 мільйони осіб, що в десятки разів перевищує різні офіційні цифри. МВС констатувало, що кожен з семи тяжких злочинів скоєно у сфері обігу наркотиків. Боротьба з наркоманією ведеться, перш за все, на законодавчому рівні: практично у всіх країнах передбачені жорсткі кримінальні санкції за виробництво і розповсюдження наркотичних речовин. Тим часом, силові заходи не усувають причин наркоманії. Величезне значення має широка пропаганда здорового способу життя, життя без наркотиків. Але більшість дослідників проблеми все ж схиляються до думки, що набагато дієвіше забезпечити в суспільстві соціальні умови, не сприяли застосуванню наркотиками. Особливо це стосується головної групи ризику - молоді.

З метою обговорення проблеми боротьби з пропагандою наркотиків серед суспільства 17 квітня на базі Соборної районного відділу філії Центру пробації в Дніпропетровській області проведену координаційна нарада. У заході взяли участь: заступник начальника філії ГУ «Центр пробації» в Дніпропетровській області Владислав Нікітін, особовий склад Соборної районного відділу філії, активісти громадських організацій «Дух нації» і «Перетворення України», представники Міжнародної антинаркотичної асоціації, працівники Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Україна, громадські активісти. Учасники зустрічі обговорили питання взаємодії в напрямку боротьби з пропагандою наркотичних засобів. Кожен з присутніх мав можливість висловити свою позицію і шляхи боротьби з цим негативним явищем в суспільстві. Активісти громадських організацій поділилися з присутніми своїм досвідом проведення соціальних активностей для молоді з метою популяризації здорового способу життя та недопущення думок про спроби наркотиків. Присутні шляхом обміну досвідом підкреслили для себе нові можливості в напрямку боротьби з пропагандою наркотиків. Крім того, всі учасники визначили можливе коло заходів, які планують здійснити в подальшому.

В кінці зустрічі працівники служби пробації спільно з активістами громадської організації «Дух нації» приєдналися до флеш-мобу # СТОПНАРКОТІК_КОЛЬОРІЖІТТЯ. Мета якого боротьба з написами і зображеннями в громадських місцях, на фасадах будівель і споруд, які сприяють рекламі і популяризації наркотичних засобів та інших шкідливих звичок шляхом їх замальовки і перетворення в кольорові зображення.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація