Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Співпраця з персоналом «Центр пробації» Солонянського району

Персоналом Солонянського районного сектора філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області здійснено виїзд в реабілітаційний центр Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський центр здорової молоді» Міжнародної антинаркотичної асоціації, який знаходиться в Василівці Солонянського району. В ході заходу було проведено робочу зустріч з керівниками Центру і волонтерами, під час якої були обговорені актуальні питання співробітництва: надання суб'єктам пробації соціально-психологічних та реабілітаційних послуг, проведення спільних освітньо-виховних занять на базі підрозділу пробації та навчальних закладів району, залучення представників центру в як волонтери пробації при реалізації пробаціонних програм. Також було перевірено підоблікових С. ​​і Р., які проходять в Центрі курс психо-соціальної реабілітації від алкозалежності, і проведення з ними бесіди профілактичного характеру.
Реабілітаційні центри здорової молоді діють в різних містах України та надають допомогу тим, хто потрапив у залежність від наркотиків чи алкоголю, пристрастився до азартних ігор. Центри використовують програми реабілітації, орієнтовані на ресоціалізації осіб, які борються із залежністю, без ізоляції від суспільства, шляхом залучення клієнтів до інтерактивних занять, спортивних та інших мотивуючих заходів. Взаємодія служби пробації з Міжнародної антинаркотичної асоціацією має на меті підвищення ефективності соціально-виховної роботи із засудженими та запобігання вчиненню ними повторних правопорушень, а також популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація