Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7

Супровід випускників

Програма лікування від наркоманії або алкоголізму   триває всього протягом декількох місяців, в цей час пацієнт посилено працює над собою, отримує необхідні знання про залежність і набуває необхідні навички, які зможе застосовувати протягом усього життя в боротьбі за тверезість. Але рано чи пізно людина закінчує програму і повертається до звичайного життя в соціумі. Залежна людина продовжує працювати над собою і це процес довжиною в життя, але так чи інакше завантажені дні в реабілітаційному центрі добігають кінця. Вже змінена особистість потрапляє в стару, знайому обстановку і, спочатку, йому складно заміщати спливаючі спогади новими цілями. Наступні 7 кроків допоможуть зробити перехід в нову тверезе життя не таким болісним.

1. Знайдіть тверезих друзів

Як відомо найчастіше залежність формується під впливом негативного впливу оточуючих. Деякі дослідження, опубліковані в «Журналі по Консультативної і Клінічної психології», чітко демонструють що тиск однолітків сильний мотиваційний фактор для початку вживання алкоголю і наркотичних речовин. Таким чином, люди, які проводять час з друзями, які вживають наркотики більш схильні до того, щоб їх спробувати в порівнянні з людьми, які проводять час з тверезими друзями. Таким чином, людині, який продовжує спілкуватися, ходить на вечірки, разом щось святкує, ходить в гості і так чи інакше спілкується з нетверезими друзями після проходження програми реабілітації набагато складніше залишатися в тверезості, оскільки він постійно піддається спокусі знову вжити. Дружба з тверезими людьми - невід'ємний фактор підтримки власної тверезості. Тверезі люди захочуть проводити час цікаво, але без використання речовин. Таким чином, бажання знову вжити в оточенні тверезих людей зводиться нанівець.

2. Оцініть навколишнє оточення. Якщо вважаєте що для підтримки тверезості необхідно переїхати в інше місце, робіть це негайно

Для деяких людей старе місце проживання нерозривно пов'язане з постійними спогадами про вживання. Вони можуть жити в такому місці де кожен день ходять повз наркодилера, повз звичних кафе, барів, куточків вулиць і парків, побачивши яких відразу ж спливають спогади про стан алкогольного або наркотичного сп'яніння. Ці спогади можуть послужити потужним спусковим механізмом для виникнення непереборного бажання знову вжити, для деяких подолати цю тягу виявляється неможливим. Для інших людей таким небезпечним місцем може стати власний будинок. Наприклад, дослідження в журналі Зловживання наркотиками доводить що жінки, які вживали наркотики внутрішньовенно часто проживали з людиною, який в даний час або раніше вживав. Коли така людина проходить реабілітацію, йому потрібно повертатися в будинок де повно наркотиків, таким чином зрив не за горами.

Переїзд в інший район або навіть місто може допомогти позбутися від непотрібних асоціацій і відкрити перед людиною нові можливості. Потрібно знайти таке місце і такий район, де ви будете почувати себе в безпеці, нова обстановка буде настільки інший що зможе вплинути на те, що ви не будете згадувати про старий. Якщо залишатися там де ви жили раніше небезпечно або вам занадто складно жити під вагою спогадів побачивши звичних місць, можливо, варто всерйоз задуматися про переїзд.

3. Пройти програму ресоціалізації

Наша програма реабілітації побудована таким чином, що людина отримує лікування і крок за кроком воно стає менш інтенсивним, до тих пір поки пацієнт не зможе зберігати тверезість самостійно, без стороннього втручання. Третім невід'ємним етапом позбавлення від залежності, є ресоціалізація, або адаптація в соціумі в оточенні тверезих людей, які теж пройшли програму реабілітації. В цей час одужують пацієнти живуть на знімних квартирах або в будинках, беруть участь в групах терапевтичної підтримки «на дому» і в будь-який час мають можливість особисто поговорити з консультантом. На етапі ресоціалізації людина вчиться відповідальності і турботи про себе, оточуючих і фінансах. Пацієнти гуляють, розважаються, ходять за покупками, готують їжу, виробляють прибирання в групах по кілька чоловік, таким чином людина ніколи не залишається один. Видача фінансів також строго підзвітна. Таким чином, незважаючи на те, що формально реабілітація в закритому стаціонарі закінчена, клієнти продовжують перебувати під наглядом психотерапевта, навчаючись жити тверезим життям у відкритому стаціонарі в оточенні тверезих людей.

Життя може стати зайнятої і вимагати від вас багато, але ми не рекомендуємо пропускати етап послепрограммного супроводу або «ресоціалізації». Роботу над собою необхідно продовжити і кожен день програми ресоціалізації необхідно сприймати як необхідний для збереження тверезості в майбутньому.

4. Фокусуйтеся на психологічному здоров'ї

Повернення до нормального життя може викликати стрес і перезбудження, особливо, якщо людина відчуває сильну тягу до наркотику або алкоголю, в такій ситуації легко почати фокусуватися на негативі. Печаль може поступово поглинати людини до тих пір, поки не настане зрив. Для того щоб цього уникнути необхідно в кожному дні знаходити час щоб зробити щось дасть вам заряд позитивних емоцій, щось хороше. Наприклад, якийсь час, проведений в ранковій медитації, допоможе розігнати хмари тривожності і дасть світ так необхідний вам, щоб прожити залишок дня.

Не можна також недооцінювати позитивний вплив заняттями спортом. У той час як дослідники ще не до кінця вивчили взаємозв'язок між фізичним і психічним здоров'ям людини, деякі клінічні дослідження стверджують, що якщо людина регулярно виконує фізичні вправи він менш схильний до депресії і всілякого роду розладів психіки. Прогулянки з собакою, плавання в басейні, заняття в тренажерному залі або просто пробіжки вранці допоможуть поліпшити настрій, забезпечать заряд сил, бадьорості і дадуть відчути себе здоровіше.

5. Знайдіть групу АН або АА   в своєму місті

Наша програма реабілітації передбачає регулярне спілкування психотерапевтів і спонсорів з випускниками та участь останніх в групах підтримки. Ви також можете відвідувати групи Анонімних Наркоманів або Анонімних Алкоголіків в своєму місті, на таких групах залежні відчувають що вони не одні і отримують необхідну підтримку для того щоб досягати і залишатися в тверезості. Коли програма реабілітації пройдена, великою є спокуса пропускати такі зустрічі і замість них просто поговорити з членами сім'ї або друзями в неформальній обстановці. Але необхідно розуміти, що звичайні розмови не можуть замінити відвідування спеціалізованих груп підтримки.

В групах підтримки, люди продовжують дізнаватися більше про свою залежність і долучаються до кола людей, яким також вдалося впоратися з проблемами, пов'язаними з їх власними залежностями. Вони оточені і можуть говорити з людьми, які об'єднані однією метою - тверезістю. Такі зустрічі дуже надихають, на них залежний може поділитися тим що члени сім'ї можуть просто не зрозуміти. Іншими словами, зустрічі просто не можна пропускати. Вони є необхідною частиною процесу одужання.

6. Допоможіть комусь ще

На реабілітації, більшість часу приділяється вивченню того що необхідно зробити щоб самому залишатися в тверезості, але дослідження доводять що допомога комусь ще істотно необхідна для процесу власного одужання. Наприклад, в ході дослідження журналу Залежність, виявилося що одужують алкоголіки, які допомагають іншим досягати тверезості, менше схильні повернутися в запій. Допомагаючи іншим, за принципом «рівний рівному» дві людини діляться схожим досвідом, таким чином вже твереза ​​людина нагадує сам собі чого йому коштувало досягти тверезості. Таким чином дрібні щоденні турботи зникають і це сприяє тому що людина намагається ще більше, щоб утвердитися в принципах, яким він навчився за час реабілітації. Цей принцип практикується на етапі ресоціалізації та пізніше, коли вже пройшли програму випускники з великим терміном тверезості допомагають своїм прикладом одужувати «новобранцям» з меншим терміном тверезості, підтримують їх в одужанні по телефону і встановлюють дружні довірчі відносини. Де «свій» завжди готовий вислухати і допомогти «своїм».

Коли людина віддає іншій частину себе і робить добрий вчинок, він відчуває себе щасливим і повноцінним, саме таке відчуття необхідно людині щоб затверджуватися в тверезості, коли він вже завершив програму реабілітації.

7. Будьте уважні до ознак наближається зриву

Згідно з ВООЗ залежність це хронічне захворювання, як наслідок 40-60% залежних людей зриваються після проходження реабілітації як мінімум один раз. Однак це не говорить про неефективність лікування, це означає що залежним людям необхідно докладати зусилля до того, щоб змінити своє життя на краще і бути на чеку щоб проблема не повернулася з новою силою. Для початку їм необхідно розпізнавати наближається зрив. Для деяких це почуття смутку і втрати. Для інших це може бути відчуття щастя і незламності. Ці думки закручуються сильніше і сильніше в вир, поки не настає зрив. Виділити і зловити неправильну думку це ключ до того щоб запобігти наближається зрив. Коли таким думки виникають, людині необхідно відвідати терапевтичну групу, зустрітися з людиною, яка довгий час в тверезості або іншим чином зупинити цей цикл.

Друзі та члени сім'ї можуть також допомогти, оскільки вони також можуть розпізнати наступ зриву або знати як він зазвичай починається. Не можна очікувати що вони втрутяться і допоможуть запобігти зрив, але вони можуть сказати про це залежному або висловити свої побоювання, коли відчувають його наближення, це може спонукати залежного шукати підтримки в правильному місці.

В Трансформації, ми знаємо що постреабілітаціонной супровід пацієнтів інструментально важливо для довгострокового успіху. Ми допомагаємо своїм клієнтам розробити надійний план щодо запобігання зривів і підтримуємо відносини з клієнтами за допомогою груп взаємної підтримки, особистого консультування та ін. Якщо ви хочете дізнатися більше про наш підхід до супроводу випускників, будь ласка, телефонуйте нам.

Наша статистика за останні 10 років
12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном
Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       
Сергій Макаров
Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти відповідну реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною, з якою вони зв'язуються.

       
Сергій Тиква
Лікар-психіатр

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків буває недостатньо для покращення стану пацієнта, він побачив, що часом розмова з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія.

       
Олександр Шуляк
Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог з освіти, пройшов ряд тренінгів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом

       
Плохих Віталій
Лікар-психіатр, психотерапевт, психотравматолог

       
Шмагайло Олексій Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії.

Практикуючий лікар із 2002 року.

       
Ольга Гриценко
Психолог, арт-терапевт

Спеціаліст проективних методик у реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти)

       
Гуртовий Іван
Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер.

Засновник та керівник Центру розвитку та здоров'я «Feel-in»

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація
Історії одужання
Ганна, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити та дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики у 15, алкоголь та трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям та втрата всіх взаємин із близькими мені людьми стала нормою. В останні 2-3 роки сенс життя було втрачено, я перебував у глибокій депресії із суїцидними думками. 4,5 роки тому я звернувся до реабілітаційного центру «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і зараз перебуваю у стійкій ремісії. Вдячний усім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу!!
Сергій, 33
star icon star icon star icon star icon star icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки перебуваю у тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, чудові стосунки з рідними тощо. Протягом 11 років я вживав алкоголь та наркотики, втратив сенс життя та перепробував усі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що у реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу та допомогли повірити у себе.
Олексій, 30
star icon star icon star icon star icon star icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я – залежний. Зараз я перебуваю у стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики та алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що у мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологій, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене розсудливим, але, все тільки посилювалося, навколо мене страждало все більше людей, і я сам був у жахливому стані - зневірений, озлоблений, що втратила всякий смак до життя "людина" (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив, що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг набути тверезості. А ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок)))!
Денис
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт всім. Я у проблемі з 93 року вживав усе. Останні сім років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації, ні бабусі, ні чаклуни. На черговій детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм та вирішив пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому та всій організації міста Дніпропетровська, завдяки Богу і вам залишаюся у тверезості вже 3 роки.
Оксана
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт друзі! Хочу поділитися своєю історією та розповісти про те, як реабілітаційний центр «Трансформація» разом із моїми батьками допомогли мені змінити життя!! 27 квітня 2011 року я приїхала до Києва на центр після практично безперервного 13-річного вживання наркотиків, алкоголю тощо. Я знесилила, життя втратила всякий сенс, не було бажання жити так… Але ось якимось дивом від мами подруги дізналася про реабілітаційний центр «Трансформація»…. Не умови або маніпуляції просто останні 7 місяців дезоморфін, або електричка-просто нестерпно. Маленька дитина і чоловік це зупиняло, але я вирішила заради дочки, нехай у неї буде хоча б одна хороша мама. Чоловік теж вживав і намагалася відправити його теж на центр, але він був переконаний, що може покинути сам і ніхто йому не потрібен. Кинути разом нам не виходило. Перший крок зроблено. Але й не обійшлося без падінь .... на 4-х місяцях реабілітації тато забрав мене додому, сказав що вистачить, потрібно виховувати доньку. Я приїхала, але не минуло і тижня тому, як я опинилася знову в цьому болоті. Чоловік, колишні друзі, ніби в тумані і все закрутилося ще більшою силою. Було дуже важко, я не могла зрозуміти чому???? Адже є хлопці, яким хочуть допомогти, а вони не розуміючи всіляко намагаються піти, втекти, всіма правдами і неправдами. А я хотіла і мені подобалося на центрі-відношення, спілкування, єдність, і те, що ніхто не вживає, думала, що так жити неможливо і що «Горбатого тільки могила виправить». Вдруге поїхала до Вороніжа до свого регіону, пройшла до кінця реабілітацію, поїхала на школу в Україну, а від туди до Санкт-Петербурга. За цей час стала вдовою, мало не позбавили батьківських прав, але сильне бажання бути тверезим воно мотивувало йти вперед. Я залишилася у Санкт-Петербурзі. Відкривалася профільна ресоціалізація для дівчаток. Навчання у фітнес клубі, це просто мрія. Успішно пройшла ресоціалізацію, здобула нову цікаву професію, яка дуже гармонійно поєднується з моїм здоровим способом життя-інструктором кругових тренувань, і, одночасно, напрацювала досвід та вміння спілкуватися, як професіонал, який чудово знає свою справу. Пізніше стала керівником, разом із командою фітнес клубу випустили 38 випускниць. Щасливі впевнені дівчата. В одному із терапевтичних таборів познайомилася зі своїм чоловіком. Ми будували наші стосунки на відстані 2000 км. 19 липня 2014 року відбулося одруження. Тепер я щаслива дружина та мама. Прекрасний чоловік і красуня донька - ось це і є справжнє жіноче щастя!!!!! Дякую рідним за підтримку.Дякую реабілітаційний центр «Трансформація» за тверезий погляд у нове життя!!!!!!!!
Сергій, 32
star icon star icon star icon star icon star icon
15 років я вживав наркотики. Не розповідатиму історію, бо вже дуже далекий від того життя і не хочу в ньому копатися. Потрапивши до реабілітаційного центру «Трансформація», я настільки змінився що не знаходжу слів це описати. Тут життя зупинилося, я побачив її, побачив себе в ній свої помилки, тут виявився той бруд який у мені був, але я його не бачив. На реабілітації мені надали інформацію про хворобу наркоманії. Дали ключики, які допомогли мені змінити себе, змінити своє мислення. Я навчився мріяти, ставити цілі, досягати їх, розвивати себе. Я побачив своє життя зовсім під іншим кутом. Я повірив у себе, у своє тверезе життя, у щастя. Я знаю, що у мене все вийде... у мене попереду довге і щасливе життя. Зараз я проходжу IT-рессоціалізацію… отримав необхідні знання щодо ремонту та обслуговування ПК, локальних мереж, сайтобудування. За два тижні, закінчую навчання та виходжу на роботу. ВСЕ – НОВЕ Твереза ​​життя. Всім удачі …. P.S. …. І ще в цьому житті можливо ВСЕ. Дякуємо реабілітаційному центру «Трансформація».
Терехова Ганна
star icon star icon star icon star icon star icon
Я не люблю згадувати про це, але що було, то було!) я вживала наркотики 12 років, були перерви, але довго твереза ​​я ніколи не залишалася, з наркотиків на алкоголь, з алкоголю на наркотики! У період вживання я втратила все! Почала вживати наркотики приблизно 22 роки, все починалося красиво, легко і весело. На той момент я навчалася в інституті, працювала, мала друга, з яким жила «цивільним шлюбом», на той момент це вважала єдиною формою проживання з чоловіком, про заміжжя і не могло бути мови, навіщо потрібні зобов'язання, відповідальність? Пріоритет був переважно фінансовий, заробляти, гуляти, жити на втіху! Наркотик був на той момент простою розвагою! Схаменулась я років через три, коли зрозуміла, що не можу навіть підвестися з ліжка без вживання героїну! Спробувала покинути, не вийшло! Я росла без батька, з вітчимом і мамою, батько жив у іншому місті, був успішним бізнесменом і завжди пропонував їхати до нього, працювати та продовжувати навчання, цього разу я скористалася запрошенням, це була ілюзія того, що я зможу втекти від наркотику. Працюватиму у тата в офісі, нормально вчитися і забуду про вживання) звичайно ж цього не сталося! Звичайно я знайшла кайф, довго обманювала батька, то працювала, то ні… Зустріла подібного до себе наркомана і без сором'язливості пішла до нього жити, з батьком навіть бачитися перестала! Після року одужання в реабілітаційному центрі «Трансформація» я набралася сміливості, хотіла поїхати попросити у тата вибачення і дізналася, що він помер ще тоді, коли я проміняла Його на наркотик! З «громадянським» чоловіком ми довго кидали вживати, починали знову ... Поки під час чергової ремісії він вколовся і потонув, ну а я вбита горем знову почала вживати, вважаючи що на те є підстава! Повернулась у своє місто і знову з наркотику на алкоголь, з алкоголю на наркотик, мама дізналася про те, що я наркоманка, але нічим не могла допомогти, просто не знала як! Останні три роки мого вживання були справжнім кошмаром! Я покинула інститут. Мене знали вже скрізь: звичайні оперуповноважені, які ловлять на точках наркоманів, я стала одним із постійних клієнтів, співробітники відділень міліції, тому що почала красти і траплятися з краденим, ФСКН мріяли вже швидше мене посадити… З ранку до вечора я крала, продавала, купувала наркотики! У наркологію лягала багато разів… Мій черговий хлопець вийшов раніше за мене з наркології і помер від передозування! Лікар мене в наркологію більше не взяла, сказала, що це марно! Мама поклала мене в іншу клініку, вона до останнього намагалася мені допомогти, завдяки їй теж, я зараз жива! Лікар запропонувала реабілітаційний центр «Трансформація», сказала, що там є результати, вона бачила своїх пацієнтів тверезими та щасливими. Я виїхала на реабілітацію, пройшла її нелегко! Перші місяці постійно збиралася додому, було важко кидати курити і міняти цінності та пріоритети: фінанси, кайф, егоїзм. людям, які втратили надію, що їхнє життя може змінитися на краще! Я вперше офіційно вийшла заміж, люблю чоловіка, взяла на себе відповідальність бути вірною і коханою одного чоловіка дружиною до кінця життя! Завдяки духовно-моральним принципам, які закладаються на реабілітації, довгою роботою зі спеціалістами над зміною особистості, я гідно вийшла в громадянське суспільство і з великим задоволенням живу і працюю, дотримуюся Закону! Люблю свою Батьківщину та людей! Дякую Богу і людям, які допомогли мені зрозуміти, що означає жити гідно!

  Надіслати свою історію

  Ваше им'я  Ваш вік

  Розкажіть свою історію

  Твоя оцінка
  Сертифікати
  certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
  Безкоштовна консультація

  Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

  Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  Безкоштовна консультація