Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Семінар на тему: «Опір одужання від залежності».

17 серпня 2019 відбувся черговий регіональний семінар для родичів і близьких видужуючих від хімічної залежності. Тема якого: «Опір одужання від залежності». Це важлива тема, тому що вона безпосередньо стосується тих, хто проходить реабілітацію і постійно в процесі одужання змінює свої думки і плани щодо подальшої долі в центрі.
Тому родичі, які багато років підбудовувалися під ці забаганки, мають можливість зараз навчитися як їм не піддаватися, а навпаки своєю поведінкою, словами і діями сприяти подальшому одужанню не тільки реабілітанта, але і всієї сім'ї залежного.
Ці заходи ми проводимо з метою збільшення відсотка видужуючих, тому взаємозв'язок між залежним і співзалежних дуже сильна і не розривається на відстані.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідувати наші семінари і отримувати важливу в наші дні інформацію про залежності.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація