Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Семінар на тему: «Система ілюзій, породжена хімічної залежністю»

14.06.2019 відбувся другий семінар для родичів і близьких видужуючих від хімічної залежності.
Тема заходу: "Система ілюзій, породжена хімічної залежністю".
Це безумовно важливі семінари і явка повинна бути стовідсотковою! Чому так? Відповідь проста - проблема не тільки в які вживають, проблема в сім'ї, в кожному її члені і ця проблема формувалася роками і буде прогресувати, якщо її не усунути. І одужувати повинні всі разом, тільки ось до кожного свій підхід, і до кожного застосовуються різні методи і способи поведінки. Ми допомагаємо знайти і вибудувати модель поведінки в сім'ї і з залежним для правильного, здорового одужання всіх.
Не можу не звернутися до городян, яких також запрошуємо відвідувати наші семінари. Ми ділимося цінною інформацією, ми ділимося досвідом, ми даємо поради, ми застерігаємо і допомагаємо. Ви будете мати спілкування з людьми, які зіткнулися з проблемою вживання в родині і з тими, хто її подолав!
Не будь байдужим - це проблема, яка може торкнутися кожного!

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація