Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Ресоціалізація

Уміння взаємодіяти з оточуючими допомагає кожному з нас знайти своє місце в суспільстві, розвиватися, формувати адекватне сприйняття цього світу і власного «Я». Людина, яка стала заручником аддикции, поступово втрачає навички спілкування, перестає асоціювати себе з оточуючими, що призводить до деградації його особистості. Повний курс лікування наркоманії і алкоголізму повинен бути проведений з урахуванням ресоціалізації: комплексу заходів, що дозволяють людям повернутися до нормального життя і знову знайти втрачені соціальні навички.

Процес ресоціалізації в нашому реабілітаційному центрі

Наші реабілітологи мають багаторічний досвід роботи з людьми, що стали жертвами хімічних і поведінкових аддикций. Ці люди втратили соціальні навички, а їх поведінкові шаблони, вироблені за роки хвороби, заважають їм розвиватися і отримувати задоволення від життя.

 

 

 

В мети нашої роботи по ресоціалізації входить:

  • руйнування неадекватних алгоритмів поведінки: агресивність, конфліктність, замкнутість – все це заважає хворому адаптуватися до нормального життя;
  • навчання самоаналізу і самоконтролю;
  • формування нових соціальних навичок;
  • робота з родичами залежних, перегляд і корекція їх поведінкових шаблонів.

Завдяки такій роботі по закінченні курсу людина повертається в родину, де панує атмосфера розуміння, довіри і спокою. Його власне вміння взаємодіяти з навколишньому світом захищає його від спокуси повернутися до колишнього життя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Асоціальність, як причина для зриву

чому ми вважаємо ресоціалізацію необхідним етапом лікування аддикции? Ця робота дозволяє алкоголіку або наркоману утриматися від зриву.

Під час хвороби залежний виявляється повністю відрізаним від соціуму. Його коло спілкування складається з таких-же хворих людей, єдиною метою яких є пошук і вживання нової порції стимулятора. Потрапляючи в реабілітаційний центр, він також перебуває в ізоляції від реального світу. Тут його оточують доброзичливі психологи, а також люди, що переживають ті ж кризові етапи, що і він.

Що ж відбувається після закінчення курсу? Людина потрапляє в реальний світ, де є місце несправедливості, грубості, де не всі згодні йти йому назустріч. Неадаптированному людині буде вкрай складно прийняти такі кардинальні зміни в його житті.

Високий ризик того, що, рятуючись від стресу, він знову знайде притулок в наркотику або алкоголі. Саме тому так важливо навчити пацієнта справлятися зі своїми емоціями і адекватно реагувати на вчинки оточуючих. Уміння знаходити спільну мову з будь-якою людиною дозволить залежному розширити своє коло знайомств, знайти роботу і успішно розвиватися, не відриваючись від соціуму. Такий спосіб життя стане гарантією остаточної перемоги над аддикцией.

процес лікування за програмою 12 кроків

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.


Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація