Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ЕТАПИ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ПРОЦЕСУ». ДНІПРО 2021.

10 квітня 2021 року м. Дніпро. Пройшов черговий регіональний семінар для родичів і близьких, одужуючих від залежності. Захід організовано фахівцями, психологами та волонтерами Дніпровської філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Тема семінару «Етапи реабілітаційного процесу». Спікер Єгор Володимирович Долженко. У своєму виступі він висвітлив і охарактеризував основні етапи, які проходять залежні і їх родичі в реабілітаційному центрі і на етапі ресоціалізації.
У заході взяли участь понад 80 осіб.

Також в рамках семінару лікар-нарколог, психолог-психотерапевт Анатолій Якович Стріжекурка дав практичні рекомендації по роботі з почуттями страху, провини, сорому.

На заході було презентовано проект «Громадсько-правова ресоціалізація, місцеве самоврядування та інформаційна гігієна». Керівник проекту Олександр Шуляк. Ця ініціатива реалізується за підтримки Дніпровської міської ради.
Учасники семінару відзначили високий рівень організації, інформативності та практичності заходи.

Дякуємо всім організаторам і учасникам !!!

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація