Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітація наркоманів і алкоголіків в Дніпропетровську


Наркотична залежність & nbsp; на сьогоднішній день є бичем суспільства. Сучасна людина виявився абсолютно беззахисним перед спокусами, можливістю відсторонитися від реальності, відволіктися від проблем і наповнитися одним лише почуттям ейфорії. На жаль, миті подібного задоволення поступово отруюють тіло і розум, перетворюючи людину в порожню оболонку, рухому лише спрагою нової дози.

Якщо ви помітили, що ваш близька людина змінився, почав зловживати алкоголем або приймати наркотики – вам необхідно звернутися за допомогою до фахівців негайно. Не дайте хвороби зруйнувати життя дорогого вам людини – зверніться за реабілітацією!

 

Реабілітація наркозалежних   в Дніпропетровську

Фахівці нашого реабілітаційного центру здійснюють лікування наркоманії, грунтуючись на унікальною методикою. Програма реабілітації «12 кроків» зарекомендувала себе, як реальний спосіб позбутися від психологічної потреби в стимулятор, знайти новий сенс життя і змінити власний світогляд.

Наша методика не передбачає використання медикаментів і примусу, на відміну від традиційних лікувальних процедур, прийнятих в наркології. Кожен член групи отримує безцінний досвід, ділиться власними знаннями і переживаннями, що допомагає йому розкритися і почати шлях зцілення.

Процес реабілітації наркоманів ускладнюється ламкою. Синдром відміни наркозалежні переносять набагато важче жертв інших залежностей. Саме тому так важливо, щоб в кризові моменти поруч із залежним перебували професіонали, здатні надати допомогу і підтримку. У нашому центрі працюють досвідчені фахівці, які знають всі особливості наркотичної залежності і тонкощі взаємодії з наркоманами. Пацієнтів тут чекає атмосфера дружелюбності, розуміння і підтримки.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Реабілітація алкозалежних в Дніпропетровську

Лояльність нашого суспільства до випивки вже давно створила сприятливі умови для зростання числа алкоголіків по всьому світу. Людина, залежна від спиртного, бачить у випивці єдиний доступний спосіб піти від реальності, відволіктися від проблем, відчути себе щасливим і всесильним. Виведення із запою, усунення фізіологічної потреби в алкоголі – лише перший крок на шляху до остаточного зцілення.

Лікування алкоголізму в Дніпропетровську, яке пропонуємо ми – це реабілітаційний курс, заснований на програмі реабілітації «12 кроків». Цей курс допоможе залежному і його близьким розібратися в собі, розкрити і відпустити всі негативні переживання, які змушують відчувати стрес і шукати притулку у випивці. Зробіть крок назустріч здоров’ю і щастя, звернувшись за допомогою до фахівців нашого реабілітаційного центру.

 

процес лікування за програмою 12 кроків

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація