Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр в Запоріжжі

МОЗ України в 2018 році порахував кількість ін’єкційних наркоманів – їх виявилося 346   000 чоловік. В основному це люди працездатного віку і підлітки. До того ж це тільки офіційно зафіксовані випадки, а скільки їх насправді, ніхто сказати точну цифру не може.

Зовсім недавно відкрився реабілітаційний центр в Запоріжжі, в якому надають швидку наркологічну допомогу, а також проводять комплексне лікування наркоманії за програмою «12 кроків». Це місто обраний неспроста: Запоріжжя посідає друге місце по збуту наркотиків, перше місце – у Києва, а третє – у Кривого Рогу. Даний місто потребував медичному центрі нарівні зі столицею України.

Куди звернутися за допомогою наркозалежному

Справитися з наркозалежністю в поодинці практично нереально. Щоб побороти недугу, потрібна професійна медична допомога. Бувають випадки, коли людина може деякий час прожити без психотропних речовин і тому не вважає себе наркоманом, але це всього лише початкова стадія. Наркотик вже «сидить» в голові у залежного, і людина просто чекає приводу для слабини.

Центр реабілітації в Запоріжжі не тільки надає невідкладну допомогу, а й допомагає впоратися із залежністю ще на початкових стадіях. Після роботи з психологом людина вже ніколи не повернеться до згубної звички.

Відео про День відкритих дверей в Реабілітаційному центрі Запоріжжя

В центрі реабілітації «Трансформація» не відмовляють у допомозі тяжкохворим, команда фахівців поставить на ноги будь-якого хворого. У разі, якщо потрібно примусове лікування, а воно в нашій країні заборонене, доктор надасть допомогу на дому. Розмова з нашим психологом настільки ефективний, що в 85% випадків хворий погодиться відправитися в клініку добровільно.

Чому потрібно зупинити свій вибір на центрі реабілітації «Трансформація»

     

 1. Лікування проходить анонімно
  Цей пункт, мабуть, найважливіший. У державних наркологічних лікування проходить безкоштовно, але людини автоматично ставлять на облік, а це клеймо на все життя. Природно, багато хто боїться звертатися до державних установ, але вихід є -анонімний реабілітаційний центр для наркозалежних. У приватних клініках лікують залежність від наркотиків цілком анонімно.
 2. Кваліфіковані фахівці
  В нашій команді працюють досвідчені лікарі-психологи, вони нададуть першу допомогу наркоману, а саме з’ясують, яка речовина вживала людина. Після того як доктор дізнався, що брав хворий, можна приступати до лікування – детоксикації. Уважний персонал очистить організм від продуктів розпаду наркотиків і зніме синдром «ломки».
 3. Психологічна допомога
  Щоб повністю вилікуватися від залежності, потрібно багато працювати з психологом як на індивідуальних зустрічах, так і на групових. На групових зустрічах хворому психологічно легше, він спілкується і слухає історії колишніх наркоманів – чужий досвід мотивує. На зустрічах з психологом хворому розповідають, що зроблять наркотичні речовини з його організмом, якщо він зараз же не припинить приймати, розкладуть все по поличках, навчать мислити правильно.
 4. Лікування наркоманії в Запоріжжі
  Щоб вилікуватися від залежності, більше не потрібно їхати в інше місто, в якому є наркологічний центр, & nbsp; Міжнародна Антинаркотична Асоціація України подбала, щоб у Запоріжжі був свій сучасний реабілітаційний центр. У приватній клініці такого рівня є все для якнайшвидшого одужання: діагностичне обладнання, лікарські препарати, досвідчені співробітники, комфортабельні кабінети і палати, які не поступаються за зручностей номері в готелі.

Про центр реабілітації «Трансформація»

1ffb81f4-a597-4f7d-a27b-49649a1367fd bf0bcaff-563a-40e8-9739-46cfb6f6f9b8

В центрі використовується сучасний метод лікування наркоманії «12 кроків». Дана система використовується в Рехаб по всьому світу, тільки лікування за цим принципом в змозі допомогти залежному. При перших ознаках зміни поведінки вашого близького телефонуйте на гарячу лінію центру, консультація безкоштовна. Також в клініці лікують не тільки залежність від наркотиків, але і алкоголізм і ігроманію.

Наші фахівці

 

Климова Ирина Игоревна специалист по химической зависимости
Климова Ірина Ігорівна, 36 років. Через проблеми з вживанням алкоголю в 2016 році пройшла курс реабілітації в Міжнародній антинаркотичної Асоціації. За 2016-2019 рр. пройшла курс ресоціалізації, школу хімічної залежності, школу арт-терапії та підвищення кваліфікації, закінчує Дніпропетровський гуманітарний університет за спеціальністю Психологія.

Відповідально підходить до роботи з різними віковими групами. Веде групи по формуванню самооцінки, особистих досягнень і впевненості в собі. Проводить групові та індивідуальні консультації з хімічно залежними людьми та їхніми родинами.


Зиков Євген Володимирович, 27 років. Близько 8 років перебував у залежності. У січні 2013 приїхав на реабілітацію і після проходження повного курсу і навчання, став співробітником Міжнародної антинаркотичної Асоціації. На даний момент обіймає посаду керівника терапевтичного процесу Запорізького філіалу МАА.

Євген знайшов себе в допомоги людям, які страждають різного роду залежностями, на власному прикладі і досвіді допомагає людям змінити свої життя на краще. Життєвий девіз: “Через терни до зірок!”

Психолог, психотерапевт з досвідом консультаційної практики більше 5 років.

Досвід консультування і терапії в сфері адиктивної (залежного) поведінки 5 років.

Тренер когнітивних навичок.

 

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація