Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр в Кишиневі, Молдова

Реабілітаційний центр в Кишиневі, Молдова Наркотики – це ілюзія сили, дуже швидко затягує в свої мережі, вирватися з яких самостійно практично неможливо. Всього одна доза подарує натхнення, впевненість, ейфорію, моментально забудуться всі біди і печалі. А після настане розплата: біль, депресія, суїцидальні думки. Лікування наркоманії в Кишиневі – спосіб змінитися, перейти від руйнування до творення і зуміти розірвати цю згубну зв’язок.

Як перемогти наркозалежність?

Дуже часто наркоман визнає, що проблема дійсно існує, і навіть погоджується на лікування. Але психологічна прив’язка дуже сильна, а організм немов противиться подібного стриманості, вимагаючи нову дозу препаратів (з’являється біль, слабкість, блювання, тремор рук). В результаті неминуче настає зрив – залежна людина перестає навіть намагатися впоратися з цією бідою, поступово занурюючись в пучину безвиході. Серед основних причин, які лише погіршують ситуацію, можна виділити наступні:

 • Відсутність медикаментозної підтримки – детоксикація допоможе повністю очистити всі органи і системи від руйнуючої їх отрути, а лікарська терапія нормалізує загальний стан, налагодить сон і відновить обмінні процеси.
 • Співзалежні відносини з сім’єю – найближчі родичі живуть на догоду наркоману, намагаючись приховати від оточуючих цю хворобу, а також забезпечити залежному комфортні умови (прикривають на роботі, дають гроші).
 • Негативний вплив друзів – спілкуючись з тими, хто щільно сидить на голці наркотичних препаратів, практично неможливо прийняти тверде рішення і стати на шлях виправлення. Навіть перемігши «ломку» і утримуючись від ПАР якийсь час, в подальшому людина знову повертається в ці кайдани.

Саме тому лікування в реабілітаційному центрі є єдиним можливим варіантом. Тільки вирвавшись зі звичного оточення, пробувши далеко від сім’ї, колег і знайомих, можна дійсно усвідомити проблему, що склалася і знайти шляхи виходу з цієї ситуації, а досвідчені наркологи, терапевти, психіатри, підтримають і допоможуть в цьому питанні.

Лікування наркоманії в Кишиневі

Медичний туризм стрімко набирає обертів – все частіше люди відправляються за кордон, довіряючи своє здоров’я кваліфікованим закордонних лікарів. У боротьбі з наркотиками це і зовсім одне з кращих рішень, адже, перебуваючи в іншій стороні, можна позбутися одним махом від всіх спокус і зосередитися виключно на лікуванні. Для пацієнтів створені комфортні умови:

 • цілодобова медична допомога;
 • затишні просторі кімнати, зелена територія для прогулянок;
 • найсуворіша анонімність.

  Реабілітаційний центр для наркоманів в Кишиневі – це цілюще повітря, велика кількість рослинності, м’який клімат. Поєднання цих факторів сприяє швидкому одужанню, допомагаючи не падати духом у важкі моменти. Перебуваючи в команді однодумців, тих, хто об’єднаний спільною метою і прагненням, можна отримати таку необхідну підтримку і розуміння.

  Реабілітаційний центр в Кишиневі, Молдова

  Як проходить лікування в реабілітаційному центрі?

  Період відновлення – довгий шлях, протягом якого змінюється особистість. Людина стає більш впевненим у своїх силах, усвідомлює власну цінність, що допомагає досягти результату. На початковому етапі всі зусилля лікарів спрямовані на очищення організму і підтримання всіх органів і систем. Після успішного проведення детоксикації пацієнт приступає до реабілітації за програмою «12 кроків»:

  • визнання своєї провини у трагедії, спокутування;
  • прийняття відповідальності за свої дії, формування нових звичок, повна зміна згубного способу життя;
  • впевнений перехід від ролі слабкого, безвольного людини, який постійно потребує допомоги, до образу наставника, наповненого силою і впевненістю.

  Зміни не відбуваються в одну мить – на це потрібні місяці. Очищається тіло, думки, душа – немов чиста, прохолодна вода змиває все погане, що накопичилося за період залежності. Весь цей час пацієнта підтримують психотерапевти – є можливість поділитися своїми переживаннями як наодинці з лікарем, так і в групі, а в колі однодумців це буде зробити набагато легше.

  Реабілітаційний центр в Кишиневі, Молдова

  Як відправитися на лікування за кордон?

  Успіх починається з дій – це правило актуально в будь-якій ситуації. Щоб пройти лікування в зарубіжному реабілітаційному центрі, потрібно звернутися до фахівців, які готові надати повний комплекс послуг: від організації поїздки до ресоціалізації, що дозволяє повернутися до нормального, повноцінного життя в обществе.Нужно лише зважитися, щоб зробити перший дзвінок і отримати консультацію, тоді подальші питання відпадуть самі собою.

  Лікування наркоманії в Кишиневі – реальний шанс позбутися від залежності, а висока ймовірність досягнення результату підтверджена десятками щасливих історій. Не варто намагатися самостійно боротися, немов пливучи проти течії і втрачаючи сили – заручившись професійною підтримкою, це буде зробити набагато простіше.

   

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація