Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр в Кишиневі, Молдова

Наркотики – це ілюзія сили, дуже швидко затягує в свої мережі, вирватися з яких самостійно практично неможливо. Всього одна доза подарує натхнення, впевненість, ейфорію, моментально забудуться всі біди і печалі. А після настане розплата: біль, депресія, суїцидальні думки. Лікування наркоманії в Кишиневі – спосіб змінитися, перейти від руйнування до творення і зуміти розірвати цю згубну зв’язок.

Як перемогти наркозалежність?

Дуже часто наркоман визнає, що проблема дійсно існує, і навіть погоджується на лікування. Але психологічна прив’язка дуже сильна, а організм немов противиться подібного стриманості, вимагаючи нову дозу препаратів (з’являється біль, слабкість, блювання, тремор рук). В результаті неминуче настає зрив – залежна людина перестає навіть намагатися впоратися з цією бідою, поступово занурюючись в пучину безвиході. Серед основних причин, які лише погіршують ситуацію, можна виділити наступні:

 • Відсутність медикаментозної підтримки – детоксикація допоможе повністю очистити всі органи і системи від руйнуючої їх отрути, а лікарська терапія нормалізує загальний стан, налагодить сон і відновить обмінні процеси.
 • Співзалежні відносини з сім’єю – найближчі родичі живуть на догоду наркоману, намагаючись приховати від оточуючих цю хворобу, а також забезпечити залежному комфортні умови (прикривають на роботі, дають гроші).
 • Негативний вплив друзів – спілкуючись з тими, хто щільно сидить на голці наркотичних препаратів, практично неможливо прийняти тверде рішення і стати на шлях виправлення. Навіть перемігши «ломку» і утримуючись від ПАР якийсь час, в подальшому людина знову повертається в ці кайдани.

Саме тому лікування в реабілітаційному центрі є єдиним можливим варіантом. Тільки вирвавшись зі звичного оточення, пробувши далеко від сім’ї, колег і знайомих, можна дійсно усвідомити проблему, що склалася і знайти шляхи виходу з цієї ситуації, а досвідчені наркологи, терапевти, психіатри, підтримають і допоможуть в цьому питанні.

Лікування наркоманії в Кишиневі

Медичний туризм стрімко набирає обертів – все частіше люди відправляються за кордон, довіряючи своє здоров’я кваліфікованим закордонних лікарів. У боротьбі з наркотиками це і зовсім одне з кращих рішень, адже, перебуваючи в іншій стороні, можна позбутися одним махом від всіх спокус і зосередитися виключно на лікуванні. Для пацієнтів створені комфортні умови:

 • цілодобова медична допомога;
 • затишні просторі кімнати, зелена територія для прогулянок;
 • найсуворіша анонімність.

  Реабілітаційний центр для наркоманів в Кишиневі – це цілюще повітря, велика кількість рослинності, м’який клімат. Поєднання цих факторів сприяє швидкому одужанню, допомагаючи не падати духом у важкі моменти. Перебуваючи в команді однодумців, тих, хто об’єднаний спільною метою і прагненням, можна отримати таку необхідну підтримку і розуміння.

  Як проходить лікування в реабілітаційному центрі?

  Період відновлення – довгий шлях, протягом якого змінюється особистість. Людина стає більш впевненим у своїх силах, усвідомлює власну цінність, що допомагає досягти результату. На початковому етапі всі зусилля лікарів спрямовані на очищення організму і підтримання всіх органів і систем. Після успішного проведення детоксикації пацієнт приступає до реабілітації за програмою «12 кроків»:

  • визнання своєї провини у трагедії, спокутування;
  • прийняття відповідальності за свої дії, формування нових звичок, повна зміна згубного способу життя;
  • впевнений перехід від ролі слабкого, безвольного людини, який постійно потребує допомоги, до образу наставника, наповненого силою і впевненістю.

  Зміни не відбуваються в одну мить – на це потрібні місяці. Очищається тіло, думки, душа – немов чиста, прохолодна вода змиває все погане, що накопичилося за період залежності. Весь цей час пацієнта підтримують психотерапевти – є можливість поділитися своїми переживаннями як наодинці з лікарем, так і в групі, а в колі однодумців це буде зробити набагато легше.

  Як відправитися на лікування за кордон?

  Успіх починається з дій – це правило актуально в будь-якій ситуації. Щоб пройти лікування в зарубіжному реабілітаційному центрі, потрібно звернутися до фахівців, які готові надати повний комплекс послуг: від організації поїздки до ресоціалізації, що дозволяє повернутися до нормального, повноцінного життя в обществе.Нужно лише зважитися, щоб зробити перший дзвінок і отримати консультацію, тоді подальші питання відпадуть самі собою.

  Лікування наркоманії в Кишиневі – реальний шанс позбутися від залежності, а висока ймовірність досягнення результату підтверджена десятками щасливих історій. Не варто намагатися самостійно боротися, немов пливучи проти течії і втрачаючи сили – заручившись професійною підтримкою, це буде зробити набагато простіше.

   

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація