Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр в Баку, Азербайджан

Наркотики – спосіб відчути себе надлюдиною, які не знають страху і слабкості. Альтернативна реальність витісняє звичний світ, залишається тільки бажання отримати нову дозу. Згідно сумної статистики, кількість наркозалежних збільшується щорічно – ця цифра в Азербайджані досягла вже 30 тисяч осіб. Цим обумовлена ​​необхідність відкрити реабілітаційний центр в Баку, в якому пацієнти і їх співзалежних родичі отримують кваліфіковану допомогу.

Лікування наркозалежності в філії МАА в Азербайджані

Робота центрів Міжнародної антинаркотичної Асоціації заснована на використанні методик, які по праву були визнані кращими. Лікування проходить поетапно:

  • детоксикація – медикаментозне очищення організму, відновлення обмінних процесів, підтримка нервової системи, нормалізація сну;
  • реабілітація – робота з психологами і психотерапевтами, що дозволяє знайти корінь проблеми, уникнути майбутніх зривів, намітити мету для повернення до здорового життя;
  • ресоціалізація – повернення в соціум, розрив старих згубних зв’язків, психосоціальний відновлення особистості та набуття власного «Я».

Реабілітаційні центри в Азербайджані використовують програму «12 кроків». Пацієнт визнає проблему, оцінює її масштаби і наслідки, аналізує допущені помилки і провину перед оточуючими. Вибачаючись близьким за завданий біль, колишній наркоман стає сильнішою, його душа очищується від зла і образ – він знаходить в собі сили продовжувати жити далі, дбаючи не лише про себе, а й інших. Ті, хто успішно пройшов курс лікування, стають наставниками, що підтримують новачків у цій довгій боротьбі.

Реабілітаційний центр в Баку

В період одужання важливо виключити будь-які тригери, які стануть нагадуванням про небезпечну пристрасті. Можливість виїхати в іншу країну, почавши нову, щасливе життя далеко від дому і токсичного впливу звичного оточення, значно збільшує шанси досягти бажаної мети, впоравшись з хворобою. Лікування наркоманії в Азербайджані – це комфортні для пацієнтів умови:

  • філія МАА знаходиться на березі Каспійського моря – неспішні піші прогулянки по пляжу, краса бурхливих хвиль, легкість, умиротворення;
  • просторі затишні приміщення – в будинку на 300 м2, оточеному гранатовим садом, передбачено всього 16 місць, що дозволить насолоджуватися відпочинком в колі однодумців, об’єднаних загальним прагненням;
  • цілодобова медична допомога і сучасне обладнання – в період відновлення важлива медикаментозна терапія і підтримка досвідчених «душеведов», які допоможуть не зірватися, до кінця пройшовши намічений шлях.

Реабілітаційний центр для алкоголіків в Азербайджані приймає клієнтів з різними видами залежностей і відкритий для громадян будь-якої країни. Це місце створене для тих, хто хоче боротися, вирватися з безпросвітної темряви, повернути самоповагу.

Куди звернутися за допомогою наркозалежному?

Навіть одноразовий прийом наркотику викликає сильне бажання випробувати це відчуття знову, і протистояти йому непросто. Перебуваючи у владі психоактивних речовин протягом тривалого часу, людина не знаходить в собі сил справитися з цією проблемою – тіло болем і фізичними стражданнями «кричить» про необхідність отримати нову дозу.Безуспешние спроби кинути лише вбивають мотивацію – діяти потрібно рішуче. Раз і назавжди викреслити старі звички, виїхати в іншу країну, довіритися професіоналам, пройти всі щаблі програми «12 кроків» – змінитися як зовні, так і внутрішньо. Лікування наркоманії в Баку – це унікальний шанс, який так важливий людині, що потрапила в окови стимуляторів. Важливо не упустити його, зателефонувавши за контактними телефонами і отримавши докладну безкоштовну консультацію прямо зараз – пора зробити перший крок до одужання.

Ознайомтеся з фото нашого реабілітаційного центру в Баку, Азербайджан

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація