Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр в Баку, Азербайджан

Наркотики - спосіб відчути себе надлюдиною, які не знають страху і слабкості. Альтернативна реальність витісняє звичний світ, залишається тільки бажання отримати нову дозу. Згідно сумної статистики, кількість наркозалежних збільшується щорічно - ця цифра в Азербайджані досягла вже 30 тисяч осіб. Цим обумовлена ​​необхідність відкрити реабілітаційний центр в Баку, в якому пацієнти і їх співзалежних родичі отримують кваліфіковану допомогу.

Лікування наркозалежності в філії МАА в Азербайджані

Робота центрів Міжнародної антинаркотичної Асоціації заснована на використанні методик, які по праву були визнані кращими. Лікування проходить поетапно:

  • детоксикація - медикаментозне очищення організму, відновлення обмінних процесів, підтримка нервової системи, нормалізація сну;
  • реабілітація - робота з психологами і психотерапевтами, що дозволяє знайти корінь проблеми, уникнути майбутніх зривів, намітити мету для повернення до здорового життя;
  • ресоціалізація - повернення в соціум, розрив старих згубних зв'язків, психосоціальний відновлення особистості та набуття власного «Я».

Реабілітаційні центри в Азербайджані використовують програму «12 кроків». Пацієнт визнає проблему, оцінює її масштаби і наслідки, аналізує допущені помилки і провину перед оточуючими. Вибачаючись близьким за завданий біль, колишній наркоман стає сильнішою, його душа очищується від зла і образ - він знаходить в собі сили продовжувати жити далі, дбаючи не лише про себе, а й інших. Ті, хто успішно пройшов курс лікування, стають наставниками, що підтримують новачків у цій довгій боротьбі.

Реабілітаційний центр в Баку

В період одужання важливо виключити будь-які тригери, які стануть нагадуванням про небезпечну пристрасті. Можливість виїхати в іншу країну, почавши нову, щасливе життя далеко від дому і токсичного впливу звичного оточення, значно збільшує шанси досягти бажаної мети, впоравшись з хворобою. Лікування наркоманії в Азербайджані - це комфортні для пацієнтів умови:

  • філія МАА знаходиться на березі Каспійського моря - неспішні піші прогулянки по пляжу, краса бурхливих хвиль, легкість, умиротворення;
  • просторі затишні приміщення - в будинку на 300 м2, оточеному гранатовим садом, передбачено всього 16 місць, що дозволить насолоджуватися відпочинком в колі однодумців, об'єднаних загальним прагненням;
  • цілодобова медична допомога і сучасне обладнання - в період відновлення важлива медикаментозна терапія і підтримка досвідчених «душеведов», які допоможуть не зірватися, до кінця пройшовши намічений шлях.

Реабілітаційний центр для алкоголіків в Азербайджані приймає клієнтів з різними видами залежностей і відкритий для громадян будь-якої країни. Це місце створене для тих, хто хоче боротися, вирватися з безпросвітної темряви, повернути самоповагу.

Куди звернутися за допомогою наркозалежному?

Навіть одноразовий прийом наркотику викликає сильне бажання випробувати це відчуття знову, і протистояти йому непросто. Перебуваючи у владі психоактивних речовин протягом тривалого часу, людина не знаходить в собі сил справитися з цією проблемою - тіло болем і фізичними стражданнями «кричить» про необхідність отримати нову дозу.Безуспешние спроби кинути лише вбивають мотивацію - діяти потрібно рішуче. Раз і назавжди викреслити старі звички, виїхати в іншу країну, довіритися професіоналам, пройти всі щаблі програми «12 кроків» - змінитися як зовні, так і внутрішньо. Лікування наркоманії в Баку - це унікальний шанс, який так важливий людині, що потрапила в окови стимуляторів. Важливо не упустити його, зателефонувавши за контактними телефонами і отримавши докладну безкоштовну консультацію прямо зараз - пора зробити перший крок до одужання.

Ознайомтеся з фото нашого реабілітаційного центру в Баку, Азербайджан

Про нас

У «Трансформації» ми з гордістю надаємо кращу з існуючих в Україні програму з лікування наркоманії і алкоголізму. Наша мета – зробити процес реабілітації від залежності якомога комфортнішим для клієнта.

Наша програма реабілітації розроблена на підставі багаторічного досвіду лікарів-наркологів, психотерапевтів, реабілітологів і досліджень в області ефективності реабілітаційних методик. Ми супроводжуємо кожного з наших клієнтів і пильно спостерігаємо за прогресом в проходженні програми реабілітації, переконуючись що одужання від залежності протікає успішно і ефект від її проходження закріплений. Програма реабілітації розробляється індивідуально, з метою збільшити шанси на повне одужання.

     

Наша статистика за останні 10 років

12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном

Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

       

Сергей Тыква

Врач-психиатр

Сергей Павлович имеет значительный опыт работы с клиентами как в индивидуальном порядке, так и в группе по таким направлениям как зависимость, предотвращение срыва, реакция утраты, семейная психотерапия.

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація