Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр «Трансформація» в Дніпрі при Міжнародній Антінакротіческой Асоціації

Наркотична залежність – проблема сучасного суспільства. Людина, що страждає цією проблемою, вимагає до себе особливої ​​уваги, яке може надати наш реабілітаційний центр, приватний реабілітаційний центр для наркозалежних «Трансформація» в Дніпрі і філій по Україні.

Реабілітація наркоманів в Центрі «Трансформація»: переваги лікування наркоманії в Дніпрі

Щоб допомогти пацієнтові подолати залежність, наші фахівці використовують комплексний підхід по всесвітньо відомій програмі “12 кроків” для лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії та реабілітації при посттравматичному синдромі. Подолавши останній 12-ий крок, людина вже не захоче повертатися до колишнього життя в залежності від наркотиків.

Реабілітаційний центр “Трансформація” має філії в багатьох обласних центрах України – Дніпрі (Дніпропетровську), Одесі, Харкові, Запоріжжі, Києві, Херсоні, Черкасах та інших, що дозволяє як проводити лікування наркоманії поблизу будинку, так і вилучати наркозалежного із звичного кола спілкування, який може негативно впливати на процес реабілітації. Психологічне, спортивне і духовне відновлення – необхідні доповнення медичного лікування, що дозволяють наркозалежним повернутися до повноцінного життя.

Переваги лікування наркоманії в Реабілітаційному центрі наркозалежних «Трансформація» в Дніпрі

 • Зазвичай реабілітаційний центр для наркозалежних є установа закритого типу. Однак приватний реабілітаційний центр для наркозалежних «Трансформація» являє собою котедж, віддалений від міської суєти і шуму в тихому районі. Тут застосовують особливий підхід до лікування наркоманів, який кардинально відрізняється від класичних методів лікування наркозалежності. Домашня обстановка і затишок, відсутність людей в білих халатах і багато іншого дозволяють пацієнтам не відчувати себе «під замком».
 • Оскільки свідомість залежних людей направлено на пошук наркотиків, то навіть при самостійному зверненні рано чи пізно починається криза пошуку. Саме цей період найскладніший у житті людини, що страждає на наркотичну залежність. Кваліфіковану допомогу можуть надати наші працівники в реабілітаційному центрі для наркоманів.
 • Людина, що знаходиться в реабілітаційному центрі Трансформація, поступово вчитися жити в суспільстві без психотропних речовин, розбиратися у власних почуттях, адекватно реагувати на все, що відбувається навколо – одним словом, трансформується.
 • Лікування наркоманії та інших залежностей в нашому центрі є повністю анонімним, тому реабілітаційний центр для наркоманів забезпечує безболісне повернення підопічних до нормального життя в умовах суспільства.
 • Реабілітація наркоманів – непростий процес, що вимагає досить тривалого часу. Термін перебування в центрі залежить від ступеня тяжкості залежності, мінімальний рекомендований термін від 6 місяців до року.
 • Найчастіше зрозуміти і надати необхідну підтримку можуть саме ті, хто сам пройшов цей тернистий шлях, тому в центрі реабілітації працюють не тільки лікарі та фахівці різних спеціальностей, а й ті добровольці, хто зміг впоратися зі своєю залежністю, тобто колишні пацієнти.

Ефективна програма для лікування наркоманів в Реабілітаційному центрі «Трансформація»

Центр реабілітації наркоманів в Дніпрі і по Україні надає реальну допомогу людям, що страждають залежністю і їх родичам. З цією метою в «Трансформації» проводять реабілітацію за програмою «12 кроків», яка дає практично 100% результат (статистичний показник центру при дотриманні умов і рекомендацій програми «12 кроків»).

Реабілітаційний центр для наркоманів змінює звички, характер, наповнює оптимізмом і вчить жити по-новому. Головне в реабілітації наркоманів – це віра і надія на одужання, а також підтримка близьких і рідних. Платний реабілітаційний центр «Трансформація» – тут вас зрозуміють і допоможуть вам!

Умови проживання

Як розпізнати симптоми наркозалежності і вчасно срегіровать

Увага до проблем близьких людей ніколи не буває зайвим, а у випадку з наркоманією саме воно відіграє вирішальну роль в якнайшвидшому поверненні залежного до повноцінного життя і навіть в збереженні його життя. Наступні симптоми можуть свідчити про наркозалежності людини, і в цьому випадку ми рекомендуємо негайно звернутися за допомогою в Реабілітаційний центр & nbsp; наркозалежних «Трансформація»:

 • Часта відсутність людини без вагомих для цього причин. Ніяких чітких пояснень з приводу своєї відсутності людина не дає. Близька вам людина стає потайним, припиняє контакти зі старими друзями і знайомими.
 • У його оточенні з’являються нові люди, з якими він неохоче знайомить вас.
 • Надмірна дратівливість і грубість, небажання спілкуватися.
 • Близька вам людина втрачає інтерес не тільки до всього нового, але і до колишніх хобі і захопленням.
 • Незрозуміла трата коштів, зникнення з дому цінних речей.
 • Регулярні прогули занять в навчальних закладах, невиходи на роботу.
 • Брехня, неправдоподібні пояснення змін в своїй поведінці, спроба маніпулювати людьми.
 • Відсутність апетиту або надмірне вживання їжі, порушення в режимі неспання і сну.
 • Зміни в зовнішньому вигляді: вузькі або розширені зіниці, бліді шкірні покриви, сліди від уколів на руках або інших частинах тіла.
 • Серед його речей виявляються предмети, якими він раніше не користувався (шприци, лікарські засоби, технічні рідини, залишки рослин і т.д.).

Допомога наркозалежним в Центрі реабілітації наркоманії

Для лікування наркоманії центр реабілітації наркозалежних «Трансформація» використовує цілий комплекс заходів, спрямований на відновлення фізичного та психічного здоров’я людини, його духовне відродження. Основні етапи:

 • детоксикація;
 • реабілітаційний курс;
 • ресоціалізація.

Детоксикація покликана очистити організм від наркотиків і продуктів їх розпаду. Основними цілями цього процесу є не тільки нейтралізація і виведення токсичних речовин, але і стимуляція природних функцій організму, що відповідають за знешкодження і самоочищення. Крім цього, завданням лікарів є нормалізація діяльності внутрішніх органів. Залежно від поставлених цвіли, детоксикація може тривати від 6 годин до двох тижнів і дозволяє значно зменшити прояви абстинентного синдрому.

Реабілітаційний центр для наркозалежних «Трансформація» пропонує реабілітацію залежних, основою якої є програма «12 кроків», розроблена в тридцятих роках минулого століття в США і успішно застосовується для лікування будь-яких видів залежностей. У реабілітаційно-відновлювальний період з залежними працюють психологи, психотерапевти, реабілітологи та наркологи.

Для повноцінного відновлення може проводитися цілий ряд фізіотерапевтичних процедур: сеанси ароматерапії, масажні процедури, рефлексотерапія, водні процедури тощо.

Велика увага приділяється занять, які спрямовані на розвиток особистості, формування нової системи цінностей, поліпшення когнітивних функцій, придбання почуття відповідальності за свої вчинки.

Важливим етапом на шляху до повного зцілення наркомана є момент його повернення до звичайного життя, в якій, як і раніше залишаються стреси, спокуси, нерідко є причиною рецидивів. Завдання психологів – допомогти залежним впоратися з труднощами адаптації до нових для них умов існування. Наші клієнти залишаються в полі зору фахівців центру і після лікування, продовжуючи амбулаторне відвідування, беручи участь в роботі спеціальних таборів.

Швидка наркологічна допомога на дому

При необхідності наші фахівці виїжджають на будинок для надання необхідної допомоги. Ефективність лікування наркоманії залежить від усвідомленого бажання залежного пройти курс лікування, тому психологи проводять мотиваційні бесіди, які допомагають переконати людину в його необхідності.

Що стосується примусових заходів медичного характеру, то воно проводиться тільки у випадках, коли існує реальна загроза життю залежного і лише за згодою родичів.

Анонімне лікування наркоманії в нашому центрі

Всі послуги, які пропонує центр допомоги наркозалежним «Трансформація», виявляються на принципах повної анонімності. Це ще одна причина, по якій залежні звертаються саме в наш центр – страх розголосу є одним з тих факторів, який змушує їх відмовлятися від лікування.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація