Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7

Реабілітаційний центр «Трансформація» в Дніпрі при Міжнародній Антінакротіческой Асоціації

Наркотична залежність - проблема сучасного суспільства. Людина, що страждає цією проблемою, вимагає до себе особливої ​​уваги, яке може надати наш реабілітаційний центр, приватний реабілітаційний центр для наркозалежних «Трансформація» в Дніпрі і філій по Україні.

Реабілітація наркоманів в Центрі «Трансформація»: переваги лікування наркоманії в Дніпрі

Щоб допомогти пацієнтові подолати залежність, наші фахівці використовують комплексний підхід по всесвітньо відомій програмі "12 кроків" для лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії та реабілітації при посттравматичному синдромі. Подолавши останній 12-ий крок, людина вже не захоче повертатися до колишнього життя в залежності від наркотиків.

Реабілітаційний центр "Трансформація" має філії в багатьох обласних центрах України - Дніпрі (Дніпропетровську), Одесі, Харкові, Запоріжжі, Києві, Херсоні, Черкасах та інших, що дозволяє як проводити лікування наркоманії поблизу будинку, так і вилучати наркозалежного із звичного кола спілкування, який може негативно впливати на процес реабілітації. Психологічне, спортивне і духовне відновлення - необхідні доповнення медичного лікування, що дозволяють наркозалежним повернутися до повноцінного життя.

Переваги лікування наркоманії в Реабілітаційному центрі наркозалежних «Трансформація» в Дніпрі

 • Зазвичай реабілітаційний центр для наркозалежних є установа закритого типу. Однак приватний реабілітаційний центр для наркозалежних «Трансформація» являє собою котедж, віддалений від міської суєти і шуму в тихому районі. Тут застосовують особливий підхід до лікування наркоманів, який кардинально відрізняється від класичних методів лікування наркозалежності. Домашня обстановка і затишок, відсутність людей в білих халатах і багато іншого дозволяють пацієнтам не відчувати себе «під замком».
 • Оскільки свідомість залежних людей направлено на пошук наркотиків, то навіть при самостійному зверненні рано чи пізно починається криза пошуку. Саме цей період найскладніший у житті людини, що страждає на наркотичну залежність. Кваліфіковану допомогу можуть надати наші працівники в реабілітаційному центрі для наркоманів.
 • Людина, що знаходиться в реабілітаційному центрі Трансформація, поступово вчитися жити в суспільстві без психотропних речовин, розбиратися у власних почуттях, адекватно реагувати на все, що відбувається навколо - одним словом, трансформується.
 • Лікування наркоманії та інших залежностей в нашому центрі є повністю анонімним, тому реабілітаційний центр для наркоманів забезпечує безболісне повернення підопічних до нормального життя в умовах суспільства.
 • Реабілітація наркоманів - непростий процес, що вимагає досить тривалого часу. Термін перебування в центрі залежить від ступеня тяжкості залежності, мінімальний рекомендований термін від 6 місяців до року.
 • Найчастіше зрозуміти і надати необхідну підтримку можуть саме ті, хто сам пройшов цей тернистий шлях, тому в центрі реабілітації працюють не тільки лікарі та фахівці різних спеціальностей, а й ті добровольці, хто зміг впоратися зі своєю залежністю, тобто колишні пацієнти.

Ефективна програма для лікування наркоманів в Реабілітаційному центрі «Трансформація»

Центр реабілітації наркоманів в Дніпрі і по Україні надає реальну допомогу людям, що страждають залежністю і їх родичам. З цією метою в «Трансформації» проводять реабілітацію за програмою «12 кроків», яка дає практично 100% результат (статистичний показник центру при дотриманні умов і рекомендацій програми «12 кроків»).

Реабілітаційний центр для наркоманів змінює звички, характер, наповнює оптимізмом і вчить жити по-новому. Головне в реабілітації наркоманів - це віра і надія на одужання, а також підтримка близьких і рідних. Платний реабілітаційний центр «Трансформація» - тут вас зрозуміють і допоможуть вам!

Умови проживання

Як розпізнати симптоми наркозалежності і вчасно срегіровать

Увага до проблем близьких людей ніколи не буває зайвим, а у випадку з наркоманією саме воно відіграє вирішальну роль в якнайшвидшому поверненні залежного до повноцінного життя і навіть в збереженні його життя. Наступні симптоми можуть свідчити про наркозалежності людини, і в цьому випадку ми рекомендуємо негайно звернутися за допомогою в Реабілітаційний центр & nbsp; наркозалежних «Трансформація»:

 • Часта відсутність людини без вагомих для цього причин. Ніяких чітких пояснень з приводу своєї відсутності людина не дає. Близька вам людина стає потайним, припиняє контакти зі старими друзями і знайомими.
 • У його оточенні з'являються нові люди, з якими він неохоче знайомить вас.
 • Надмірна дратівливість і грубість, небажання спілкуватися.
 • Близька вам людина втрачає інтерес не тільки до всього нового, але і до колишніх хобі і захопленням.
 • Незрозуміла трата коштів, зникнення з дому цінних речей.
 • Регулярні прогули занять в навчальних закладах, невиходи на роботу.
 • Брехня, неправдоподібні пояснення змін в своїй поведінці, спроба маніпулювати людьми.
 • Відсутність апетиту або надмірне вживання їжі, порушення в режимі неспання і сну.
 • Зміни в зовнішньому вигляді: вузькі або розширені зіниці, бліді шкірні покриви, сліди від уколів на руках або інших частинах тіла.
 • Серед його речей виявляються предмети, якими він раніше не користувався (шприци, лікарські засоби, технічні рідини, залишки рослин і т.д.).

Допомога наркозалежним в Центрі реабілітації наркоманії

Для лікування наркоманії центр реабілітації наркозалежних «Трансформація» використовує цілий комплекс заходів, спрямований на відновлення фізичного та психічного здоров'я людини, його духовне відродження. Основні етапи:

 • детоксикація;
 • реабілітаційний курс;
 • ресоціалізація.

Детоксикація покликана очистити організм від наркотиків і продуктів їх розпаду. Основними цілями цього процесу є не тільки нейтралізація і виведення токсичних речовин, але і стимуляція природних функцій організму, що відповідають за знешкодження і самоочищення. Крім цього, завданням лікарів є нормалізація діяльності внутрішніх органів. Залежно від поставлених цвіли, детоксикація може тривати від 6 годин до двох тижнів і дозволяє значно зменшити прояви абстинентного синдрому.

Реабілітаційний центр для наркозалежних «Трансформація» пропонує реабілітацію залежних, основою якої є програма «12 кроків», розроблена в тридцятих роках минулого століття в США і успішно застосовується для лікування будь-яких видів залежностей. У реабілітаційно-відновлювальний період з залежними працюють психологи, психотерапевти, реабілітологи та наркологи.

Для повноцінного відновлення може проводитися цілий ряд фізіотерапевтичних процедур: сеанси ароматерапії, масажні процедури, рефлексотерапія, водні процедури тощо.

Велика увага приділяється занять, які спрямовані на розвиток особистості, формування нової системи цінностей, поліпшення когнітивних функцій, придбання почуття відповідальності за свої вчинки.

Важливим етапом на шляху до повного зцілення наркомана є момент його повернення до звичайного життя, в якій, як і раніше залишаються стреси, спокуси, нерідко є причиною рецидивів. Завдання психологів - допомогти залежним впоратися з труднощами адаптації до нових для них умов існування. Наші клієнти залишаються в полі зору фахівців центру і після лікування, продовжуючи амбулаторне відвідування, беручи участь в роботі спеціальних таборів.

Швидка наркологічна допомога на дому

При необхідності наші фахівці виїжджають на будинок для надання необхідної допомоги. Ефективність лікування наркоманії залежить від усвідомленого бажання залежного пройти курс лікування, тому психологи проводять мотиваційні бесіди, які допомагають переконати людину в його необхідності.

Що стосується примусових заходів медичного характеру, то воно проводиться тільки у випадках, коли існує реальна загроза життю залежного і лише за згодою родичів.

Анонімне лікування наркоманії в нашому центрі

Всі послуги, які пропонує центр допомоги наркозалежним «Трансформація», виявляються на принципах повної анонімності. Це ще одна причина, по якій залежні звертаються саме в наш центр - страх розголосу є одним з тих факторів, який змушує їх відмовлятися від лікування.

Наша статистика за останні 10 років
12856 осіб звернулися за послугами реабілітації
339 осіб з ремісією понад 5 років
1200 осіб на даний момент проходять курс реабілітації і ресоціалізації
440 осіб створили сім'ї
7856 осіб успішно пройшли курс
137 дітей народилося у наших випускників
1067 осіб мають ремісію від 1 року до 3 років
більше 240 кваліфікованого персоналу
594 человека ремиссия от 3 лет до 5 лет
а також 4 центру реабілітації за кордоном
Наша команда

Ми тут для того, щоб ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя! У нашій команді більше 250 чоловік кваліфікованого персоналу: 200 тренерів-консультантів та реабілітологів, близько 50 психологів і психотерапевтів.

       
Сергій Макаров
Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти відповідну реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною, з якою вони зв'язуються.

       
Сергій Тиква
Лікар-психіатр

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків буває недостатньо для покращення стану пацієнта, він побачив, що часом розмова з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія.

       
Олександр Шуляк
Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог з освіти, пройшов ряд тренінгів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом

       
Плохих Віталій
Лікар-психіатр, психотерапевт, психотравматолог

       
Шмагайло Олексій Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії.

Практикуючий лікар із 2002 року.

       
Ольга Гриценко
Психолог, арт-терапевт

Спеціаліст проективних методик у реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти)

       
Гуртовий Іван
Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер.

Засновник та керівник Центру розвитку та здоров'я «Feel-in»

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація
Історії одужання
Ганна, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити та дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
star icon star icon star icon star icon star icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики у 15, алкоголь та трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям та втрата всіх взаємин із близькими мені людьми стала нормою. В останні 2-3 роки сенс життя було втрачено, я перебував у глибокій депресії із суїцидними думками. 4,5 роки тому я звернувся до реабілітаційного центру «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і зараз перебуваю у стійкій ремісії. Вдячний усім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу!!
Сергій, 33
star icon star icon star icon star icon star icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки перебуваю у тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, чудові стосунки з рідними тощо. Протягом 11 років я вживав алкоголь та наркотики, втратив сенс життя та перепробував усі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що у реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу та допомогли повірити у себе.
Олексій, 30
star icon star icon star icon star icon star icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я – залежний. Зараз я перебуваю у стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики та алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що у мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологій, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене розсудливим, але, все тільки посилювалося, навколо мене страждало все більше людей, і я сам був у жахливому стані - зневірений, озлоблений, що втратила всякий смак до життя "людина" (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив, що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг набути тверезості. А ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок)))!
Денис
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт всім. Я у проблемі з 93 року вживав усе. Останні сім років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації, ні бабусі, ні чаклуни. На черговій детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм та вирішив пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому та всій організації міста Дніпропетровська, завдяки Богу і вам залишаюся у тверезості вже 3 роки.
Оксана
star icon star icon star icon star icon star icon
Привіт друзі! Хочу поділитися своєю історією та розповісти про те, як реабілітаційний центр «Трансформація» разом із моїми батьками допомогли мені змінити життя!! 27 квітня 2011 року я приїхала до Києва на центр після практично безперервного 13-річного вживання наркотиків, алкоголю тощо. Я знесилила, життя втратила всякий сенс, не було бажання жити так… Але ось якимось дивом від мами подруги дізналася про реабілітаційний центр «Трансформація»…. Не умови або маніпуляції просто останні 7 місяців дезоморфін, або електричка-просто нестерпно. Маленька дитина і чоловік це зупиняло, але я вирішила заради дочки, нехай у неї буде хоча б одна хороша мама. Чоловік теж вживав і намагалася відправити його теж на центр, але він був переконаний, що може покинути сам і ніхто йому не потрібен. Кинути разом нам не виходило. Перший крок зроблено. Але й не обійшлося без падінь .... на 4-х місяцях реабілітації тато забрав мене додому, сказав що вистачить, потрібно виховувати доньку. Я приїхала, але не минуло і тижня тому, як я опинилася знову в цьому болоті. Чоловік, колишні друзі, ніби в тумані і все закрутилося ще більшою силою. Було дуже важко, я не могла зрозуміти чому???? Адже є хлопці, яким хочуть допомогти, а вони не розуміючи всіляко намагаються піти, втекти, всіма правдами і неправдами. А я хотіла і мені подобалося на центрі-відношення, спілкування, єдність, і те, що ніхто не вживає, думала, що так жити неможливо і що «Горбатого тільки могила виправить». Вдруге поїхала до Вороніжа до свого регіону, пройшла до кінця реабілітацію, поїхала на школу в Україну, а від туди до Санкт-Петербурга. За цей час стала вдовою, мало не позбавили батьківських прав, але сильне бажання бути тверезим воно мотивувало йти вперед. Я залишилася у Санкт-Петербурзі. Відкривалася профільна ресоціалізація для дівчаток. Навчання у фітнес клубі, це просто мрія. Успішно пройшла ресоціалізацію, здобула нову цікаву професію, яка дуже гармонійно поєднується з моїм здоровим способом життя-інструктором кругових тренувань, і, одночасно, напрацювала досвід та вміння спілкуватися, як професіонал, який чудово знає свою справу. Пізніше стала керівником, разом із командою фітнес клубу випустили 38 випускниць. Щасливі впевнені дівчата. В одному із терапевтичних таборів познайомилася зі своїм чоловіком. Ми будували наші стосунки на відстані 2000 км. 19 липня 2014 року відбулося одруження. Тепер я щаслива дружина та мама. Прекрасний чоловік і красуня донька - ось це і є справжнє жіноче щастя!!!!! Дякую рідним за підтримку.Дякую реабілітаційний центр «Трансформація» за тверезий погляд у нове життя!!!!!!!!
Сергій, 32
star icon star icon star icon star icon star icon
15 років я вживав наркотики. Не розповідатиму історію, бо вже дуже далекий від того життя і не хочу в ньому копатися. Потрапивши до реабілітаційного центру «Трансформація», я настільки змінився що не знаходжу слів це описати. Тут життя зупинилося, я побачив її, побачив себе в ній свої помилки, тут виявився той бруд який у мені був, але я його не бачив. На реабілітації мені надали інформацію про хворобу наркоманії. Дали ключики, які допомогли мені змінити себе, змінити своє мислення. Я навчився мріяти, ставити цілі, досягати їх, розвивати себе. Я побачив своє життя зовсім під іншим кутом. Я повірив у себе, у своє тверезе життя, у щастя. Я знаю, що у мене все вийде... у мене попереду довге і щасливе життя. Зараз я проходжу IT-рессоціалізацію… отримав необхідні знання щодо ремонту та обслуговування ПК, локальних мереж, сайтобудування. За два тижні, закінчую навчання та виходжу на роботу. ВСЕ – НОВЕ Твереза ​​життя. Всім удачі …. P.S. …. І ще в цьому житті можливо ВСЕ. Дякуємо реабілітаційному центру «Трансформація».
Терехова Ганна
star icon star icon star icon star icon star icon
Я не люблю згадувати про це, але що було, то було!) я вживала наркотики 12 років, були перерви, але довго твереза ​​я ніколи не залишалася, з наркотиків на алкоголь, з алкоголю на наркотики! У період вживання я втратила все! Почала вживати наркотики приблизно 22 роки, все починалося красиво, легко і весело. На той момент я навчалася в інституті, працювала, мала друга, з яким жила «цивільним шлюбом», на той момент це вважала єдиною формою проживання з чоловіком, про заміжжя і не могло бути мови, навіщо потрібні зобов'язання, відповідальність? Пріоритет був переважно фінансовий, заробляти, гуляти, жити на втіху! Наркотик був на той момент простою розвагою! Схаменулась я років через три, коли зрозуміла, що не можу навіть підвестися з ліжка без вживання героїну! Спробувала покинути, не вийшло! Я росла без батька, з вітчимом і мамою, батько жив у іншому місті, був успішним бізнесменом і завжди пропонував їхати до нього, працювати та продовжувати навчання, цього разу я скористалася запрошенням, це була ілюзія того, що я зможу втекти від наркотику. Працюватиму у тата в офісі, нормально вчитися і забуду про вживання) звичайно ж цього не сталося! Звичайно я знайшла кайф, довго обманювала батька, то працювала, то ні… Зустріла подібного до себе наркомана і без сором'язливості пішла до нього жити, з батьком навіть бачитися перестала! Після року одужання в реабілітаційному центрі «Трансформація» я набралася сміливості, хотіла поїхати попросити у тата вибачення і дізналася, що він помер ще тоді, коли я проміняла Його на наркотик! З «громадянським» чоловіком ми довго кидали вживати, починали знову ... Поки під час чергової ремісії він вколовся і потонув, ну а я вбита горем знову почала вживати, вважаючи що на те є підстава! Повернулась у своє місто і знову з наркотику на алкоголь, з алкоголю на наркотик, мама дізналася про те, що я наркоманка, але нічим не могла допомогти, просто не знала як! Останні три роки мого вживання були справжнім кошмаром! Я покинула інститут. Мене знали вже скрізь: звичайні оперуповноважені, які ловлять на точках наркоманів, я стала одним із постійних клієнтів, співробітники відділень міліції, тому що почала красти і траплятися з краденим, ФСКН мріяли вже швидше мене посадити… З ранку до вечора я крала, продавала, купувала наркотики! У наркологію лягала багато разів… Мій черговий хлопець вийшов раніше за мене з наркології і помер від передозування! Лікар мене в наркологію більше не взяла, сказала, що це марно! Мама поклала мене в іншу клініку, вона до останнього намагалася мені допомогти, завдяки їй теж, я зараз жива! Лікар запропонувала реабілітаційний центр «Трансформація», сказала, що там є результати, вона бачила своїх пацієнтів тверезими та щасливими. Я виїхала на реабілітацію, пройшла її нелегко! Перші місяці постійно збиралася додому, було важко кидати курити і міняти цінності та пріоритети: фінанси, кайф, егоїзм. людям, які втратили надію, що їхнє життя може змінитися на краще! Я вперше офіційно вийшла заміж, люблю чоловіка, взяла на себе відповідальність бути вірною і коханою одного чоловіка дружиною до кінця життя! Завдяки духовно-моральним принципам, які закладаються на реабілітації, довгою роботою зі спеціалістами над зміною особистості, я гідно вийшла в громадянське суспільство і з великим задоволенням живу і працюю, дотримуюся Закону! Люблю свою Батьківщину та людей! Дякую Богу і людям, які допомогли мені зрозуміти, що означає жити гідно!

  Надіслати свою історію

  Ваше им'я  Ваш вік

  Розкажіть свою історію

  Твоя оцінка
  Сертифікати
  certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
  Безкоштовна консультація

  Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

  Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  Безкоштовна консультація