Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр в Алмати, Казахстан

Кількість людей, що приймають наркотики, стає дедалі більше. У реабілітаційні центри Казахстану направляються на лікування все більше молоді люди, нижня межа віку яких – близько 15 років. Найчастіше в Казахстані вживають наркотики чоловіки середнього віку до 40 років.

Нова хвиля поширення наркотиків пов’язана з розвитком Інтернету. У мережі продається все що завгодно, навіть синтетичні наркотики. Будь-який школяр може купити собі дозу.

Починають діти, як правило, з аптечних наркотиків, потім переходять на синтетичні.

Синтетичні наркотики насамперед впливають на психіку людини. Такі наркотики довго виводяться з організму, вони накопичуються і руйнуються дуже повільно.

Чому потрібно звернутися за допомогою

Самостійно кинути вживати наркотики неможливо. Навіть при дуже великому бажанні пацієнт на якийсь час відмовляється від них, але сила залежності перемагає. І в результаті він знову приймає дозу, але вже значно вище, ніж раніше. Виникає сильна хімічна і психологічна залежність.

Тому потрібно повністю перевернути світосприйняття залежного, щоб допомогти позбавитися від шкідливої ​​звички і почати життя з чистого аркуша. Це найкраще зробити далеко від звичного кола спілкування наркозалежного, коли поїздка буде не просто лікуванням в стінах лікарні.

Лікування наркоманії в Казахстані

Лікування від наркотиків в реабілітаційному центрі Алмати можуть пройти місцеві жителі, які зіткнулися з проблемою. Також клініка приймає пацієнтів з інших країн, яким краще лікування за Гран . На сьогодні нікого не здивує лікування в Європі, Ізраїлі та США. Казахстан також набирає обертів в сфері медичного туризму.

Зміна обстановки при лікуванні наркозалежності виключає можливість повернення в середу наркоманів, тому Міжнародна Антинаркотична Асоціація відкрила філію в Казахстані в Алмати – в казковому, яка потопає в зелені, з численними фонтанами і парками місці.

Розкішна природа поєднується з великим мегаполісом, доповнюючи його велич барвистими пейзажами.

«Місто-сад» розташований біля підніжжя хребта Заилийского Алатау. Найчистіше повітря, різноманітність цвітінь, гірські простори роблять Алмати несхожим ні на один інший місто.

Лікування наркоманії в Казахстані наповнить процес одужання яскравими враженнями та незабутніми емоціями.

У реабілітаційному центрі Алмати працюють кращі реабілітологи, психологи і наркологи. Вони мають досвід лікування пацієнтів будь-якого рівня складності.

Програма лікування

Для лікування хімічної та психологічної залежності в реабілітаційному центрі Алмати застосовується комплексний метод лікування «12 кроків». < / p>

Його програма передбачає:

  • медикаментозний метод позбавлення від хімічної залежності;
  • психологічні заняття;
  • ресоціалізацію, адаптацію хворого в суспільстві.

Кожна програма лікування формується індивідуально. Для соціальної адаптації пацієнта психологи проводять заняття в групах. Наркозалежний не відчуває себе покинутим, бачачи чужі історії зцілення, починає вірити в свої сили. Це дуже мотивує.

Робота з психологом допомагає залежному знайти в житті своє призначення і почати все з чистого аркуша.

У разі, якщо потрібно переконати хворого почати лікування, психологи клініки готові надати допомогу на дому. У більшості випадків після бесіди з психологом наркозалежний відправляється на лікування добровільно.

У реабілітаційному центрі Алмати для пацієнтів надаються:

  • новітнє діагностичне обладнання;
  • затишні кабінети і палати;
  • необхідні медикаменти.

У реабілітаційному центрі Казахстану мають досвід лікування алкогольної та ігрової залежностей.

Реабілітаційний центр для алкоголіків в Казахстані проводить лікування анонімно.

У безкоштовних державних центрах інформація про хворого фіксується в базі даних, тому деякі алко- і наркозалежні не починають лікування.

Реабілітаційний центр Алмати залишають поза передачею інформацію про своїх пацієнтів.

Якщо Ви помічаєте у Вашого близького ознаки залежності, не втрачаючи часу, звертайтеся за телефоном безкоштовної цілодобової підтримки.

Допоможіть Вашому рідному почати жити по-новому!

Фотографії реабілітаційного центру в місті Алмати, Казахстан

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація