Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр в Алмати, Казахстан

Реабілітаційний центр в Алмати, Казахстан

Кількість людей, що приймають наркотики, стає дедалі більше. У реабілітаційні центри Казахстану направляються на лікування все більше молоді люди, нижня межа віку яких – близько 15 років. Найчастіше в Казахстані вживають наркотики чоловіки середнього віку до 40 років.

Нова хвиля поширення наркотиків пов’язана з розвитком Інтернету. У мережі продається все що завгодно, навіть синтетичні наркотики. Будь-який школяр може купити собі дозу.

Починають діти, як правило, з аптечних наркотиків, потім переходять на синтетичні.

Синтетичні наркотики насамперед впливають на психіку людини. Такі наркотики довго виводяться з організму, вони накопичуються і руйнуються дуже повільно.

Чому потрібно звернутися за допомогою

Реабілітаційний центр в Алмати, Казахстан

Самостійно кинути вживати наркотики неможливо. Навіть при дуже великому бажанні пацієнт на якийсь час відмовляється від них, але сила залежності перемагає. І в результаті він знову приймає дозу, але вже значно вище, ніж раніше. Виникає сильна хімічна і психологічна залежність.

Тому потрібно повністю перевернути світосприйняття залежного, щоб допомогти позбавитися від шкідливої ​​звички і почати життя з чистого аркуша. Це найкраще зробити далеко від звичного кола спілкування наркозалежного, коли поїздка буде не просто лікуванням в стінах лікарні.

Лікування наркоманії в Казахстані

Реабілітаційний центр в Алмати, Казахстан

Лікування від наркотиків в реабілітаційному центрі Алмати можуть пройти місцеві жителі, які зіткнулися з проблемою. Також клініка приймає пацієнтів з інших країн, яким краще лікування за Гран . На сьогодні нікого не здивує лікування в Європі, Ізраїлі та США. Казахстан також набирає обертів в сфері медичного туризму.

Зміна обстановки при лікуванні наркозалежності виключає можливість повернення в середу наркоманів, тому Міжнародна Антинаркотична Асоціація відкрила філію в Казахстані в Алмати – в казковому, яка потопає в зелені, з численними фонтанами і парками місці.

Розкішна природа поєднується з великим мегаполісом, доповнюючи його велич барвистими пейзажами.

«Місто-сад» розташований біля підніжжя хребта Заилийского Алатау. Найчистіше повітря, різноманітність цвітінь, гірські простори роблять Алмати несхожим ні на один інший місто.

Лікування наркоманії в Казахстані наповнить процес одужання яскравими враженнями та незабутніми емоціями.

У реабілітаційному центрі Алмати працюють кращі реабілітологи, психологи і наркологи. Вони мають досвід лікування пацієнтів будь-якого рівня складності.

Програма лікування

Для лікування хімічної та психологічної залежності в реабілітаційному центрі Алмати застосовується комплексний метод лікування «12 кроків». < / p>

Його програма передбачає:

  • медикаментозний метод позбавлення від хімічної залежності;
  • психологічні заняття;
  • ресоціалізацію, адаптацію хворого в суспільстві.

Кожна програма лікування формується індивідуально. Для соціальної адаптації пацієнта психологи проводять заняття в групах. Наркозалежний не відчуває себе покинутим, бачачи чужі історії зцілення, починає вірити в свої сили. Це дуже мотивує.

Робота з психологом допомагає залежному знайти в житті своє призначення і почати все з чистого аркуша.

У разі, якщо потрібно переконати хворого почати лікування, психологи клініки готові надати допомогу на дому. У більшості випадків після бесіди з психологом наркозалежний відправляється на лікування добровільно.

У реабілітаційному центрі Алмати для пацієнтів надаються:

  • новітнє діагностичне обладнання;
  • затишні кабінети і палати;
  • необхідні медикаменти.

Реабілітаційний центр в Алмати, Казахстан

У реабілітаційному центрі Казахстану мають досвід лікування алкогольної та ігрової залежностей.

Реабілітаційний центр для алкоголіків в Казахстані проводить лікування анонімно.

У безкоштовних державних центрах інформація про хворого фіксується в базі даних, тому деякі алко- і наркозалежні не починають лікування.

Реабілітаційний центр Алмати залишають поза передачею інформацію про своїх пацієнтів.

Якщо Ви помічаєте у Вашого близького ознаки залежності, не втрачаючи часу, звертайтеся за телефоном безкоштовної цілодобової підтримки.

Допоможіть Вашому рідному почати жити по-новому!

Фотографії реабілітаційного центру в місті Алмати, Казахстан

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація