Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр Тбілісі, Грузія

Складність лікування наркозалежних складається в боротьбі не тільки з хімічною, але і з психологічною залежністю. Людина стає слабким, роздратованим, з нульовою силою волі. Навіть у наркомана з невеликим стажем змінюється коло спілкування, спосіб життя, поведінку, звички.

Тому важливо не просто позбавити пацієнта від згубної звички, а показати, навчити жити заново. Тоді після комплексного курсу лікування наркоманії людина не повернеться в колишню середу. Йому це буде чуже.

Саме з цією метою реабілітаційний наркологічний центр «Трансформація» відкрив філію для лікування наркоманії Грузії. Мальовничі краєвиди, чисте повітря, гостинні люди, мінеральні джерела, запальна лезгинка, фольклорне багатоголосся і багато іншого – все це здатне повернути до життя, пробудити бажання жити по-іншому, проходячи курс лікування за кордоном .

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Медичний туризм: лікування наркоманії в Грузії

Лікування наркозалежності в Грузії можуть пройти як місцеві, так і іноземні пацієнти. Лікування в іншій країні, тим більше в Грузії, дозволить об’єднати відпочинок та лікувальний процес. Для наркозалежного зміна обстановки стане додатковим фактором на шляху до одужання, так як усувається фактор впливу згубного кола спілкування.

М’який клімат Грузії, кристально чисте повітря, сірчані лазні, родовища цілющих грязей, термальні джерела мають лікувальні властивості. А в реабілітаційному центрі в Тбілісі працюють кращі фахівці своєї справи: наркологи, психологи і реабілітологи клініки мають досвід роботи з пацієнтами будь-якого стажу і «рівня складності».

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Чому Грузія: як відкривали реабілітаційний центр в Тбілісі

Причиною відкриття реабілітаційного центру в Тбілісі стало збільшення кількості наркозалежних, а в Грузії катастрофічно не вистачає реабілітаційних центрів. В середньому від наркотиків страждає більше двох з половиною тисяч чоловік, в основному наркозалежні – це чоловіки середнього віку, і їх число постійно збільшується.

Держава досі фінансує тільки виявлення і затримання наркоманів, а не лікування наркоманії і реабілітацію залежних. Всього кілька наркологічних центрів відкрито в Грузії, тому поява реабілітаційного центру в Тбілісі було питанням часу.

Програма лікування залежності в Грузії

Для лікування наркозалежності потрібна професійна медична допомога. Справитися поодинці самому виходить у одиниць навіть за допомогою рідних і близьких. На початковій стадії звикання залежному може здатися, що він може обійтися без наркотиків, що все під контролем, проте через деякий час він шукає дозу, кайфу стає мало, з’являється роздратування, агресія, необхідність збільшувати дозу.

Реабілітаційний центр наркозалежних в Грузії проводить комплексне лікування за програмою «12 кроків». Основні її етапи:

  1. Детоксикація. Позбавлення від хімічних залежностей та «ломки».
  2. Психологічна підтримка залежного.
  3. Соціальна адаптація або ресоціалізація.

В результаті консультації з лікарем для кожного пацієнта формується індивідуальний медикаментозний курс лікування при необхідності.   Для повної реабілітації і ресоціалізації психологи працюють з наркозалежними індивідуально і в групах. Хворому легше, коли він розуміє, що він не один зіткнувся з такою проблемою, коли отримує розуміння і підтримку, в деякому сенсі прощення і турботу, а чужі історії одужання мотивують, коли пацієнт бачить ситуацію з боку.

Після якісної психологічної допомоги наркозалежний вже ніколи не візьметься за старе. Психологи реабілітаційного центру допоможуть почати жити по-новому, без наркотиків.

Анонімне лікування наркоманії в Грузії – ми поважаємо вашу конфіденційність

В реабілітаційному центрі в Тбілісі лікування проводиться абсолютно анонімно. Ніхто не дізнається, через що довелося пройти наркозалежному.

В реабілітаційному центрі в Тбілісі є все необхідне для одужання:

  • кваліфіковані фахівці;
  • затишні палати і кабінети клініки;
  • необхідні лікарські препарати.

Часто проблема лікування полягає у відсутності бажання лікуватися у самого пацієнта. На цей випадок у реабілітаційному центрі є можливість виклику лікаря додому. Досвід і кваліфікація психологів досить ефективні: є ймовірність, що наркозалежний погодиться відправитися в клініку добровільно.

Якщо Ви бачите перші тривожні дзвіночки залежності у Вашого рідного, зверніться до фахівців за безкоштовною консультацією. У реабілітаційному центрі Трансформація в Тбілісі працює цілодобова гаряча лінія. Кваліфіковані фахівці підкажуть, як слід діяти в вашому конкретному випадку.

реабцентрі Трансформація – там, де вас зрозуміють і допоможуть вам.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Наш центр знаходиться недалеко від міста, в тихій і спокійній обстановці одного з найбільш екологічно чистих районів міста – Цхнеті.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Фотографії Реабілітаційного центру в Тбілісі

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація