Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр Тбілісі, Грузія

Складність лікування наркозалежних складається в боротьбі не тільки з хімічною, але і з психологічною залежністю. Людина стає слабким, роздратованим, з нульовою силою волі. Навіть у наркомана з невеликим стажем змінюється коло спілкування, спосіб життя, поведінку, звички.

Тому важливо не просто позбавити пацієнта від згубної звички, а показати, навчити жити заново. Тоді після комплексного курсу лікування наркоманії людина не повернеться в колишню середу. Йому це буде чуже.

Саме з цією метою реабілітаційний наркологічний центр «Трансформація» відкрив філію для лікування наркоманії Грузії. Мальовничі краєвиди, чисте повітря, гостинні люди, мінеральні джерела, запальна лезгинка, фольклорне багатоголосся і багато іншого – все це здатне повернути до життя, пробудити бажання жити по-іншому, проходячи курс лікування за кордоном .

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Медичний туризм: лікування наркоманії в Грузії

Лікування наркозалежності в Грузії можуть пройти як місцеві, так і іноземні пацієнти. Лікування в іншій країні, тим більше в Грузії, дозволить об’єднати відпочинок та лікувальний процес. Для наркозалежного зміна обстановки стане додатковим фактором на шляху до одужання, так як усувається фактор впливу згубного кола спілкування.

М’який клімат Грузії, кристально чисте повітря, сірчані лазні, родовища цілющих грязей, термальні джерела мають лікувальні властивості. А в реабілітаційному центрі в Тбілісі працюють кращі фахівці своєї справи: наркологи, психологи і реабілітологи клініки мають досвід роботи з пацієнтами будь-якого стажу і «рівня складності».

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Чому Грузія: як відкривали реабілітаційний центр в Тбілісі

Причиною відкриття реабілітаційного центру в Тбілісі стало збільшення кількості наркозалежних, а в Грузії катастрофічно не вистачає реабілітаційних центрів. В середньому від наркотиків страждає більше двох з половиною тисяч чоловік, в основному наркозалежні – це чоловіки середнього віку, і їх число постійно збільшується.

Держава досі фінансує тільки виявлення і затримання наркоманів, а не лікування наркоманії і реабілітацію залежних. Всього кілька наркологічних центрів відкрито в Грузії, тому поява реабілітаційного центру в Тбілісі було питанням часу.

Програма лікування залежності в Грузії

Для лікування наркозалежності потрібна професійна медична допомога. Справитися поодинці самому виходить у одиниць навіть за допомогою рідних і близьких. На початковій стадії звикання залежному може здатися, що він може обійтися без наркотиків, що все під контролем, проте через деякий час він шукає дозу, кайфу стає мало, з’являється роздратування, агресія, необхідність збільшувати дозу.

Реабілітаційний центр наркозалежних в Грузії проводить комплексне лікування за програмою «12 кроків». Основні її етапи:

  1. Детоксикація. Позбавлення від хімічних залежностей та «ломки».
  2. Психологічна підтримка залежного.
  3. Соціальна адаптація або ресоціалізація.

В результаті консультації з лікарем для кожного пацієнта формується індивідуальний медикаментозний курс лікування при необхідності.   Для повної реабілітації і ресоціалізації психологи працюють з наркозалежними індивідуально і в групах. Хворому легше, коли він розуміє, що він не один зіткнувся з такою проблемою, коли отримує розуміння і підтримку, в деякому сенсі прощення і турботу, а чужі історії одужання мотивують, коли пацієнт бачить ситуацію з боку.

Після якісної психологічної допомоги наркозалежний вже ніколи не візьметься за старе. Психологи реабілітаційного центру допоможуть почати жити по-новому, без наркотиків.

Анонімне лікування наркоманії в Грузії – ми поважаємо вашу конфіденційність

В реабілітаційному центрі в Тбілісі лікування проводиться абсолютно анонімно. Ніхто не дізнається, через що довелося пройти наркозалежному.

В реабілітаційному центрі в Тбілісі є все необхідне для одужання:

  • кваліфіковані фахівці;
  • затишні палати і кабінети клініки;
  • необхідні лікарські препарати.

Часто проблема лікування полягає у відсутності бажання лікуватися у самого пацієнта. На цей випадок у реабілітаційному центрі є можливість виклику лікаря додому. Досвід і кваліфікація психологів досить ефективні: є ймовірність, що наркозалежний погодиться відправитися в клініку добровільно.

Якщо Ви бачите перші тривожні дзвіночки залежності у Вашого рідного, зверніться до фахівців за безкоштовною консультацією. У реабілітаційному центрі Трансформація в Тбілісі працює цілодобова гаряча лінія. Кваліфіковані фахівці підкажуть, як слід діяти в вашому конкретному випадку.

реабцентрі Трансформація – там, де вас зрозуміють і допоможуть вам.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Наш центр знаходиться недалеко від міста, в тихій і спокійній обстановці одного з найбільш екологічно чистих районів міста – Цхнеті.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Олександр Шуляк (Координатор МАА в Україні)
Сергій Макаров (Координатор МАА в Грузії)
Безкоштовна консультація та запис на прийом

Фотографії Реабілітаційного центру в Тбілісі

Сертифікати

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація