Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Реабілітаційний центр Одеса

Фахівці Міжнародної антинаркотичної Асоціації в Одесі готові допомогти вам у вирішенні проблем, пов’язаних з наркотичної, алкогольної або ігровою залежністю. У стаціонарному центрі працюють кваліфіковані психологи, реабілітологи та консультанти по хімічної залежності. Корекційна робота ведеться в фізичної, психічної, соціальної і духовних сферах особистості. Крім того особлива увага приділяється психо-соціальної роботи з сім’ями і близькими завісімих.наш центр знаходиться недалеко від міста, в тихій і спокійній обстановці (мальовнича природа і дивовижний краєвид на лиман – с. Сухий Лиман). Ми допоможемо Вам перемогти згубні пристрасті і повернутися до повноцінного і здорового життя.

Координатор Міжнародної антинаркотичної асоціації в Одесі Євген Зиков в студії «Першого міського».

Керівник філії «Міжнародної антинаркотичної асоціації» в Одесі Євген Зиков в студії «Першого міського». Говоримо про боротьбу з рекламою наркотиків на вулицях.

Координатор Міжнародної антинаркотичної асоціації в Одесі Євген Зиков в студії програми «Код доступу 102.7» на «Першому міському радіо».

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація