Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Підписання меморандуму про спільну співпрацю

Сьогодні дуже значимий день для нашої філії Міжнародної антинаркотичної Асоціації в місті Вінниця.
Був підписаний меморандум про спільну співпрацю між головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області та Центром реінтеграції та адаптації громадського союзу «Міжнародна антинаркотична асоціація». Метою меморандуму є здійснення спільних та узгоджених дій спрямованих на зменшення попиту на незаконні наркотичні засоби і психотропні речовини, а також їх розповсюдження на території України; профілактика наркоманії, вироблення захисних бар'єрів окремої особистості і всього суспільства від цього негативного явища та сприяння формуванню здорового способу життя.
Меморандум базується на таких основних принципах: законність, дотримання прав людини і громадянина, відкритість, добровільність. Взявши за основу дані принципи, ми спільно з керівником управління Національної поліції Стаховим Віталієм Володимировичем, підписали меморандум про спільну співпрацю.
Завдяки Вам про акцію, яку ми провели днями, а саме "Антінаркотічна мобілізація", дізналося дуже багато людей і ми змогли реалізувати задумане. Ефект від акції перевершив наші очікування і ми вражені професіоналізмом Вашої роботи і всієї Вашої команди! Щиро сподіваюся на подальше взаєморозуміння і плідну співпрацю!

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація