Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Чому обирають нас?

В «Трансформації» ми з гордістю надаємо кращу з існуючих в Україні програму з лікування наркоманії і алкоголізму . Наша мета – зробити процес реабілітації від залежності якомога комфортнішим для клієнта.

Наша програма реабілітації розроблена на підставі багаторічного досвіду лікарів-наркологів, психотерапевтів, реабілітологів і досліджень в області ефективності реабілітаційних методик. Ми супроводжуємо кожного з наших клієнтів і пильно спостерігаємо за прогресом в проходженні програми реабілітації, переконуючись що одужання від залежності протікає успішно і ефект від її проходження закріплений. Програма реабілітації розробляється індивідуально, з метою збільшити шанси на повне одужання.

Наші реабілітологи мають великий досвід і необхідні навички роботи з депресивними станами, а також з алко-, нарко- та ігрозалежних, і не з чуток знають як допомогти людині впоратися з цими станами. Наші клієнти впритул працюють над своєю залежністю з тими, хто сам колись страждав від залежності, таким чином клієнт усвідомлює, що почуття, які він випробовує є відображенням почуттів рівного.

Ми працюємо з Вами, вашими близькими і медперсоналом з однією метою – для досягнення Вами успіху в одужанні. Ваше лікування це зцілення, процес довжиною в життя, протягом якого ми будемо Вас направляти і підтримувати, починаючи від реабілітації, ресоціалізації, і закінчуючи підтримкою після проходження програми, групами взаємодопомоги для родичів (співзалежних). Іншими словами, ми тут для того щоб оптимізувати процес вашого одужання не тільки сьогодні, але і в перебігу всього життя.

Ми щодня чуємо від наших клієнтів про «останні новинки» в лікуванні залежностей, які вони випробували на собі, але, як виявилося, вони виявилися малоефективними. Ми хочемо, щоб Ви досягли успіху в одужанні. Ми гарантуємо Вам, що в «Трансформації» Ви отримаєте якісний детокс і пройдете комфортну програму одужання, яка допоможе Вам закласти фундамент для довгострокової тверезості і здорового життя.

В «Трансформації» ви пройдете більше 45 годин індивідуальної психотерапії в місяць і 30 годин на тиждень динамічних занять в групі, які змінять Ваше життя назавжди.

Якщо вам необхідна допомога в лікуванні від залежності або ви знаєте кого-то, кому необхідна допомога, будь ласка, телефонуйте нам.

Переконайтеся самі, що ми не голослівно протягом останніх 15 років тримаємо позицію найбільш ефективної програми відновлення від залежностей в Україні.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація