Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Чому лікування наркоманії за кордоном ефективніше лікування на батьківщині?

Наркотична залежність - важкий тягар. Навіть якщо людина прийняла тверде рішення розлучитися із згубною звичкою, моральних і фізичних сил часто виявляється недостатньо для досягнення бажаної мети. Тільки повністю змінившись, пройшовши шлях очищення і переоцінки, можна впоратися з цією бідою. Саме тому реабілітація за кордоном стрімко набирає популярність. У спеціалізованому центрі, далеко від близьких і друзів наркоман зможе розібратися в собі і знайти те, заради чого варто жити.

Чому лікування в рідній країні неефективно?

Щоб пройти всі етапи реабілітації, однією рішучості недостатньо. Зв'язок занадто сильна, щоб їй протистояти навіть за підтримки лікарів, цілодобово спостерігають за пацієнтом і моніторять його стан. Більш того, наркомани здатні проявити неабиякі зусилля, щоб добути заповітну дозу - в рідному місті, повному старих знайомих, це зробити досить просто. І це головна причина на користь того, щоб скористатися послугами медичного туризму і відправитися в іншу країну на лікування. Це рішення відкриває певні можливості:

 • реабілітація проходить легко і комфортно - далеко від усього світу, в затишній кімнаті, серед однодумців пацієнт отримує підтримку, розуміння і турботу;
 • відсутні спокуси - ймовірність зриву зводиться до нуля, так як при всьому бажанні здобути чергову порцію наркотику практично неможливо;
 • змінюється свідомість - перебуваючи в звичайній обстановці, людина немов «чіпляється» за старе життя, йому складно прийняти щось нове, тому істотно сповільнюється процес одужання.

  Збираючись у відпустку, кожен відчуває приємний душевний підйом - це дає сили і дарує натхнення. У лікуванні від наркозалежності так важливо отримати необхідну підтримку - бути почутим. Тому, змінюючи обстановку, країну, місце проживання, розірвавши старі зв'язки, можна отримати квиток у щасливе життя.

  Як пройти лікування від наркозалежності за кордоном?

  В будь-якій країні можна знайти як мінімум десяток наркологічних клінік. Досить оплатити курс лікування, а також придбати необхідні квитки на літак / поїзд / автобус - і можна вирушати в дорогу. Ось тільки не варто забувати про можливі «підводні камені», які здатні перекреслити переваги закордонної реабілітації:

  • Мовний бар'єр - не зумівши порозумітися, отримати детальну консультацію і відповіді на питання, що цікавлять, можна втратити марно час, а також оплатити нав'язувані додаткові послуги на значну суму, витративши гроші абсолютно даремно.
  • «Накладка» з транспортом - дуже складно все грамотно зістикувати, особливо якщо немає досвіду організації подібних подорожей. Навіть якщо наркоман зацікавлений в лікуванні, його рішучість може в певний момент згаснути, він захоче повернутися додому, в свою звичну середу - і спроба перемогти залежність в черговий раз закінчиться плачевно.
  • «Медичний обман» - можна легко попастися на «вудку» шахраїв, довіривши життя і здоров'я тим, хто не зможе надати якісні послуги.


   Не варто ризикувати - на практиці це не тільки не допоможе заощадити, але і потребує значних фінансових витрат. Звернувшись в надійну організацію, у якій відкриті десятки реабілітаційних центрів, пацієнт отримує впевненість в тому, що лікування пройде саме так, як і було очікувано, а результат буде цілком і повністю залежати від прикладених зусиль.

   Переваги лікування наркоманії за кордоном

   В реабілітаційному центрі безпеки клієнтів приділяється особлива увага - кожен пацієнт перебуває під наглядом лікарів в режимі 24/7. Зберігається найсуворіша анонімність, тому ніхто і ніколи не дізнається про проведене лікування, а в майбутньому це не стане на заваді при працевлаштуванні. Можна виділити й інші причини, щоб відправитися за кордон, пройшовши курс реабілітації:

   • для кожного пацієнта складається індивідуальна програма відновлення, що дозволяє врахувати особливості організму, вік, термін залежно та інші чинники;
   • мешканці реабілітаційного центру не сидять в замкнених кімнатах, для них передбачені різні розваги та заходи, що дозволяють знайти цікаві хобі, пройти навчання новим професіям і знайти свою відправну точку на шляху до здоров'я і щастя;
   • колишній наркоман повністю розірве порочні зв'язки, а в майбутньому він зможе залишитися жити і працювати в іншій країні або повернутися на батьківщину, щоб почати нове життя без наркотиків.

    Кожна упущена можливість - це крок назад, який лише ускладнює поточну ситуацію. Не варто відкладати важливі рішення, адже всього один дзвінок може змінити сьогодення і майбутнє, допомогти впоратися з бідою, викресливши цю сумну сторінку свого минулого. Потрібно лише звернутися в реабілітаційний центр, щоб отримати детальну консультацію і відправитися на лікування за кордон.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація