Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Пивний алкоголізм

Пивний алкоголізм не є різновидом алкоголізму, а лише вказує на напій, який привів до появи залежності. Так само як і у випадку з міцними спиртними напоями, регулярне вживання пива рано чи пізно призводить до розвитку алкоголізму, проте психічна залежність в цьому випадку формується значно швидше.

Основна проблема полягає в тому, що пиво не розглядається як серйозний алкогольний напій. Проте, зловживання ним може створити не менше проблем, ніж горілка, вино та інші міцні напої.

При регулярному вживанні пива, ацетальдегід, який є метаболітом спирту, не виводиться з організму, а накопичується в тканинах, викликаючи серйозні порушення в роботі внутрішніх органів. Вживане в великих кількостях пиво може призвести до жирової дистрофії печінки, що робить негативний вплив на її роботу, а при подальшому прогресуванні хвороби стає причиною цирозу печінки.

На відміну від звичної алкогольної залежності, при пивному алкоголізмі має місце негативний вплив фітоестрогенів (естрогени – жіночі гормони), які перетворюють вживання улюбленого напою в гормональну терапію. Тому пивний алкоголізм у чоловіків пов’язаний з небезпекою порушень статевої функції, а у жінок, жіночий пивний алкоголізм пов’язаний з різними гормональними порушеннями. Також потрібно враховувати, що пивний алкоголізм у жінок і підлітків розвивається за більш короткий термін, що пов’язано з фізіологічними особливостями.

Як правило, любителі пива не визнають своєї залежності, тому звертаються за допомогою до фахівців вже на стадії яка склалася хвороби. Серед первинних ознак, які можуть вказувати на розвиток хвороби, можна виділити:

  • щоденне вживання напою в кількості більше 1 літра;
  • перепади настрою;
  • часті головні болі;
  • порушення сну;
  • дратівливість при великих перервах між прийомами пива.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Лікування пивного алкоголізму

Лікування пивного алкоголізму, як і боротьба з алкоголізмом в загальному, має зачіпати всі аспекти, пов’язані з розвитком захворювання – біологічні, психічні, соціальні та духовні. Приватна клініка «Трансформація» пропонує унікальний курс, заснований на програмі «12 кроків», розробленої в минулому столітті в США. З її допомогою свободу від всіх видів залежності знайшли мільйони людей у ​​всіх куточках земної кулі. Реабілітація в нашій клініці – це можливість знову стати вільними людьми.

Ефективність курсу залежить від спільних зусиль наших фахівців, пацієнта і його близьких. Тому лікування пивного алкоголізму без відома хворого має тимчасовий ефект і не гарантує стійкої ремісії. Ми надаємо психологічну допомогу з метою мотивації хворого на лікування. Дізнатися подробиці, про те, скільки коштує лікування, вартість окремих послуг можна за телефонами безкоштовної гарячої лінії, зазначеним на сайті. Ми надаємо послуги в Дніпропетровську, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України.

Більше про програму лікування 12 шаговви дізнаєтеся тут .

Процес лікування за програмою 12 кроків

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація