Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Офіційна зустріч з Вірджинією Дамбрускайте (ЄС)

Сьогодні відбулася зустріч представників Центру Здорової Молоді з Радником групи підтримки України в питаннях охорони здоров'я і соціальної політики представництва Європейського Союзу в Україні - Вірджинією Дамбрускайте.
На офіційній зустрічі обговорювалися наступні гострі проблеми сучасної України:
✔️ Відсутність єдиної державної політики в сфері допомоги особам, які страждають від хвороби залежності;
✔️ Перешкоди, які виникають в діяльності установ надання допомоги залежним, зокрема відсутність державної фінансової допомоги;
✔️ Необхідність залучення міжнародних експертів до процесу побудови державної антинаркотичної стратегії, а також поглиблення міжнародного співробітництва в сфері наркополітики з метою впровадження успішного досвіду європейських держав;
✔️ Необхідність стандартизації та правового регулювання діяльності центрів надання допомоги залежним;
✔️ Можливості по залученню міжнародних країн або організацій-донорів до фінансової підтримки недержавних центрів надання допомоги залежним, які діють на території України.
Можна з упевненістю сказати, що зустріч пройшла більш ніж продуктивно. Обидві сторони отримали важливу і корисну інформацію та поради; були досягнуті усні домовленості про подальші можливості співробітництва; а також Вірджинію запросили на всеукраїнську конференцію центрів надання допомоги залежним, яка планується на жовтень-листопад, і передбачає присутність представників органів державної влади та міжнародних організацій. Рухаємося далі!

80-ти річний ювілей Костіна Миколи Федоровича - першого мера м Вінниця

Сьогодні ми відвідали дуже атмосферний захід - 80-річний Ювілей першого мера Вінниці Костіна Миколи Федоровича, з яким і привітали Миколу Федоровича під час засідання виконавчого комітету міської ради.
Микола Федорович очолив місто в перші роки незалежності України. Потім був депутатом Вінницької міської ради восьми скликань і став першою людиною, яка зробила чималий внесок у розвиток Вінниці.
Спасибі за запрошення!
З повагою # МАА_Вінніца

Семінар для родичів і близьких залежних (Вінниця)

Сьогодні був проведений черговий семінар для родичів і близьких тих, хто одужує від залежності.
Темою для семінару я вибрав «Межі і зони відповідальності», але вона тісно пов'язана з темою «Співзалежність». Тому сьогодні на зборах ми розглядали дві тісно пов'язані між собою і дуже важливі теми під час одужання всіх членів сім'ї.
Спасибі всім, хто був присутній. Продовжуємо в тому ж дусі!
З повагою # МАА_Вінніца

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація