Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Про наркологічному центрі “Трансформація”

Реабілітаційний центр “Трансформація” в Дніпропетровську – це оптимальний вибір для кожного, хто бажає назавжди позбутися від алкогольної та / або наркотичної залежності. Наша система лікування грунтується на найбільш просунутих методиках і показує кращі результати в країнах колишнього СНД протягом останніх 12 років. За основу взята всесвітньо відома програма “12 кроків” успішно адаптована для слов’янського менталітету і вдосконалена і доповнена нашими психотерапевтами та психологами різними заходами психотерапевтичного характеру, такими як: індивідуальна і групова психотерапія, арт-терапія, ігрова психотерапія, трудотерапія, кінезітерапія, «равний- рівному », терапевтичні групи для співзалежних. Проходженню програми передує детокс (зняття ломки або «абстинентного синдрому»), а також виведення з запою. При надходженні на реабілітацію ми надамо Вам докладний опис процесу лікування. За умови дотримання всіх рекомендацій клієнтом і його сім’єю, як під час, так і після проходження реабілітації, ми можемо гарантувати Вам 100% тверезість. Живим підтвердженням цього є відновлені життя сотнею людей, колись успішно пройшли повну програму лікування в наших реабілітаційних центрах.

Наша програма

Пропонуємо Вам ознайомитися з тим, яким чином проводиться лікування алкогольної, спайсовой, героїнової, опійної і інших видів залежності в Дніпропетровському реабілітаційному центрі “Трансформація”. Перед тим як перейти до опису цього процесу, звернемо Вашу увагу на те, що весь процес відновлення проходить анонімно. Чи не стаючи на облік, як це доводиться робити в державних клініках і диспансерах, Ви забезпечуєте собі безболісне відновлення на навчання та / або роботі після закінчення лікування.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом
Отже, наведемо опис трьох ключових етапів, з яких складається наше лікування.

Детокс: звільнення тіла

Першим обов’язковим кроком до звільнення від згубної залежності є детоксикація. Цей, в деякій мірі, болючий процес необхідний для повного виведення токсичних речовин з організму.

Переживання ломок має важливе психологічне значення, «ломками» пацієнт розплачується за отримане задоволення. Відчуття ломок допомагає психотерапевта вселити страх і огиду до наркотиків. Практика показує, що безболісніше пройшов наркоман період ломок, тим більша ймовірність швидкого відновлення прийому наркотиків. Тому, незважаючи на те, що багато медичних методи дозволяють повністю позбавити наркомана ломок, ми вважаємо за краще зберегти в переживаннях і спогадах пацієнта якусь частину цих страшних вражень. Переважна більшість фахівців-наркологів і у нас, і на Заході вважає, що для досягнення тривалого ефекту лікування не повинно переноситися наркоманом, як щось легке і приємне.

Якщо Ви вдумайтеся в цю проблему з абсолютно побутових позицій, то погодьтеся з думкою фахівців: «Легкість» лікування призводить до того, що наркоман починає паразитувати не тільки на батьках, але і на зручному лікуванні.

«Чому, власне, не колотися далі?», – думає він. «Ось почне у мене рости доза, візьму у батька гроші, в« Детокс »сходжу і знову буду, як новенький».

Найстрашніше, що при платній допомоги таким пацієнтам змінюється психологія не тільки хворого, але і самого & nbsp; фахівця. Фахівцю   стає вигідно, щоб пацієнт звертався до нього знову і знову. Чим більше звернень, тим більше грошей.

Крім того, виникають і інші, чисто медичні проблеми. Одночасне співіснування в крові пацієнта героїну і засобів для медичного наркозу, може, викликати енцефалопатію та поглиблення психічної нестабільності пацієнта.

Щоб забезпечити успішне проходження даного етапу використовуються найостанніші фармакологічні розробки, випробувані провідними клініками планети і схвалені сертифікаційними комісіями. Тривалість етапу детоксикації залежить від ступеня отруєння, і може скласти в середньому від двох до п’яти тижнів.

Реабілітація: порятунок душі

В реабілітаційному центрі відбувається поступове відновлення особистості відразу в декількох напрямках:

З нашими клієнтами працюють професійні психологи та психотерапевти, завданням яких є відновлення порушеної психіки пацієнтів;

Для духовного та культурного відродження особистості проводяться зустрічі з представниками церкви, культурними діячами. Крім того, клієнти регулярно відвідують вставки, музеї, театри, здійснюють прогулянки на природу, оглядають історичні пам’ятки міста.

В нашій реабілітаційній програмі приділяється особлива увага спортивній підготовці пацієнтів. Адже як відомо «У здоровому тілі – здоровий дух». Ми проводимо змагання з різних видів спорту, що сприяє максимальному відволікання підопічних від старої прихильності і повного фізичного відновлення.

Реабілітаційний етап є ключовим в програмі. Він може займати від 2 до 6 місяців в залежності від тривалості вживання і складності клінічного випадку. Більш того, у виняткових випадках пацієнти залишаються в реабілітаційному центрі до року.

Ресоціалізація: повернення до життя

Унікальною послугою нашої програми є заключний етап – ресоціалізація. Цей процес починається з моменту повернення пацієнтів в звичну для них навколишнє середовище. Протягом тривалого періоду вони знаходяться під пильним наглядом співробітників центру, живуть разом на квартирі з тверезими людьми, які раніше також пройшли курс реабілітації, їм надається регулярна психотерапевтична допомога і підтримка як з боку фахівців програми, так і з боку старших товаришів, у яких більш тривалий термін тверезості (за принципом «рівний-рівному»). В цей час тверезий клієнт має можливість знову пристосуватися до нормального життя, знаходиться в тверезому співтоваристві однодумців, звикає знову піклуватися про себе, приймати самостійні рішення і відповідально ставитися до свого життя. При бажанні клієнта ми також можемо надати допомогу в пошуку роботи, навчанні та працевлаштуванні.

процес лікування за програмою 12 кроків

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.


Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація