Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Незвичайна соціологічна фокус-група зі школярами

У Дніпрі пройшла незвичайна соціологічна фокус-група зі школярами. Це був перший подібний досвід для нас. Вона стала можливою завдяки плідній співпраці Відділення НОК України та Дніпровського національного університету (ректор - Поляков). А її учасниками стали школярі різного віку, навчальних закладів та інтересів. Справа в тому, що більшість своїх заходів олімпійське відділення проводить саме для дітей шкільного віку. Тому у нас і виникла ідея проведення таких зборів, метою якого було виявлення інноваційних ідей при проведенні спортивно-масових заходів, які вже давно стали візитною карткою Дніпропетровщини.

Тому, за підтримки студентів-практикантів ДНУ, і наших партнерів - мережі АЗС SKY, ми отримали базу і всі необхідні умови для проведення заходу в ресторані "Roadhouse". Також гостями фокус-групи стали: чемпіон світу, учасник трьох Олімпійських ігор з фехтування Богдан Нікішин (Bogdan Nikishyn) виконавчий директор олімпійського центру Олександр Дювбаков; представник Міжнародної антинаркотичної асоціації Олександр Шуляк; представники молодіжного руху Дніпропетровської області; учитель фізичної культури ССЗШ №142 м.Дніпро ім.Пьера Де Кубертена Вікторія Михайлова. Спасибі Управлінню освіти Департаменту гуманітарної політики м.Дніпро, особисто директорам навчальних закладів за допомогу в проведенні заходу.

Були побоювання щодо максимальної відкритості дітей до відвертої розмови на тему, що їм подобається в наших заходах , що потрібно модернізувати і над чим попрацювати, а від чого взагалі відмовитися. Спочатку бесіди так воно і було. Але після того, як учасники заходу ближче познайомилися один з одним, і перестали соромитися, почалася плідна робота. Вона виявилася дуже продуктивною і цікавою. Причому, як для організаторів, так і для самих дітей, які були м'яко кажучи здивовані тим, що нарешті у них, як у цільової аудиторії, запитали, якими саме вони хочуть бачити наші спортивно-масові заходи в Дніпрі і області. Прозвучало багато ідей: по організації фестивалів, їх анонсування, проведення, наповнення активностями різних напрямків, цікавими для самих майбутніх учасників. Також ми почули, ніж може бути мотивований молода людина, щоб взяти участь в такому заході. Вкотре побачили необхідність максимально поширювати такі заходи за межі великих міст, в райони, села області та багато іншого.

Загалом, така зустріч з молоддю була першим досвідом для нас. Ми почули багато ідей та інновацій, ідей для нових проектів. Тепер справа - розшифрувати і сформулювати ці ідеї, а головне - реалізувати їх в майбутніх заходах! А результатами дослідження ми також обов'язково познайомимо наших читачів. Адже це - наші діти!

В кінці зустрічі діти отримали подарунки від головного олімпійця Дніпропетровщини Андрія Павелко. А також в рамках одного з напрямків проекту НОК України #OlympicLab, а саме - "Чат з чемпіонами та лідерські навички", мали можливість поспілкуватися за чашкою чаю в неформальній обстановці з Богданом Нікішин. Виявилося, для того, щоб отримати справжнє задоволення молоді потрібно не так вже й багато.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація