Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Шлях нашої команди

У минулому залежні допомагають залежним

Сергій Макаров Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти підходящу реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною з якою вони зв'язуються. Він консультує про програму реабілітації та можливі варіанти лікування. Сергій працює цілодобово, консультує як залежних, так і їх близьких, допомагає їм знайти допомогу. Сергій провів 10 років свого життя в рабстві опіумної залежності, до тих пір, поки не встав на програму одужання і не знайшов тверезість. У 2010 році Сергій почав працювати в Дніпропетровській філії МАА. На самому початку свого шляху як волонтер реабілітаційного центру, фахівець відділу профілактики РЦ «Трансформація» і зараз є координатором всеукраїнського відділу профілактики Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Сергій наполегливо торує шлях до лікування для залежних і ігроманів, які, як колись і він сам, втрачені і відчайдушно потребують виходу з кошмару залежності. Сергій відстоює права будь-якої людини, який прийняв рішення змінити своє життя, він непохитний у своєму твердому переконанні, що не зважаючи на те, хто ця людина, незалежно від того скільки разів вона намагалася лікуватися і у неї не виходило, кожен залежний має шанс на свободу від залежності.

«Ми тут для того, щоб Ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе Вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти Вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім'ї і повернутися до справжнього життя ».

Під час анонімної консультації ми:

  • Відповімо на Ваші запитання та допоможемо знайти рішення проблеми.
  • Зможемо оцінити який вид допомоги найбільш підходить Вам і Вашій близькій людині.
  • Надамо Вам будь-яку іншу додаткову підтримку або підкажемо куди звернутися з Вашим питанням.

Щоб дізнатися що ж таке Реабілітаційний Центр «Трансформація» найкраще зустрітися з нами особисто. Зв'яжіться з нами, щоб призначити безкоштовну особисту консультацію або запланувати перегляд реабілітаційного центру. Ми запрошуємо Вас познайомитися з нашими співробітниками, поговорити з одним з наших психотерапевтів, або поговорити з випускником центру, для того щоб мати повну картину послуг, що надаються в Реабілітвційному Центрі «Трансформація».

Телефонуйте нам зараз

(097) 775-29-97

щоб проконсультуватися з одним із співробітників приймального відділення.

Сергій Тиква
Лікар-психіатр.

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків може не вистачити для поліпшення стану пацієнта, він побачив, що часом бесіда з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія. Це був час, коли він поставив собі питання: «Які додаткові знання і вміння могли б допомогти моїм підопічним?», Відповідь прийшла відразу - Психотерапія. З 2002 по 2006 р навчався в Школі сучасної психотерапії Українського Товариства Психотерапевтів на клієнт - центриському напрямку. Головним досягненням цього навчання вважає те, що завдяки навчанню, він краще почав розуміти себе, жити в мирі зі своїми почуттями та емоціями, приймати себе і оточуючих такими, якими вони є. Удосконалення своїх знань і умінь продовжив в Кримському державному медичному університеті, отримавши спеціалізацію лікаря-психотерапевта. У 2009 р познайомився з таким напрямком психології як Соціоніка. Це розширило його розуміння психологічної природи людини. З 2011 р по теперішній час навчається в Школі сучасної психотерапії Українського Товариства Психотерапевтів на напрямку груповий психоаналіз. Сергій Павлович має значний досвід роботи з клієнтами як в індивідуальному порядку, так і в групі за такими напрямками як залежність, запобігання зриву, реакція втрати, сімейна психотерапія. «Так вийшло, що я вірю в Психотерапію. Коли я бачу, як змінюється клієнт, як йде його особистісне зростання, поліпшується його душевне самопочуття, підвищується стійкість до агресій сьогоднішнього світу, я все більше переконуюся в правильності обраного мною шляху ».

Олександр Шуляк Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог за освітою, пройшов ряд тренігів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом, керівником відділу освіти та підвищення кваліфікації Міжнародної Антинаркотичної Асоціації - Максимом Міненко. Батьки і члени сімей, які колись відвідували «лекції для сім'ї» та групи самодопомоги під його керівництвом часто говорили що інформація може надаватися в дуже доступній формі і легко засвоюється. Найчастіше, після відвідин його занять, близькі залежних дивуються: "Як же так? Чому раніше ніхто мені про це нічого не казав? ".

Плохих Віталій Лікар-психіатр, психотерапевт, псіхотравматолог, EMDR-терапевт , член Української Асоціації Когнітивно-Поведінкових Терапевтів, директор.

Шмагайло Олексій Васильович Лікар -анестезіолог вищої категорії. Практикуючий лікар з 2002 року.

Ольга Гриценко Психолог, арт-терапевт, член Української спілки ініціаціонних фахівців , спортивний психолог.

Спеціаліст   проективних методик в реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти), символдрама, психологічні ігри.

Гуртовий Іван Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер. Спеціаліст з навчання.

Засновник і керівник Центру розвитку і здоров'я «Feel-in»

ТРЕНЕР У МОДУЛЯХ:

  • Мотивація. Формування мотивації на розвиток. Практика: формування своїх цілей, робота з тілом.
  • Особистість. Аналіз, усвідомлення і розвиток особистісних ресурсів. Символдрама. Робота з образом себе і своїх ресурсів. Поняття талантів і способи їх розкриття.
  • Емоції. Розвиток саморегуляції, подолання стресів і почуття образи. Поняття образи, її вплив на свідомість і тіло. Техніки обробки образи в тілі.
  • Комунікації. Розвиток навичок спілкування та емпатії. Вихід з конфліктів. Поняття залежної поведінки. Формування навичок приймати і надавати підтримку. Навички відстоювати власну думку, пошук співпраці і компромісів, вихід з конфліктів.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація