Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Шлях нашої команди

У минулому залежні допомагають залежним

Сергій Макаров Координатор Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні

Сергій вдячний, що має можливість допомагати залежним знайти підходящу реабілітаційну програму. Для багатьох сімей він є першою людиною з якою вони зв’язуються. Він консультує про програму реабілітації та можливі варіанти лікування. Сергій працює цілодобово, консультує як залежних, так і їх близьких, допомагає їм знайти допомогу. Сергій провів 10 років свого життя в рабстві опіумної залежності, до тих пір, поки не встав на програму одужання і не знайшов тверезість. У 2010 році Сергій почав працювати в Дніпропетровській філії МАА. На самому початку свого шляху як волонтер реабілітаційного центру, фахівець відділу профілактики РЦ «Трансформація» і зараз є координатором всеукраїнського відділу профілактики Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Сергій наполегливо торує шлях до лікування для залежних і ігроманів, які, як колись і він сам, втрачені і відчайдушно потребують виходу з кошмару залежності. Сергій відстоює права будь-якої людини, який прийняв рішення змінити своє життя, він непохитний у своєму твердому переконанні, що не зважаючи на те, хто ця людина, незалежно від того скільки разів вона намагалася лікуватися і у неї не виходило, кожен залежний має шанс на свободу від залежності.

«Ми тут для того, щоб Ви мали можливість пройти індивідуальну програму реабілітації, яка допоможе Вам змінити своє життя і одужати. Наше головне завдання це допомогти Вам пройти лікування, а потім повернутися в реальний світ, повернутися до роботи, до своєї сім’ї і повернутися до справжнього життя ».

Під час анонімної консультації ми:

  • Відповімо на Ваші запитання та допоможемо знайти рішення проблеми.
  • Зможемо оцінити який вид допомоги найбільш підходить Вам і Вашій близькій людині.
  • Надамо Вам будь-яку іншу додаткову підтримку або підкажемо куди звернутися з Вашим питанням.

Щоб дізнатися що ж таке Реабілітаційний Центр «Трансформація» найкраще зустрітися з нами особисто. Зв’яжіться з нами, щоб призначити безкоштовну особисту консультацію або запланувати перегляд реабілітаційного центру. Ми запрошуємо Вас познайомитися з нашими співробітниками, поговорити з одним з наших психотерапевтів, або поговорити з випускником центру, для того щоб мати повну картину послуг, що надаються в Реабілітвційному Центрі «Трансформація».

Телефонуйте нам зараз

(097) 775-29-97

щоб проконсультуватися з одним із співробітників приймального відділення.

Сергій Тиква
Лікар-психіатр.

Працюючи психіатром, Сергій Павлович зіткнувся з тим, що одних ліків може не вистачити для поліпшення стану пацієнта, він побачив, що часом бесіда з пацієнтом приносить більший ефект, ніж медикаментозна терапія. Це був час, коли він поставив собі питання: «Які додаткові знання і вміння могли б допомогти моїм підопічним?», Відповідь прийшла відразу – Психотерапія. З 2002 по 2006 р навчався в Школі сучасної психотерапії Українського Товариства Психотерапевтів на клієнт – центриському напрямку. Головним досягненням цього навчання вважає те, що завдяки навчанню, він краще почав розуміти себе, жити в мирі зі своїми почуттями та емоціями, приймати себе і оточуючих такими, якими вони є. Удосконалення своїх знань і умінь продовжив в Кримському державному медичному університеті, отримавши спеціалізацію лікаря-психотерапевта. У 2009 р познайомився з таким напрямком психології як Соціоніка. Це розширило його розуміння психологічної природи людини. З 2011 р по теперішній час навчається в Школі сучасної психотерапії Українського Товариства Психотерапевтів на напрямку груповий психоаналіз. Сергій Павлович має значний досвід роботи з клієнтами як в індивідуальному порядку, так і в групі за такими напрямками як залежність, запобігання зриву, реакція втрати, сімейна психотерапія. «Так вийшло, що я вірю в Психотерапію. Коли я бачу, як змінюється клієнт, як йде його особистісне зростання, поліпшується його душевне самопочуття, підвищується стійкість до агресій сьогоднішнього світу, я все більше переконуюся в правильності обраного мною шляху ».

Олександр Шуляк Координатор групи співзалежних, психотерапевт

Педагог за освітою, пройшов ряд тренігів з головним спеціалістом з питань залежності, психотерапевтом, керівником відділу освіти та підвищення кваліфікації Міжнародної Антинаркотичної Асоціації – Максимом Міненко. Батьки і члени сімей, які колись відвідували «лекції для сім’ї» та групи самодопомоги під його керівництвом часто говорили що інформація може надаватися в дуже доступній формі і легко засвоюється. Найчастіше, після відвідин його занять, близькі залежних дивуються: “Як же так? Чому раніше ніхто мені про це нічого не казав? “.

Плохих Віталій Лікар-психіатр, психотерапевт, псіхотравматолог, EMDR-терапевт , член Української Асоціації Когнітивно-Поведінкових Терапевтів, директор.

Шмагайло Олексій Васильович Лікар -анестезіолог вищої категорії. Практикуючий лікар з 2002 року.

Ольга Гриценко Психолог, арт-терапевт, член Української спілки ініціаціонних фахівців , спортивний психолог.

Спеціаліст   проективних методик в реабілітації залежних, робота з МАК (метафоричні асоціативні карти), символдрама, психологічні ігри.

Гуртовий Іван Психолог, психотерапевт. Бізнес тренер. Спеціаліст з навчання.

Засновник і керівник Центру розвитку і здоров’я «Feel-in»

ТРЕНЕР У МОДУЛЯХ:

  • Мотивація. Формування мотивації на розвиток. Практика: формування своїх цілей, робота з тілом.
  • Особистість. Аналіз, усвідомлення і розвиток особистісних ресурсів. Символдрама. Робота з образом себе і своїх ресурсів. Поняття талантів і способи їх розкриття.
  • Емоції. Розвиток саморегуляції, подолання стресів і почуття образи. Поняття образи, її вплив на свідомість і тіло. Техніки обробки образи в тілі.
  • Комунікації. Розвиток навичок спілкування та емпатії. Вихід з конфліктів. Поняття залежної поведінки. Формування навичок приймати і надавати підтримку. Навички відстоювати власну думку, пошук співпраці і компромісів, вихід з конфліктів.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація