Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk
Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Початок співпраці з Асоціацією Психологів і Психотерапевтів республіки Молдова

27.08.2019 р Європейський Інститут Залежностей “ADOMED”, підписали договір про співпрацю з головою Асоціації Психологів і Психотерапевтів Республіки Молдова, керівником психологічного центру “SFERA”, психологом, гіпнотерапевта і доктором педагогіки, психологічної майстерні Варбан Ірини. Ірина також є старшою викладачкою кафедри психології Слов’янського Університету і членом професійної психотерапевтичної ліги.
Ми знаємо, що цей день поклав початок продуктивної співпраці, яке допоможе надати ефективну і комплексну допомогу сотням залежних по всій країні!

Допомога при ігроманії, алкоголізм і наркоманію повинна бути комплексною. На цьому заснована програма психосоціальної реабілітації, що складається з трьох етапів і включає роботу з профільними фахівцями. У боротьбі із залежністю – це опора, підтримка і можливість отримати шанс на одужання.

Програма лікування наркоманії і алкоголізму

Лікування нарко- та алкозалежних пацієнтів включає в себе роботу як індивідуально, так і в групах. Учасники програми отримують всю необхідну інформацію про залежності, ризики та наслідки. Надання психологічної допомоги та духовно-моральний розвиток особистості дають можливість твердо стати на новий шлях, сформувавши нові звички і розірвавши зв’язок з згубним минулим. Етапи реабілітації:

 • адаптація;
 • інтеграція;
 • стабілізація.

В лікуванні беруть участь наркологи, лікарі, психологи і психіатри, залучаються до співпраці представники духовенства. Ведеться робота з сім’ями, передбачені групи для співзалежних.

Результати лікування

Всі зусилля спрямовані на відновлення душевного здоров’я, усунення емоційної напруги, що стає основною профілактикою можливих зривів. Очікуваний результат лікування:

 • пацієнт зможе відмовитися від будь-яких стимуляторів (наркотиків, алкоголю);
 • отримає інформацію про залежності в повному обсязі і навчиться нею користуватися;
 • буде слідувати розробленим планом одужання і дозволу психоемоційних проблем (передбачений короткостроковий і довгостроковий варіант);
 • своєчасно звернеться за допомогою, якщо виникне ризик рецидиву.

Пацієнти социализируются, отримують шанс побудувати міцну сім’ю, у них формується правильне духовно-моральне світогляд. Реабілітація допоможе підготуватися до участі в програмі «рівний – рівному» та стати учасником терапевтичної спільноти.

Проект ресоціалізації «Соціальний ліфт»

Наркоманам і алкоголікам, які перемогли згубну звичку, складно повернутися до нормального життя. Для цього передбачений проект ресоціалізації «Соціальний ліфт»:

 • Спортивні тренування – заняття проходять під керівництвом досвідчених спаринг-партнерів, тренерів, чемпіонів країни та світу з бойових мистецтв.
 • Школа соціальної роботи – діяльність в навчальних закладах і клініках, підтримуюча терапія. Знайомство з основами кризового консультування, курси етики та ораторського мистецтва.
 • Творчість – на базі національного академічного театру ім. Івана Франка проходять заняття з акторської майстерності (мова, рух), вокалу, танців, режисурі.
 • медіанапрям – журналістика, курси для відеографів і відеооператорів (зйомка, монтаж, настоянка обладнання), ведення інтерв’ю, написання сценаріїв.

Програма розроблена кваліфікованими фахівцями з урахуванням побажань пацієнтів та їхніх родичів. Робота ведеться більше двох років, передбачено навчання і подальша стажування майбутніх співробітників реабілітаційних центрів, які отримали знання про види хімічної залежності, лікуванні і наступному відновленні.

ADOMED в цифрах

 • 5 країн (Молдова, Україна, Азербайджан, Грузія, Естонія);
 • 3 терапевтичних табори в рік;
 • 9740 чоловік, які звернулися за психосоціальної реабілітацією;
 • 5870 пацієнтів, які отримали психосоціальну підтримку;
 • 870 наркозалежних, що перервали програму достроково;
 • 620 пацієнтів на лікуванні;
 • 1550 чоловік в ремісії від 1 до 3 років;
 • 1080 чоловік в ремісії від 3 до 5 років;
 • 192 сімейні пари, які побудували міцні відносини;
 • 86 народжених дітей.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація