Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Що робити, якщо залежний не хоче лікуватися

Якщо наркоман або алкоголік не хоче лікуватися?

Залежність руйнує розум людини, деформує його особистість. Під впливом наркотиків, залежний не здатний аналізувати свій стан, він упевнений, що тільки стимулятор принесе йому щастя і благополуччя. Саме тому одним з основних симптомів залежності є відмова хворої людини від лікування.

Рідні наркоманів постійно стикаються з подібною проблемою: намагаючись переконати свого близького в необхідності реабілітації, вони наштовхуються на стіну нерозуміння, агресію і стійке небажання змінювати своє життя. Завдяки процедурі інтервенції, проведеної досвідченими психологами наркологічного реабілітаційного центру «Трансформація», залежний буде мотивований на лікування і зробить перший крок назустріч здоров’ю і свободи від наркотиків.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Як це відбувається?

Інтервенційна процедура починається з сім’ї залежного. З рідними хворого проводиться бесіда, завдяки якій психологи дізнаються подробиці взаємин в будинку і життя самої жертви залежності. Ця інформація в подальшому допомагає нашим фахівцям знайти підхід до хворого і мотивувати його на лікування.

Розмовляючи з близькими залежного, психологи пояснюють їм, як вони повинні поводитися до бесіди хворого з психологами і після інтервенції. Це дозволяє уникнути конфліктів, нерозуміння між рідними людьми і зриву наркомана.

Індивідуальний підхід до кожного випадку, багаторічний досвід роботи та спеціальні психологічні техніки дозволяють психологам вплинути на світогляд хворого, змінити його ставлення до життя і залежності, переконати прийняти допомогу професіоналів. Без примусу і погроз, наркоман погоджується на лікування.

Будь-яку залежність можна вилікувати – зв’яжіться з нами і скористайтеся послугою інтервенції, щоб допомогти вашому близькій почати нове життя без наркотиків.

На інфографіці ємко зображена суть програми лікування 12 кроків.

процес лікування за програмою 12 кроків

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.


Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація