Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Міжнародний Антинаркотичний Конгрес «Дніпро 2020»

Під гаслом
«ВВЕСТИ В МОДУ ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ!!!»

З 15 по 20 жовтня 2020 року Громадська спілка «Міжнародна Антинаркотична Асоціація», Дніпропетровська Обласна Громадська Організація «Дніпропетровський Центр Здорової Молоді» та Громадська організація «РОБЛЮ ДНІПРО ЗДОРОВИМ» проводили «Міжнародний Антинаркотичний Конгрес «Дніпро 2020» під гаслом «ВВЕСТИ В МОДУ ЖИТТЯ БЕЗ НАРКОТИКІВ!!!». Цей проект реалізується в рамках «Програми розвитку місцевого самоврядування та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств на 2017 - 2020 роки» за підтримки Дніпровської міської ради.

Мета конгресу - налагодження активного міжнародного співробітництва між інститутами громадянського суспільства, органами місцевого самоврядування та місцевими органами державної влади, ЗМІ для обміну досвідом i поширення ycпішних практик в сфері профілактики наркозалежності та формування здорового способу життя, презентація і обговорення можливості асоціації міста Дніпро з ЕСАD (European Cities Against Drugs) - "Європейські міста вільні від наркотиків". А також підвищення іміджу міста Дніпро, як сучасного і впливового міста в Україні і європейському співтоваристві.

Конгрес за весь час відвідало понад 500 учасників з міста Дніпро, регіонів України та зарубіжжя (онлайн Грузії, Молдови, Казахстану, Азербайджану, Франції, Швеції) з числа молоді, що проходить курс психо-соціальної реабілітації (250 осіб), а також музикантів і співаків (близько 50 осіб), спортсменів і громадських діячів (близько 60 осіб), представників влади, волонтерів, політиків і блогерів, лікарів, психологів і багато інших (близько 150 осіб).

Проведений Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» (25 осіб отримають сертифікати державного зразка).

Спеціалізований тренінг "Залучення та координація волонтерів" Програми «Молодіжний працівник» (25 осіб).

Програма-тренінг «Цивільно-правова ресоціалізація» спільно з громадськими діячами, юристами (адвокатами), представниками МВС, практичними психологами, молодіжними працівниками та іншими фахівцями (75 осіб).

Змагання з 16 видів спорту (футболу, волейболу, перетягування каната, баскетболу, водного поло, плавання, теніс, Арчері-таг та інші) і квести.

Терапевтичні та мотиваційні групи з відомими людьми, психологами або спортсменами, семінари, тренінги ігро- і арт терапії, концерти.

Робочий семінар (ЗУМІНАР): «Сучасне місто - рушійна сила державної наркополітики» (50 осіб, з онлайн). За результатами презентації та обговорення можливості асоціації міста Дніпро з ЕСАD (European Cities Against Drugs) - "Європейські міста вільні від наркотиків" Громадською радою та Дніпровської міською радою прийнято рішення про вступ міста в ЕСАD.

Дніпро стане першим містом в Україні, яке увійде до складу ECAD. Таким чином місто закріпить свої флагманські позиції в питаннях боротьби з наркоманією і розширить можливості для співпраці із зарубіжними партнерами. Основна мета організації ECAD - демократичний розвиток міст і громад, вільних від наркотиків, розробка і просування програм боротьби з їх незаконним обігом. Зараз 250 міст в 20 країнах Європи є членами ECAD.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація