Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Місія

Ми, являючи приклад здорового способу життя, об’єднуючи в собі різні методики, інноваційні програми і соціальні платформи, надаємо якісну і доступну допомогу особам з різними формами залежності.

Місія реабілітаційного центру «Трансформація» – допомогти всім, хто зіткнувся з проблемою наркоманії, алкоголізму або ігроманії позбутися страхів, образ, почуття непотрібності і почати нове життя.

Боротьба з аддикцией – це важка праця, що вимагає чималих фізичних і душевних сил. Саме тому на своєму шляху до здоров’я залежний так потребує моральної підтримки.

Завдання кожного члена нашої команди – створити сприятливі умови для пацієнтів, допомогти адаптуватися до кардинальних змін в їхньому житті, підтримувати і супроводжувати жертв залежності на їх шляху до свободи і щастя.

Особлива увага в центрі «Трансформація» приділяється душевному стану пацієнтів. Будь-яка залежність, будь то алкоголізм або наркоманія, руйнує не тільки тіло людини, але і його розум, душу. Всі заходи спрямовані на те, щоб душевні рани швидше затяглися, а порушена психіка відновилася.

Допомогти людині перемогти свої внутрішні страхи, вирости, як особистість, навчитися любові, співчуття, прийняття і милосердя – ось ще одна задача, яку успішно виконують психологи & nbsp; центру «Трансформація».

Ми вкрай серйозно ставимося до своєї місії, намагаючись зробити роботу центру максимально ефективною, допомогти якомога більшій кількості людей. У своєму покликанні фахівці центру дотримуються ряду простих, але вкрай важливих принципів, таких як:

  • Конфіденційність реабілітації. Ми з повагою ставимося до кожного пацієнта і його близьким, тому беремо на себе зобов’язання про нерозголошення особистих даних кожного, хто звернувся за допомогою в наш центр.
  • Професіоналізм. Психологи і психотерапевти центру мають багаторічний досвід роботи з залежними Ефективність нашої методики підтверджено тисячами життів, врятованими нашими фахівцями.
  • Розуміння. У нашому центрі пацієнти оточені увагою, турботою і розумінням. Тут вони не зіткнуться з докорами і звинуваченнями, адже будь-яка залежність – це важка хвороба, яка заважає людині усвідомлювати і контролювати власні дії.

Життя – це найцінніший дар, і зберегти її, зробити її щасливою – завдання не з легких. Але працівники центру «Трансформація» готові робити все, щоб допомогти людям, які втратили надію на порятунок, віднайти її і подолати свою недугу.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація