Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування алкоголізму в Херсоні

Залежність від алкоголю – стан, що змушує людину деградувати, вести себе асоциально. Нерідко неможливість відмовитися від вживання міцних напоїв стає причиною конфліктів з родичами і друзями. Хоч багато людей вважають алкоголізм розбещеністю, насправді, це важка хімічна залежність, поневолює розум і тіло. Етанол впливає на кору головного мозку та інші важливі системи, паралізує волю людини і робить опір неможливим. Найкраще, що можна зробити в цій ситуації – усвідомити свою залежність і пройти лікування алкоголізму в Херсоні .

Якщо ваш друг або родич не може вийти з порочного кола, не піддається на вмовляння і доводи розуму, спробуйте його переконати розпочати реабілітацію. Подолання залежності під керівництвом досвідчених фахівців – реальна можливість змінити людину, повернути його в сім’ю і в соціум.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Як визначити алкогольну залежність: основні стадії

Захворювання має три стадії. На першій стадії алкоголь стійко асоціюється із задоволенням, допомагає відчути себе задоволеним життям і розслабитися. У цей період мало хто розпізнає алкозалежність свого близького, людина просто здається душею компанії, любителем повеселитися. Сам алкоголік теж не розуміє, що він хворий і впевнений, що може відмовитися від спиртного і почати вести тверезе життя в будь-який момент.

Насправді, хвороба прогресує. Перше, що повинно насторожити – втрата захисного блювотного рефлексу, придбання здатності випивати досить великі дози алкоголю і не відчувати себе при цьому погано. Якщо вчасно зупинитися не вийшло, настає важкий ступінь сп’яніння з усіма витікаючими наслідками.

Інші ознаки з’явилася алкозалежності:

 • Непереборна тяга до випивки, неможливість від неї відмовитися.
 • Споживча доза алкоголю сильно збільшується.

Статистика невблаганна: на першій стадії, коли людину ще відносно легко повністю позбавити від залежності, більшість алкоголіків за допомогою до фахівця не звертаються. Тому захворювання переходить на наступний етап. Хворий починає більше пити, у нього розвиваються похмільний синдром і плато толерантності:

 • Похмільний синдром – погане самопочуття, що супроводжується непереборним бажанням похмелитися. Його основні ознаки – пригніченість, підвищена стомлюваність, неспокійний сон, загальна слабкість, сильний головний біль.
 • Плато толерантності – багаторазове збільшення дози алкоголю, необхідної для сп’яніння.

До речі, якщо людина проживає окремо від своїх близьких, не підтримує з ними постійне спілкування, то вони можуть не здогадуватися про його залежності. На другому етапі алкоголіки п’ють циклічно (запоями). Паралельно з посиленням залежності починає швидко деградувати людська особистість, так що лікування алкоголізму в Херсоні стає ще більшою необхідністю.

Третя стадія характеризується запійним або постійним пияцтвом, стрімким погіршенням самопочуття, втратою життєвих орієнтирів. У цей період організм алкоголіка не може приймати великі дози спиртного одноразово. Тому він п’є потроху, але практично цілодобово. Якщо хворий запійний, то після виходу з запою стадія похмілля може тривати до місяця.

Фахівці реабілітаційного центру «Трансформація» знають, що третя стадія алкоголізму у чоловіків і жінок найважче стан, часто супроводжується конфліктами з родичами. Але в той же час ми впевнені, що лікування можливе і від алкоголіка можна відмовлятися. Якщо він усвідомлює, що випивка – це шлях в нікуди, просить про допомогу, надішліть його на лікування від алкоголізму в Херсоні .

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Кваліфіковане лікування від алкогольної залежності і його цілі

Запорука успішного лікування і повного позбавлення від алкогольної залежності – бажання самого хворого. Але в той же час треба, щоб його підтримували близькі люди. Процес реабілітації – непростий, тому любов і розуміння з боку родичів і друзів дуже важливі.

Також успіх лікування залежить від правильного аналізу таких чинників:

 •   Стаж вживання алкоголю.
 •   Стадія алкогольної залежності. < / span>
 •   Наявність захворювань, в тому серед них – психосоматичного характеру.
 •   Фактори, що провокують алкоголізм.

Лікування алкогольної залежності в Херсоні – складний процес, який хворий повинен пройти під керівництвом професіоналів. Ні в якому разі не намагайтеся лікувати його самостійно! Прийом різних препаратів, кодування та інші методи, які не були погоджені з наркологом, можуть ще більше нашкодити!

Мета лікування в реабілітаційному центрі «Трансформація»:

 •   Відмова від залежності, усвідомлення , що вона руйнує життя.
 •   Формування установок, цілей і звичок, що запобігають рецидив.
 •   Повернення до роботи або навчання .
 •   Нормалізація відносин всередині родини.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

«12 кроків» – ефективна програма позбавлення від алкоголізму

У нашому реабілітаційному центрі використовується програма «12 кроків» або штаті Міннесота модель позбавлення від залежності. Вона заснована на психо-соціальної реабілітації, продемонструвала блискучі результати в США і Європі. У неї входять:

 •   Інформування людини про негативні наслідки , які пов’язані з вживанням алкоголю (шкоду психіці, печінки, серцево-судинній системі).
 •   Особисті та групові консультації з психологом.
 •   Групові сесії спілкування і заняття творчістю.
 •   Спілкування з людьми, які пройшли реабілітацію і перемогли залежність.
 •   Нормалізація відносин з родичами, друзями, знайомими, підготовка до повернення в соціум.
 •   Робота за програмою «12 кроків» в груповому та індивідуальному форматі.

Пам’ятайте – алкоголізм не вирок, його можна вилікувати. Щоб записатися на консультацію, зв’яжіться з нашими фахівцями через спеціальну форму на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами контактних телефонів.

В реабілітаційному центрі «Трансформація» послуги на всіх етапах лікування виявляються анонімно. До примусового лікування вдаються лише за крайньої необхідності, оскільки домогтися стійкої ремісії можна тільки при усвідомленому бажанні залежного. При необхідності психологи і наркологи надають швидку наркологічну (психологічну) допомога на дому. Дізнатися про програму, яка ціна курсу, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за телефонами гарячої лінії в Херсоні.

Про лікування алкоголізму можна дізнатися більше ,   або ознайомтеся з нашою інфографікою.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Умови проживання при реабілітації в Херсонській області

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація