Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Літо, тверезість, пляж!

Ми пропонуємо комплексний підхід в лікуванні залежності.

Це конструктивне проведення дозвілля і розважальних заходів. Соціалізувати людину, виховати і наростити в ньому якомога більше соціально корисних навичок, що приносять користь як собі, так само суспільству. І на виході з реабілітаційного процесу отримати особистість з активною, правильної, патріотичною громадянською позицією.

Наша завдання не обмежити людини в свободі, а показати альтернативу вживання, подивитися на життя тверезими очима і те, що можна отримувати задоволення від життя без психоактивних речовин.

Суспільство налаштоване агресивно до людей які страждають від залежності (до тих пір поки ця проблема не дай Бог торкнеться саме вас), але ж все люди мають шанс на виправлення і отримання кваліфікованої допомоги.

На фото ви можете побачити щасливих, повноцінних людей, у яких, є всі шанси зайняти хороше, корисне, а головне саме своє місце в суспільстві.

Програма реабілітації - це не обмеження свободи. Це шлях до неї, а іноді навіть цікавий і захоплюючий.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація