Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування жіночої наркоманії

Наркозалежність без жалю ламає долі людей, незважаючи на вік, стать, національність людини. Цю страшну хворобу можна порівняти з епідемією, але особливо підступна – жіноча наркоманія, оскільки в цьому випадку під питанням знаходиться не тільки майбутнє жінки, а й життя її дітей.

Особливості жіночої наркозалежності

Наслідки вживання наркотиків для жіночого організму:

  • порушеннями менструального циклу (або їх зникненням).
  • народженням недорозвинених дітей.
  • блокуванням овуляції.

Жіноча наркозалежність на відміну від чоловічої має свої особливості розвитку. Обумовлені вони, перш за все різницею в роботі центральних механізмів нервової системи, що при вживанні наркотиків призводить до більш високої концентрації дофаміну, нейромедіатора, що відповідає за психоемоційний стан людини. На відміну від чоловіків, у яких депресія та поганий настрій з’являються в процесі формування залежності, женщіниначінают вживати наркотики, щоб впоратися з цими станами.

Крім цього в печінці у слабкої статі знаходиться значно менше ферментів, які відповідають за метаболізм хімічних речовин. Таким чином, їх організм швидше адаптується до прийому наркотиків, а лікування жіночої наркоманії є більш складним і тривалим процесом.

Наркоманія серед жінок має ще одну особливість – представниці прекрасної статі дуже рідко починають приймати наркотики самостійно. Найбільш часто до цього їх схиляють близькі чоловіки, пропонуючи таким чином випробувати нові відчуття.

Лікування жіночої наркоманії

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Жіноча залежність – це хвороба самотності і емоцій. Її лікування займає більш тривалий період і вимагає набагато більше зусиль. В даному випадку, як ніколи величезну роль грають особистісні характеристики пацієнток.

Наркологічний центр «Трансформація» пропонує унікальний реабілітаційний курс , яких допоміг мільйонам залежних знову знайти свободу і можливість мати сім’ю, домагатися поставлених в житті цілей. Основою нашої оздоровчої системи є програма «12 кроків». Незважаючи на її універсальність, вона допомагає кожному хворому знайти свій шлях до позбавлення від наркотиків.

В програму включені групові заняття з психологами і психотерапевтами, арт-терапія, заходи спрямовані на морально-етичний розвиток. У пацієнтів є можливість самовдосконалюватися і займатися спортом. Важливим етапом курсу є ресоціалізація або адаптація до нового життя в суспільстві під наглядом досвідчених психологів.

Важливою умовою ефективного лікування є бажання хворого, тому примусове лікування проводиться тільки в критичних випадках. При необхідності ми надаємо психологічну допомогу (мотиваційну). Якщо вам необхідна швидка наркологічна допомога – звертайтеся, ми завжди готові прийти на допомогу. Дізнатися подробиці, про те, скільки коштує лікування, вартість окремих послуг можна за телефонами безкоштовної гарячої лінії, зазначеним на сайті.

Більше про програму лікування ви можете дізнатися в статті або подивіться наочну інфографіку.

процес лікування за програмою 12 кроків

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація