Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Лікування залежності від марихуани

У зв'язку з тим, що залежність від марихуани розвивається на психологічному рівні, при проходженні курсу лікування необхідно використовувати перевірені методики, пов'язані з психокорекції. Якщо людина вживав цей наркотик протягом тривалого часу (декількох років), то потрібне проведення процедур, пов'язаних з очищенням організму від канабіноїдів.
Крім цього, необхідно проходити процедури, які спрямовані на відновлення всіх функцій нервової системи організму людини, серцевого м'яза, печінки, а також судин. Якщо своєчасно не провести лікування залежності від марихуани, то практично всі системи організму можуть досить сильно «зноситься», що тягне за собою ряд захворювань.

Слід зазначити, що примусове лікування, в даному питанні, як правило, не несе будь-яких результатів. Справа в тому, що залежність від цього наркотику, перш за все, є психологічною. Таким чином, людина повинна сама захотіти «зав'язати» з вживанням.
В процесі відмови від марихуани, людина буде мати потребу в серйозній підтримці з боку близьких людей, а також медичних фахівців, під наглядом яких він перебуває. Саме тому, вкрай важливо щоб курс лікування призначався кваліфікованими фахівцями, які за весь час своєї діяльності змогли допомогти великій кількості людей.

Наслідки від вживання марихуани


Такий наркотик як марихуана, в значній мірі знижує рівень активності мозку. Вона сприяє тому, що людина не може зосереджуватися на чомусь одному або ж мислити цілеспрямовано. Крім цього, може спотворюватися сприйняття кольорів, простору, часу. Дуже часто, після куріння, виникає поліпшення апетиту.

При курінні, можна спостерігати зниження активної діяльності. Таким чином, нормально ходити або керувати транспортним засобом людина не може. У тому випадку якщо наркотичний засіб приймається у великих дозах, то з'являється сплутана свідомість. Нерідко відбуваються ситуації, що людина впадає в паніку. Особливо, це відбувається тоді, коли марихуана куриться вперше.

Вплив марихуани на організм людини


В тому випадку якщо вживати марихуану протягом тривалого часу, то розвивається звикання. Якщо різко відмовитися від куріння, то може статися збудливість м'язів або безсоння. Безліч проведених досліджень дозволили зробити висновок, що прийом наркотику в великих дозах сприяє зниженню рівня тестостерону.

При регулярному палінні, існує можливість негативного впливу на легені. Існує ймовірність розвитку такого захворювання як бронхіт. Багаторічна куріння сприяє появі раку легенів.
Незважаючи на суперечливість різних досліджень, однозначно можна підвести підсумок, що тривале вживання наркотику призводить до таких наслідків:

  • серцева патологія;
  • захворювання печінки (включаючи гепатити);
  • ниркова недостатність;
  • хронічні бронхіти та інші захворювання легенів;
  • негативний вплив на статеве здоров'я чоловіків.

Лікування від залежності марихуаною


Люди, які бачать, що близький їм людина має залежність, задаються питанням того, що робити в цій ситуації? Як допомогти людині подолати залежність від марихуани? Перш за все, слід сказати про те, що лікування може здійснюватися, в тому числі і анонімно. Саме тому, пацієнт може не переживати за те, що всі навколишні дізнаються про його проблеми. Після того як лікування медикаментами було завершено, людина проходить досить тривалий період реабілітації. Йому потрібно заново адаптуватися в суспільстві.
Наша клініка пропонує послугу лікування від марихуани. Курс лікування, який пропонується нами, складається з наступних етапів:

  1. Переклад в стаціонар.
  2. Отримання консультації від фахівця в області наркології.
  3. Курс реабілітації.
  4. Пост реабілітаційний період.
  5. Адаптація в суспільстві.

Відзначимо, що лікування виробляє тільки лікар, який має високу кваліфікацію. У нас працюють професійні наркологи та психологи, які знають, як допомогти пацієнтові. У тому випадку якщо у вашого близького виникла подібна проблема, то звернувшись до нас, можете не сумніватися, що ми зможемо допомогти.

Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація