Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування токсикоманії

Токсикоманія — небезпечна залежність від вдихання випарів різних токсичних речовин, що викликають звикання. Згідно зі статистичними даними, від токсикоманії страждають в основному підлітки. Вони можуть нюхати клей, бензин, промислову хімію і т. д. При цьому 3 дитини з 10, які пробують вдихати речовини протягом 2 років, гинуть, а решта стають інвалідами. Тому якщо ви дізналися, що ваша близька людина схильна до цієї залежності, негайно починайте лікування токсикоманії.

Місія реабілітаційного центру «Трансформація» у боротьбі з токсикоманією

Реабілітаційний центр «Трансформація» понад 14 років працює на території України під егідою Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА). Наші співробітники — досвідчені наркологи і психологи, які спеціалізуються на медичній допомозі токсикоманам. Також ми лікуємо людей, які страждають від ігроманії, залежності від препаратів, наркоманії, алкоголізму.

Наша мета — допомогти всім тим, кому потрібне лікування токсикоманії та інших залежностей. Кожна людина, яка опиняється на реабілітації в «Трансформації», незалежно від стадії вживання токсичних речовин має шанс на одужання. Головне — щоб вона сама захотіла повернутися до здорового життя, а ми допоможемо їй зробити все інше. Велику увагу співробітники реабілітаційного центру приділяють душевному здоров'ю пацієнтів. Перебуваючи на реабілітації, хворі не зіткнуться з осудом і звинуваченнями, а будуть оточені увагою і турботою.

Як проходить лікування токсикоманії в нашому наркологічному центрі?

Ми націлені не тільки на відновлення фізичного здоров'я хворого, а й на його духовно-особистісне оновлення, ресоціалізацію, тому лікування буде комплексним. На першому етапі ми проводимо детоксикацію його організму, намагаємося відновити здоров'я.

Проте лише цих заходів недостатньо для відмови від залежності. Тому в «Трансформації» застосовується методика «12 кроків», яка добре зарекомендувала себе у всьому світі й допомогла мільйонам зневірених людей покінчити із залежністю. Вона передбачає:

 • Визнання безпорадності перед залежністю від токсичних речовин.
 • Усвідомлення того, що, щоб покінчити із залежністю, знадобиться стороння допомога.
 • Розуміння власних недоліків і помилок, які призвели до токсикоманії.
 • Щире каяття у своїх вчинках.
 • Реальні кроки до того, щоб змінити свій внутрішній світ.
 • Побудова нових відносин з друзями та близькими, контроль над своїми вчинками та відповідальність за них.
 • Сприйняття себе без негативу і відрази.
 • І найголовніше: якщо людина дійде до 12-го кроку, то бажання піддатися спокусі взятися за старе прагнутиме до нуля.

Наскільки небезпечна токсикоманія та як вона впливає на організм?

Токсикоманія дуже небезпечна для здоров'я, адже це хронічне отруєння організму високотоксичними речовинами. Вона не тільки руйнує психічне здоров'я хворого, а й призводить до незворотних наслідків для:

 • серця;
 • головного мозку;
 • нирок;
 • печінки;
 • легенів.

Серед ускладнень, які можуть викликати залежність — цироз печінки, рак легенів, абсцес легені, пороки серця, гіпертонія, запалення слизових оболонок кишечника і шлунка. Тому дуже важливо почати лікування токсикоманії якомога раніше.

Чи можна вилікуватися від токсикоманії самотужки?

Звичайно, людина вольовим зусиллям може відмовитися від вдихання токсичних речовин і позбутися залежності. Але більшості людей це не під силу, оскільки після відмови від бензину, клею, побутової хімії виникає абстинентний синдром, що викликає болісні відчуття. Краще довірити реабілітацію токсикомана досвідченим професіоналам або хоча б звернутися до них за безкоштовною консультацією. Наш реабілітаційний центр знаходиться в Одесі, філії є у всіх великих містах України.

Не відкладайте вільне від залежності життя на завтра

Найкраще, що можна зробити — переконати близьку людину почати лікуватися. Якщо вона усвідомила, що так далі не можна, та готова прийняти допомогу, обов'язково телефонуйте нам за вказаними на сайті номерами контактних телефонів. Телефонуйте в будь-який час доби: обов'язково допоможемо!

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Історії одужання

Ганна, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Друзі всім привіт! Хочу сказати велике спасибі реабілітаційному центру «Трансформація» за все! За сім'ю за друзів! За тверезе життя! За можливість жити і дарувати життя іншим людям!
Ігор, 25
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Всім привіт. Ін'єкційно почав вживати наркотики в 15, алкоголь і трава були ще раніше. За час вживання проблеми з міліцією, здоров'ям і втрата всіх взаємин з близькими мені людьми стало нормою. В останні 2-3 роки сенс життя був втрачений, я знаходився в глибокій депресії з суїциднимі думками. 4,5 роки тому я звернувся в реабілітаційний центр «Трансформація», де успішно пройшов реабілітацію і на даний момент перебуваю в стійкій ремісії. Вдячний всім співробітникам реабілітаційного центру «Трансформація» за надану мені допомогу !!!!
Сергій, 33
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я з Луганської області, на даний момент 4 роки знаходжуся в повній тверезості. До реабілітаційного центру «Трансформація» я навіть не мріяв про те життя, яке маю зараз: кохана дружина, робота, тверезі друзі, прекрасні взаємини з рідними і т.д. Протягом 11 років я вживав алкоголь і наркотики, втратив сенс життя і перепробував всі можливі види лікування, які не дали результатів. Вдячний що в реабілітаційному центрі «Трансформація» мені надали кваліфіковану допомогу і допомогли повірити в себе.
Олексій, 30
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мене звуть Олексій. Мені 30 років я - залежний. На даний момент я знаходжуся в стійкій ремісії завдяки реабілітаційному центру «Трансформація» вже 5 років. На програму я потрапив у віці 25 років. Наркотики і алкоголь я вживав з 12 років. З 20 років я зрозумів що в мене проблеми, і почався напевно найважчий час коли я безуспішно намагався кинути, протягом 5-ти років було безліч наркологів, точну їх кількість сказати важко точно більше десяти. Були і ворожки)) кодування, я їхав в інші міста, одружився, заводив дітей в надії що це мене зробить розсудливим, але, все тільки погіршувалося, навколо мене страждали все більше людей, і я сам був в жахливому стані - зневірений, озлоблений, я втратив всякий смак до життя (якщо мене так можна було вже назвати). Та й сюди в центр я приїхав без особливого ентузіазму, я не вірив що мені щось може допомогти, приїхав для близьких. Пройшов курс реабілітації. Зараз я щасливий і чистий, мені хочеться кричати про це на весь світ, щоб кожен залежний міг знайти тверезість. А, та ще недавно я одружився! У мене прекрасна дружина, ми розуміємо один одного ... і це ще тільки початок))) !!!!!
Денис
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Привіт всім. Я в проблемі з 93 року вживав все. Протягом останніх семи років щільна героїнова система. Не допомагало нічого ні детоксикації ні бабусі ні чаклуни. На черговий детоксикації в наркології познайомився зі співробітником реабілітаційного центру «Трансформація» Макаровим Сергієм і прийняв рішення пройти реабілітацію. Я дуже вдячний йому і всій організації міста Дніпропетровськ, завдяки Богу і вам залишаюся в тверезості вже 3 роки.
Роман, 38
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
До того, як я звернувся за допомогою в МАА моє життя, як мені здавалося, втратило будь-який сенс. Я був на межі, мною оволоділи почуття розпачу. Думки про смерть. Наркотик зруйнував всі сфери мого життя. Реабілітація повернула мені віру в себе. Команда МАА, Дніпровського регіону, на мою думку, зробила чудо. Я пройшов програму, і прийняв рішення вчитися і розвиватися в організації. Підтримка терапевтичної спільноти МАА надає мені впевненості і сили йти далі і жити тверезо.
Вікторія
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Мені 18 років. Вживала алкоголь 3 роки через що потрапляла всі ці роки в неприємні ситуації, після чого дивом залишалася жива. Через моє вживання я втрачала контроль над собою, псувалися нестерпно відносини з рідними. В один момент мене батько привіз на реабілітацію, за що я йому зараз вдячна. Пройшла повний курс реабілітації. У мене було достатньо часу обдумати все і розставити все по місцях в своїх помилках і нездатністю контролювати своє вживання і подальше життя. Мене ця організація багато чому навчила. Я навчилася по-перше жити в тверезості, плакати і сміятися зі справжніми почуттями, говорити.
Олексій
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я вживав опіум близько 8 років і маю три судимості. Ніде більше двох місяців не працював. Потрапивши на реабілітацію припинив вживати наркотики, налагодив відносини з близькими і рідними. Почав жити нормальним життям - за що вдячний асоціації.
Катерина
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Висловлюю слова глибокої вдячності співробітникам центру за їх прагнення зробити наших родичів здоровими, провести їх нелегким шляхом до тверезого життя і прищепити бажання залишатися в тверезості. З Романом у шлюбі вже три роки. Коли у нас народилася дитина, я дізналася, що мій чоловік наркоман. Він був на грані і не знав, як далі жити, але йому хотілося позбутися від цієї шкідливої ​​звички. З мамою Романа знайшли в інтернеті оголошення МАА Дніпро і подзвонили туди. На наступний день він уже був у центрі, де почав проходити програму реабілітації в м Дніпро. Минуло 30 місяців, мій чоловік в тверезості. На даний момент працює в цьому ж центрі, де і проходив реабілітацію. Тепер мій чоловік допомагає боротися з з
Ольга
stars icon stars icon stars icon stars icon stars icon
Я хочу сказати величезне спасибі співробітникам МАА Дніпро, які підтримують мого сина Романа в тверезості і по сьогоднішній день. Син був у залежності 17 років, коли наша сім'я дізналася про його

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація