Автор: Александр Шуляк

Александр Шуляк

Координатор группы созависимых, психотерапевт
Александр Шуляк

Лікування підліткової наркоманії: в Дніпрі стартує проєкт, який допомагає людям повернутися до активного і здорового життя.

В червні – вересні 2021 року Громадська спілка «Міжнародна Антинаркотична Асоціація», Дніпропетровська Обласна Громадська Організація «Дніпропетровський Центр Здорової Молоді» та Громадська організація «РОБЛЮ ДНІПРО ЗДОРОВИМ» за підтримки Дніпровської міської ради в рамках «Програми розвитку місцевого самоврядування, соціальних заходів для людей похилого віку та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради на 2021 – 2025 роки» реалізовує проєкт Програма-тренінг «Громадянсько-правова ресоціалізація, самоврядування та інформаційна гігієна».

Ефективні проєкти спрямовані на лікування наркозалежності, алкоголізму, ігроманії в Дніпрі

Проєкт направлений на подолання негативних тенденцій та згубних наслідків розповсюдження наркоманії, алкоголізму, ігроманії в місті Дніпро; подолання правової та соціальної пасивності (ізоляції, упередженості) серед молоді міста Дніпро, яка опинилась в складних життєвих обставинах (алкогольна, наркотична, ігрова залежність, проблеми із законом і таке інше).

Мета і зміст проекту по лікуванню, реабілітації та ресоціалізації залежності

Головна метою є – повернення залежної молоді до повноцінного соціального та громадського життя. Так для проведення занять з молоддю ми запрошуємо кваліфікованих фахівців з різних галузей: соціальні працівники, психотерапевти, психологи, арт-терапевти, адиктологи, викладачі, юристи, відомі спортсмени, громадські діячі, політики та інші.

Програма проєкта

Люди, які потрапили в програму лікування наркоманії алкоголізму ігроманії починають вести тверезий спосіб життя. Їм необхідна допомога в поверненні до соціально-активного життя. Перша частина програми спрямована на те, щоб показати, як побудоване суспільство і місцева громада, де можна знайти місце для себе. Нам цікаво, щоб люди змогли спробувати себе в різних сферах суспільства. Другий етап - інформаційна гігієна і критичне сприйняття інформації. Після завершення програми лікування та реабілітації людина має багато часу і безмежний доступ до інформації, тому його слід навчити відсівати сміття.

Детальніше про програму психо-соціальної реабілітації

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!
Безкоштовна консультація та запис на прийом
5/5 - (1 vote)
Сертифікати
certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20
Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація