Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Василівці

Лікування наркоманії та алкоголізму в Василівці Вилікувати залежність вмовляннями, погрозами або примусом неможливо. Якщо ви хочете надати реальну допомогу своєму рідному людині – вам необхідно звернутися до фахівців нашого реабілітаційного центру. Інноваційний підхід до лікування аддикций (хімічних і поведінкових), чуйність до пацієнтів, створення атмосфери довіри і розуміння – все це допомагає психологам і реабілітологам центру «Трансформація» ефективно боротися з хворобою.

Лікування наркоманії в Василівці

Стереотипи і непоінформованість суспільства, перетворили наркотики в зброю масового ураження. Упевнені в тому, що «легкі» ПАР не викликають звикання, молоді люди вживають їх для розваги практично повсюдно. На жаль, такі експерименти закінчуються важкій залежністю, впоратися з якою може тільки фахівець.

Однак лікування наркоманії в Василівці відбувається не тільки завдяки зусиллям психологів та реабілітологів – важливу роль в успішності курсу грає робота пацієнта над своїм життям. Принцип добровільності та самовдосконалення лежить в основі програми «12 кроків», яку використовують наші фахівці.

Як і лікування алкоголізму в Запоріжжі , реабілітація наркоманів передбачає поступово усунення психологічної залежності. Завдяки цьому людина перестає відчувати потребу в дозі навіть в стресовій ситуації і шукає нові шляхи вирішення проблем.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування алкоголізму в Василівці

Тяга до алкоголю може сформуватися за багатьма, не залежних від людини причин. Це і генетична схильність, і виховання. Але навіть при таких факторах можна перемогти недугу, вчасно звернувшись до професіоналів. Лікуванням алкоголізму в Василівці займаються кращі фахівці в області психології і реабілітології. Завдяки їм, алкоголік позбавляється від потреби в стимулятор, відновлює соціальні навички, необхідні для повернення до повноцінного життя.

Як і лікування наркоманії в Запоріжжі , реабілітація в нашому центрі допомагає алкоголікам:

  • Знайти першопричину розвитку залежності.
  • Прийняти себе і свої помилки.
  • Позбутися від почуття провини.
  • Навчитися сприймати реальний світ, взаємодіяти з ним.
  • Справлятися з труднощами без прийому стимуляторів.

Програма лікування і реабілітації залежних в Наркологічному центрі “Трансформація”

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Василівці

Вилікувати залежність вмовляннями, погрозами або примусом неможливо. Якщо ви хочете надати реальну допомогу своєму рідному людині – вам необхідно звернутися до фахівців нашого реабілітаційного центру. Інноваційний підхід до лікування аддикций (хімічних і поведінкових), чуйність до пацієнтів, створення атмосфери довіри і розуміння – все це допомагає психологам і реабілітологам центру «Трансформація» ефективно боротися з хворобою.

Лікування наркозалежних із Запорізької області, зокрема Енергодара , Мелітополя , Василівки, Бердянська, також проводиться в Запоріжжі.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація