Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Мелітополі

 Втомилися боротися із залежністю в своїй сім’ї? Боїтеся більше ніколи не побачити свого близької людини колишнім? Повернути залежного до повноцінного життя можна – досить звернутися за допомогою в наш реабілітаційний центр. Багаторічний досвід роботи наших фахівців гарантує не тільки позбавлення від залежності. Після проходження курсу, залежний навчитися справлятися зі стресом, знаходити спільну мову з людьми. Ці соціальні навички допоможуть йому в самореалізації і розвитку.

Лікування наркоманії в Мелітополі

Як і лікування алкоголізму в Запоріжжі , процес позбавлення від наркотичної залежності грунтується на подоланні психологічної тяги до кардіостимулятора. Протягом курсу реабілітації пацієнт вчиться справлятися зі стресом і кризовими періодами без допомоги ПАР. Самоконтроль, зосередженість на самовдосконаленні – все це допомагає наркоману не повертатися до минулого досвіду.

Лікування наркоманії в Мелітополі може бути ефективним тільки при усвідомленому рішенні хворого боротися з недугою. Бесіди з психологом допоможуть наркоману визнати наявність проблеми і знайти в собі сили для зцілення.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Лікування алкоголізму в Мелітополі

Незадоволеність життям, низька самооцінка, стреси, перенапруження – всі ці фактори поступово підштовхують людину до пошуку стимуляторів. Незабаром без алкоголю така людина не може прокинутися, змусити себе вийти на роботу. Все життя залежного крутиться навколо випивки. Розірвати це порочне коло допоможе лікування алкоголізму в Мелітополі, здійснюване за допомогою новітніх реабілітаційних методик.

Як і лікування наркоманії в Запоріжжі , процес позбавлення від алкогольної залежності вимагає сили волі і усвідомленої рішучості пройти шлях до кінця. Варто бути готовим, що на шляху до зцілення залежного чекають серйозні випробування. Людині, що звикла ховатися від труднощів доведеться брати на себе відповідальність за своє життя, визнавати свої помилки і справлятися з найсильнішою спрагою випивки. Розуміння і підтримка психологів центру, а також унікальна програма «12 кроків» допоможе пацієнту пройти всі випробування і здобути остаточну перемогу над аддикцией.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Мелітополі

Втомилися боротися із залежністю в своїй сім’ї? Боїтеся більше ніколи не побачити свого близької людини колишнім? Повернути залежного до повноцінного життя можна – досить звернутися за допомогою в наш реабілітаційний центр. Багаторічний досвід роботи наших фахівців гарантує не тільки позбавлення від залежності. Після проходження курсу, залежний навчитися справлятися зі стресом, знаходити спільну мову з людьми. Ці соціальні навички допоможуть йому в самореалізації і розвитку.

Лікування наркозалежних із Запорізької області, зокрема Енергодара,   Мелітополя, Василівки, Бердянська , також проводиться в Запоріжжі.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація