Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Енергодарі

 Ваш близький став жертвою залежності? ви не можете переконати його в необхідності лікування, боїтеся, що колись активний і життєрадісний чоловік остаточно зруйнує себе, підкоряючись болючою жадобі? Врятувати залежного допоможе унікальна програма «12 кроків», яка ось уже кілька років змінює життя алкоголіків і наркоманів.

Лікування наркоманії в Енергодарі

Як і лікування алкоголізму в Запоріжжі , боротьба з наркотичною залежністю здійснюється за допомогою програми «12 кроків ». Цей метод давно довів свою ефективність і використовується по всьому світу, допомагаючи залежним стати вільними і щасливими.

Перемога над залежністю можлива лише за умови добровільного і усвідомленого бажання хворого позбутися від недуги. Тільки тоді за допомогою психологів та реабілітологів він зможе почати шлях до зцілення. Лікування наркоманії в Енергодарі – це важка робота над собою. Але тільки за таких умов людина поверне собі повноцінне життя і знайде внутрішню гармонію.

В нашому центрі створені ідеальні умови, завдяки яким пацієнти розкриваються і приймають зміни в своєму житті. Змініть своє життя і ви, звернувшись за допомогою до фахівців центру «Трансформація».

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Лікування алкоголізму в Енергодарі

Підліткова тяга до алкоголю пояснюється безліччю факторів: виховання, вплив суспільства і ЗМІ, пошук нових відчуттів і незадоволеність життям. Людина готова пожертвувати всім: талантом, мріями, друзями, кар’єрою і сім’єю заради задоволення своєї хворобливої ​​спраги. Лікування алкоголізму в Енергодарі допоможе залежному повернутися до повноцінного життя і назавжди позбутися від потреби в стимуляторах.

Як і лікування наркоманії в Запоріжжі , реабілітація алкоголіків передбачає роботу з родичами залежного. Завдяки цьому вдається змінити взаємини в сім’ї, створити атмосферу, яка згодом допоможе алкоголіку адаптуватися до реального життя і впоратися з спокусами. Крім того, консультації з психологами нашого центру дозволять запобігти розвитку співзалежності, позбутися почуття провини і образи.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Енергодарі

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Ваш близький став жертвою залежності? ви не можете переконати його в необхідності лікування, боїтеся, що колись активний і життєрадісний чоловік остаточно зруйнує себе, підкоряючись болючою жадобі? Врятувати залежного допоможе унікальна програма «12 кроків», яка ось уже кілька років змінює життя алкоголіків і наркоманів.

Лікування наркоманів із Запорізької області, зокрема Енергодара, Мелітополя , Василівки, Бердянська, також проводиться в Запоріжжі

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація