Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії та алкоголізму в Бердянську

 Лікування залежності – це трудомісткий процес, що вимагає нелюдських зусиль від залежного і його близьких. Фахівці реабілітаційного центру «Трансформація» роблять все, щоб пацієнти відчували підтримку і турботу на всьому шляху до свого зцілення.

Інноваційні методи лікування, чуйність персоналу і комфорт, забезпечений пацієнтам центру, гарантують остаточну перемогу над залежністю і якнайшвидше повернення пацієнта до повноцінного життя.

Лікування наркоманії в Бердянську

Як і для лікування алкоголізму в Запоріжжі , для усунення тяги до наркотику наші фахівці використовують сучасні методики. Найдієвішим методом боротьби з залежностями сьогодні є програма «12 кроків», яка давно завоювала популярність по всьому світу.

Завдяки програмі, залежний крок за кроком позбувається комплексів, страхів, негативних переживань і почуття провини, які і заважають йому позбутися від адикції. Поступово людина починає вірити в свої сили, вчиться нести відповідальність за своє життя – це і є кроки до свободи від наркотику.

Лікування наркоманії в Бердянську, здійснюване фахівцями центру «Трансформація», допомагає назавжди позбутися від залежності, знайти внутрішню гармонію, прийняти себе і свої помилки і з користю для себе використовувати отриманий життєвий досвід.

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

Лікування алкоголізму в Бердянську

Проблема алкоголізації населення на Україні, як і в усьому світі, стоїть досить гостро.

Особливо високий рівень підліткового алкоголізму, що пояснюється толерантним ставленням суспільства до спиртного. Лікування алкоголізму в Бердянську, пропоноване нашим центром – це реальний шанс назавжди позбутися від тяги до спиртного.

Як і лікування наркоманії в Запоріжжі , реабілітація здійснюється під контролем кращих фахівців, що допомагає залежному відновити втрачені соціальні навички і знову повірити в себе.

Не можна забувати, що алкоголізм є серйозним захворюванням. Це означає, що на усунення всіх наслідків залежності буде витрачено чимало часу і сил. Якщо ви хочете, щоб ваш близька людина повернувся до здорового життя, ви повинні бути готові до цього.

Реабілітаційний центр для наркозалежних та алкозалежних в Бердянську

Лікування залежності – це трудомісткий процес, що вимагає нелюдських зусиль від залежного і його близьких. Фахівці реабілітаційного центру «Трансформація» роблять все, щоб пацієнти відчували підтримку і турботу на всьому шляху до свого зцілення.

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

Інноваційні методи лікування, чуйність персоналу і комфорт, забезпечений пацієнтам центру, гарантують остаточну перемогу над залежністю і якнайшвидше повернення пацієнта до повноцінного життя.

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація