Безкоштовна консультація по телефону цілодобово 24/7
flag uk uk

Лікування наркоманії в Запоріжжі

Лікування наркоманії в Запоріжжі

Перші згадки про застосування наркотиків людиною відносяться до V століття до нашої ери. Наскільки поширена була в той час наркозалежність, і які застосовувалися методи для її лікування – достеменно невідомо. Наркологія як наука сформувалася лише в 70-х роках минулого століття. Проте, ще в 1930 році в США була створена унікальна програма лікування – «12 кроків», яка враховує біологічні, психічні та соціальні причини наркоманії. Що таке наркозалежність, де пройти лікування наркоманії в Запоріжжі – про це в нашій статті.

Що таке наркозалежність?

Наркотичні речовини здатні викликати фізичну і психічну залежність. Фізична або компульсивний потяг визначає вчинки хворого і мотивацію його дій. Усе спрямовано на пошук наркотику і на подолання перешкод до цього. Компульсивний потяг супроводжується розширенням зіниць, сухістю в роті, тремор.

Можна виділити чотири етапи розвитку наркозалежності:

 • Поява психічної залежності (зміна реактивності організму).
 • Фізична залежність (фізична або компульсивний потяг, здатність досягати стану фізичного комфорту в інтоксикації і абстинентний синдром / «ломка»).
 • Виснаження організму (фізичне, психічне).
 • Супровід випускників (групи АН і АА).

На першій і другій стадії між прийомами наркотиків, людина відчуває незадоволеність, дискомфорт, нервозність і т.д. Купірувати цей стан повністю вдається при прийомі підвищеної дози наркотичної речовини.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом
 

Найсерйозніші зміни в психіці і фізичному стані хворого виникають на третій стадії. До психічних розладів додаються істотні порушення в роботі серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, посилюється загальне виснаження організму. Виникає компульсивний потяг, що має значення життєвої необхідності для хворого.

Лікування наркоманії в Запоріжжі

Унікальність програми «12 кроків» полягає в тому, що вона враховує індивідуальні особливості кожного пацієнта. Це комплексне лікування наркозалежності, яке впливає на фізичне і психічне здоров’я, духовну і соціальну сфери. Пройти реабілітаційний курс «12 кроків», & nbsp; звертайтеся за допомогою в центр для наркоманів «Трансформація».


лікування наркозалежності передбачає три основні етапи:

 • Детоксикація.
 • Реабілітація.
 • Ресоціалізація.

На користь цієї методики говорить і статистика – більш ніж в 30 відсотках вдається домогтися стійкої ремісії. Ефективність лікування залежить від багатьох факторів, в число яких входить стаж вживання наркотиків, їх тип, вік пацієнта, наявність супутніх захворювань. Мінімальна тривалість лікування – 1 місяць. Для повного відновлення може знадобитися до 6 місяців.

Центр реабілітації наркозалежних надає допомогу не тільки в умовах стаціонару , а й екстрену наркологічну (психологічну) допомога на дому. Лікування наркоманії в Запоріжжі проводиться анонімно. Примусове лікування наркозалежного також можливо при критичному стані.

Ми будемо раді допомогти вам повернутися до тверезого способу життя, знайти мету, навчитися радіти простим речам без додаткової стимуляції. Дізнатися більше про програму, скільки коштує курс, вартість окремих послуг – можна на офіційному сайті або за контактними телефонами. Наркологічна клініка «Трансформація» пропонує комплексне лікування наркозалежності, ціна в Запоріжжі на значно нижчий, ніж в інших приватних клініках, які працюють в цій галузі.

Детальніше дізнатися про програму лікування “12 кроків” можна з інфографіки або почитати в статті .

Крок перший

Визнання власного безсилля. На першому етапі програми залежний повинен визнати, що більше не керує власним жіттям. Розуміння того, що ми самостійно не здатні врятувати своє життя - це перший крок до нашого одужання.

Крок другий

У своїй боротьбі з недугою пацієнт може заручитися підтримкою Вищої Сили, такої, якою він її бачить.

Крок третій

Пацієнт вчиться довіряти тій Силі, що веде його до одужання. Він повністю доручає контроль над своїм життям цій Силі.

Крок четвертий

Етап ретельного самоаналізу. Пацієнт розкриває перед групою свої потаємні страхи і негативні переживання, щоб зрозуміти першопричину розвитку хвороби.

Крок п'ятий

Пацієнт приймає себе і свій негативний досвід. Він визнає свої помилки не тільки перед собою, а й своїми близькими і Вищою Силою, яка веде його.

Крок шостий

Пацієнт готується до активних дій, спрямованих на позбавлення від залежності. Він розуміє, що алкоголь, гра чи наркотик - не причина залежності. Причина криється в ньому самому. Перемогти залежність можна, лише змінивши себе.

Крок сьомий

Спираючись на досвід інших членів групи пацієнти починають корегувати власні поведінкові шаблони, виправляючи свої недоліки.

Крок восьмий

Пацієнт складає список людей, яким він заподіяв зло в період своєї хвороби. Він готується до того, щоб вибачитися за завданий біль і відшкодувати їм весь збиток.

Крок дев'ятий

Пацієнт приносить свої вибачення і відшкодовує шкоду всім, скривдженим їм людям. Таким чином він позбавляється від докорів сумління і прощає самого себе.

Крок десятий

Пацієнт виробляє звичку постійно аналізувати свої вчинки і відразу визнавати свої помилки. Це навчання самоконтролю і відповідальності за своє життя.

Крок одинадцятий

Пацієнт продовжує свій шлях роздумів. Це дозволяє розвивати духовну сутність залежного, його моральну сферу.

Крок дванадцятий

Пацієнт використовує знання, отримані протягом курсу для допомоги собі та іншим жертвам залежності. Він використовує ці навички у всіх сферах свого життя, досягаючи таким чином внутрішньої гармонії і щастя.

 

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз!

Безкоштовна консультація та запис на прийом

 

Лікування наркоманії в Запорізькій області

 • Бердянськ
 • Василівка
 • Мелітополь
 • Енергодар

Сертифікати

certificates img 2 certificates img 3 certificates img 4 certificates img 5 certificates img 6 certificates img 7 certificates img 8 certificates img 9 certificates img 10 certificates img 11 certificates img 12 certificates img 13 certificates img 14 certificates img 15 certificates img 16 certificates img 17 certificates img 18 certificates img 19 certificates img 20

Наші партнери

Безкоштовна консультація

Прямо зараз ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцем нашого центру замовивши зворотний дзвінок.

Для цього введіть ваше ім'я і телефон, і співробітник центру "Трансформація" зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Безкоштовна консультація